18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Z ukrytym przesłaniem...
A................r • 2013-06-09, 16:37
-Czym się różni dzięcioł od araba?

-Pierwszy wali łbem o drzewo drugi o posadzke.

P.S
الإسلام هو البغي، ومحمد هو الماعز سيدة قاتل وشاذ جنسيا

Zgłoś
Avatar
K................� 2013-06-09, 16:41 79
AllahuAkbar napisał/a:

الإسلام هو البغي، ومحمد هو الماعز سيدة قاتل وشاذ جنسيا



Otóż to!
Zgłoś
Avatar
intoksynator 2013-06-09, 16:43 11
Tutaj bez cenzury
-Czym się różni dzięcioł od kozojebcy?

-Pierwszy wali łbem o drzewo drugi o posadzke.
Zgłoś
Avatar
Adrianadernew 2013-06-09, 16:51 16
TLUMACZENIE GOOGLE:
Islam jest prostytutka, a Muhammad jest lady killer kóz i pedofilem
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-06-09, 17:04 6
@up
Thank you mr. obvious!
Zgłoś
Avatar
kortneyos 2013-06-09, 17:13 3
AllahuAkbar napisał/a:

Pan Mamed to przykład współczesnego muzułmanina. Powinniście wziąć z niego przykład zarówno jeżeli chodzi o styl życia jak i religię. Salaj Alejkum.



powiedz mi AllahuAkbar o chuj ci chodzi bo ciebie to trzeba chyba pala za glupote nakurwiac! wypadles moze rodzicom z rak jak byles maly?
czy ty po prostu chesz byc fajny.

pol godziny wczesniej uwazasz ze islam jest religia z ktorej trzeba brac przyklad a teraz ten post!
Zgłoś
Avatar
K3NJI 2013-06-09, 18:56 1
ile jeszcze tego gowna ludzie, mam nadzieje, ze ta moda szybko sie skonczy...
w kazdym temacie ciapate to ciapate tamto, to jest nudne, [juz] niesmieszne i wqrwia - nie przejadlo wam sie jeszcze
nie dziwie sie ze modzi tak reaguja, to sadistic czy stronka antyarab.pl?
tym bardziej ze wiekszosci Polakow nic oni nie zrobili a tak bronicie naszych zachodnich sasiadow i taka troska, ze az sie lezka w oku kreci, a oni i tak by sie na nas wypieli jak nie raz w historii zreszta....
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-06-09, 19:21 2
K3NJI:

To idź trykać do allaha. Z jednej rzeczy jestem dumny - nieważne w jakim zachodnim kraju są, Polacy w 95% nie lubią brudasów i są w miarę znani z tego powodu. To się chwali, stanowimy bastion przeciwko ciapatym kurwom i wyróżniamy się na tle innych pro-muslimowych przybyszy.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-09, 19:22
K3NJI napisał/a:

ile jeszcze tego gowna ludzie, mam nadzieje, ze ta moda szybko sie skonczy...
w kazdym temacie ciapate to ciapate tamto, to jest nudne, [juz] niesmieszne i wqrwia - nie przejadlo wam sie jeszcze
nie dziwie sie ze modzi tak reaguja, to sadistic czy stronka antyarab.pl?
tym bardziej ze wiekszosci Polakow nic oni nie zrobili a tak bronicie naszych zachodnich sasiadow i taka troska, ze az sie lezka w oku kreci, a oni i tak by sie na nas wypieli jak nie raz w historii zreszta....



Ok, jak coś zrobią większości naszego narodu, to dopiero wtedy zaczniemy swój bunt przeciwko islamizacji Polski
Zgłoś
Avatar
Lynx 2013-06-09, 19:45 2
To zaczynajcie te swoje bunty na jakimkolwiek innym forum, albo w dziale polityka i religia, bo mnie tez to już powoli wkurwia, nie wchodze na sadola po to, żeby wszędzie czytać o ciapatych itp
Zgłoś
Avatar
Armandoprawilniak 2013-06-09, 19:59
niedługo banik
Zgłoś
Avatar
czaro9 2013-06-09, 20:04 1
Dodałbym jeszcze, że dzięcioły są pożyteczne.
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2013-06-09, 20:19 6
Mam nadzieję, że moja wersja nie wykracza poza nowe "granice". Tym bardziej, że jest to tylko kawał.

-Czym się różni dzięcioł od muzułmanina?

-Pierwszy wali w drzewo, a drugi w kozę.
Zgłoś
Avatar
kucma19 2013-06-09, 20:46
@UP Warn juz pewnie po kablach jest w drodze do twojego konta.

Teraz to niewiadomo czy mozna napisac "ale brzydka pogoda" bo to mozna odebrac za obrazliwe
Zgłoś
Avatar
esmka 2013-06-09, 22:00 1
jedziecie z arabami i islamem a kurwa jak mamedy i jakieś pedały saidowy wygraja na ksw to kurwa tysiące wyświetleń na fb jacy to kozacy kurwa i sie jaracie, na przed ostatniej gali sam słyszałem jak dziekował allahowi już nie pamietam który z nich, jeden huj..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie