18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
SirMajkel 2020-11-26, 10:37 4
złodziejskie śmiecie, karma kiedyś wróci.
Zgłoś
Avatar
sqnk 2020-11-26, 10:43
oni powinni jakis stary rozjebany telefon ze soba na zapas nosic...
Zgłoś
Avatar
Elpolaco 2020-11-26, 10:43 2
Kurwa i idiota zasłonił cała akcje
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-11-26, 11:04 40
Złodzieje zamiast okradać bogatych rozbijających się furami za kilkaset dolarów to idą do autobusu żeby od jakiegoś budowlańca albo sprzątaczki zajebac 10 letni model ajfona i kolczyki z tombaku... Na pal takich skurwysynów
Zgłoś
Avatar
Gienek86 2020-11-26, 12:53 1
SirMajkel napisał/a:

złodziejskie śmiecie, karma kiedyś wróci.



Marzenia ściętej głowy, karma wraca tylko naiwniakom
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2020-11-26, 15:10 1
cały czas myślałem że to będzie wypadek samochodowy z tak pięknej perspektywy.
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2020-11-26, 20:14 1
Dla ceniących czas akcja od 45 sekundy.
Zgłoś
Avatar
paweje 2020-11-26, 22:00 1
typ w niebieskiej koszulce tak zapatrzony w telefon, ze nawet nie zauważył a ostatecznie schował telefon xd
Zgłoś
Avatar
e................s 2020-11-26, 23:51 1
NataliaW napisał/a:

Złodzieje zamiast okradać bogatych rozbijających się furami za kilkaset dolarów to idą do autobusu żeby od jakiegoś budowlańca albo sprzątaczki zajebac 10 letni model ajfona i kolczyki z tombaku... Na pal takich skurwysynów



Że bogaty, to bardziej zasłużył na bycie okradzionym? Jebać jakiekolwiek złodziejstwo, choćby to była kradzież jabłem z lokalnego wiejskiego warzywniaka
Zgłoś
Avatar
Cezar87 2020-11-27, 0:08
U nas w zyciu by cos takiego nie przeszlo bo wiekszosc chlopow co ma jaja to by im i w ryja strzelilo od razu. Ale to meksyk tam mafia na mafii mafia pogania i ludzie sie boja. Wola oddac telefon warty 100 dolarow niz zeby cie zdesperowany mlody gangsta postrzelil.
Zgłoś
Avatar
opec 2020-11-27, 1:15 2
Cezar87 napisał/a:

U nas w zyciu by cos takiego nie przeszlo bo wiekszosc chlopow co ma jaja to by im i w ryja strzelilo od razu. Ale to meksyk tam mafia na mafii mafia pogania i ludzie sie boja. Wola oddac telefon warty 100 dolarow niz zeby cie zdesperowany mlody gangsta postrzelil.



Oczywiście, na pewno tak by było. Też znałem.
koksa co tak mówił że on by się okraść nie dał, a jak raz podszedł do niego z chlop z nożem i przystawił mu do gardła to się autentycznie sfajdał w spodnie, a potem jeszcze przez dwa dni bał się pójść to zgłosić. Z deugiej strony ryzykowanie życia dla pierdoły wartej kilka tysięcy złotych to też trzeba mieć sprany mózg. Cmentarze są pełne bohaterów co to nie dali sobie odebrać kilku stówek lub telefonu. Ciach nożem w tętnice i znikasz, a taki lump-złodziejaszek nawet się nie zastanawia gdzie cię trafi i nie zdaje sobie sprawy że może zabić.
Zgłoś
Avatar
purunkpustunk 2020-11-27, 1:55
trebor71 napisał/a:

karma wraca tylko naiwniakom



Karma wraca tylko tym którzy wierzą w karmę. Dla mnie karma to pokarm dla zwierząt.
Zgłoś
Avatar
alivip 2020-11-27, 8:34 1
Powinny być ładunki wybuchowe w telefonach ...
Zgłoś
Avatar
martinkane 2020-11-27, 13:35
takie nasze gruzojady.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie