18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
jaro1 2013-04-01, 13:38 4
się śmiejecie...zobaczycie jak przypierdoli ten mały kitajec, jebnie ino roz
Zgłoś
Avatar
Xiem 2013-04-01, 13:46 2
Dokładnie, wiadomo, że póki co to jedynie czcze gadanie ale jeżeli odwaliłoby mu na tyle, że użyć broni biologicznej czy nuklearnej, to wszyscy odczujemy tego skutki.
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2013-04-02, 0:38
Na wszystkich zdjęciach wygląda jak typowy przygłup ten młody Kim.
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2013-04-02, 0:42 4
Ten "przygłup" trzyma rękę na "czerwonym guziku". Śmiejemy się, bagatelizujemy całą tą sprawę. Wszystkim to na rękę, szczególnie "wielkim" tego świata, bo nie muszą się przejmować uspokajaniem społeczeństwa - społeczeństwo samo się uspokaja.
Mam szczerą nadzieje, że kiedyś tam coś pierdolnie. Chciałbym zobaczyć miny wszystkich tych "tfurcuf" obrazków już po fakcie.
Zgłoś
Avatar
90luckypl 2013-04-02, 0:49
kurwa z tą pogróżką północną srają się już w chuj lat i nic nie pierdolnęło (no, oprócz tam zatopienia statku w 2007 chyba południowców)
Zgłoś
Avatar
drArchaniol 2013-04-02, 1:09
Jakbym zobaczył tyle memów o sobie na sadistic-u (nie licząc innych stron), a miałbym przypadkiem parę atomówek to właśnie za oknem zobaczylibyście ładnego grzybka

Może Kim tu właśnie jest??
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-04-02, 1:58 5
Cossmos napisał/a:

Ten "przygłup" trzyma rękę na "czerwonym guziku". Śmiejemy się, bagatelizujemy całą tą sprawę. Wszystkim to na rękę, szczególnie "wielkim" tego świata, bo nie muszą się przejmować uspokajaniem społeczeństwa - społeczeństwo samo się uspokaja.
Mam szczerą nadzieje, że kiedyś tam coś pierdolnie. Chciałbym zobaczyć miny wszystkich tych "tfurcuf" obrazków już po fakcie.


Najwyraźniej niewiele wiesz o tym kraju. Jeśli on trzyma rękę na czerwonym guziku to Tusek z Komorowskim trzymają wszystkie cztery ręce na czerwonych przyciskach. Oni tam z głodu umierają, prąd mają w dosłownie (ale to absolutnie dosłownie) w kilku miejscach w całym kraju. Broń mają tylko ze śmieci których cała reszta świata już dawno przestała używać. Ci Kimowie to naprawdę świetni propagandziści skoro ich bajki o potędze docierają (i to skutecznie) nawet do twojego domu. Korea Północna nie jest w stanie podbić nawet murzyńskiej wioski w afryce. Ba, samo dotarcie na tak odległe ziemie byłyby dla tak zacofanego kraju nie lada wyzwaniem technologicznym
Jeszcze raz powtórzę, to jeden z najbiedniejszych i najbardziej zacofanych krajów świata, oni NIE SĄ W STANIE dysponować żadną atomówką.
Ta cała 'wojna' to albo kolejna bzdurna propaganda albo totalna głupota młodego Kima.
Zgłoś
Avatar
franz_maurer 2013-04-02, 2:10 2
Zgłoś
Avatar
Nabuke 2013-04-02, 12:57
#YOLO, Hitler was a good guy
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2013-04-02, 16:11
thewhitestar napisał/a:


Najwyraźniej niewiele wiesz o tym kraju. Blablabla...



Byłeś widziałeś, czy też jesteś pod wpływem innego rodzaju propagandy? Siedząc tutaj możemy sobie spekulować. Chuj go wie co tam siedzi za tą kurtyną komunizmu. Nie twierdzę, że ten mały żółtek może rozwalić cały świat, tylko że naśmiewamy się z nich, a nic o nich tak na prawdę nie wiemy. Wiemy tyle co w telewizji podają, a wiadomo jak z tym jest.
Zgłoś
Avatar
Drvad 2013-04-02, 17:29
Możecie się śmiać wszyscy. Ja w Korei nie byłem, o kraju wiele nie wiem.. Ale wystarczy mi wiedza, że Ci ludzie potwornie się go boją. Pamiętacie, co było po śmierci Kim Dzong Il'a? Kary za nieszczery płacz? Nie wnikam w politykę tego kraju, ale wiem, że nikt z nas nie chciałby mieć z nim do czynienia będąc na miejscu Koreańczyków.
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2013-04-02, 18:46
thewhitestar napisał/a:


Najwyraźniej niewiele wiesz o tym kraju. Jeśli on trzyma rękę na czerwonym guziku to Tusek z Komorowskim trzymają wszystkie cztery ręce na czerwonych przyciskach. Oni tam z głodu umierają, prąd mają w dosłownie (ale to absolutnie dosłownie) w kilku miejscach w całym kraju. Broń mają tylko ze śmieci których cała reszta świata już dawno przestała używać. Ci Kimowie to naprawdę świetni propagandziści skoro ich bajki o potędze docierają (i to skutecznie) nawet do twojego domu. Korea Północna nie jest w stanie podbić nawet murzyńskiej wioski w afryce. Ba, samo dotarcie na tak odległe ziemie byłyby dla tak zacofanego kraju nie lada wyzwaniem technologicznym
Jeszcze raz powtórzę, to jeden z najbiedniejszych i najbardziej zacofanych krajów świata, oni NIE SĄ W STANIE dysponować żadną atomówką.
Ta cała 'wojna' to albo kolejna bzdurna propaganda albo totalna głupota młodego Kima.



A wiesz dlaczego są tacy biedni? Bo cała kasa idzie na szkolenie wojska, i chuj że strzelają z przestarzałej broni skoro potrafią to skutecznie robić. Nie ma różnicy czy umierasz od postrzału z pordzewiałego kałacha czy z najnowszego tavora. A do sąsiada z południa to se dojdą z buta więc mogą próbować
Zgłoś