18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Maciekxxx 2015-01-28, 21:04 6
Gdzie ten Knapik?
Zgłoś
Avatar
remi1982 2015-01-28, 21:42
UPS, super firma. A jej dewizą jest : Na czas, na miejsce, na amen.
Zgłoś
Avatar
szejq 2015-01-29, 0:36
Jakiś Debil skończony!

Na paczce "Nitro". A ten rzuca jak cegłą
Zgłoś
Avatar
R................y 2015-01-29, 3:52 7
Ktoś tu chyba stracił robotę
Zgłoś
Avatar
Accent 2015-01-29, 4:50
Ja bym lał na te paczki
Zgłoś
Avatar
Ramika 2015-01-29, 8:14
Wszystko spoko, ale czy taki kurier nie potrzebuje podpisu osoby odbierającej paczkę?
Zgłoś
Avatar
Rabel 2015-01-29, 12:02 3
Sporo kurierów ma "ustawionych" odbiorców. Obie strony wiedzą, że np. w danych godzinach nie ma klienta i umawiają się na zostawianie czy odbieranie paczek w konkretnym miejscu (szopa, pod schodami, piwnica do której kurier ma klucze itp itd) - podpis jest za zgodą podrabiany. W tym przypadku domyślam się, że kurier sam podrobił podpis, bo i tak robią (oczywiście grożą za to "zawiasy") i pewnie kurier z filmiku beknie nie tylko za sposób dostarczenia przesyłki

Ogólnie praca kuriera to niesamowite przekręty do których zmusza niskie wynagrodzenie, długi czas pracy i ciągła gonitwa za ludźmi - szczęście, że jest masa ludzi, którzy rozumieją, że czas dla kurierów jest złotem, a oni sami nie są panami i władcami świata, bo zamówili po taniości komplet żarówek na wypizdów dolny.

Swoją drogą kurierem byłem i mimo niesamowitego stresu jaki tej pracy towarzyszy to podobała mi się ta praca, jak się dobrze zna trasę i ludzi to zawsze jest czas na "kawkę" ^^
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2015-01-29, 13:34 1
ja chyba wolę swoją robotę, stoisko, właśnie piszę komenta na sadolu, popijam Burna, czasem sprzedam jakiś tusz, czasem toner, zdarzyło się drukarkę. W chwilach wolnych między tymi czynnościami narzekam, ze muszę czekać na kogoś takiego jak Ty i nie mogę wyjść i zjeść jak czlowiek. Płaca jest taka sama.
Zgłoś
Avatar
Edek88ful 2015-01-29, 19:50 2
@Rabel dokładnie tak jak mówisz Janusz zamówi sobie paczke na zadupie i mysli ze jest panem zycia. Oczywiscie nie wszyscy klienci tacy sa jedynie maly procent, przynajmniej na moim rejonie bo sam jestem kurierem w duzej firmie. Robota ciekawa, poznaje sie duzo ludzi i nie siedzisz w jednym miejscu co nie jest dla mnie. A z tymi zarobkami roznie. Ja akurat trafilem na bossa ktory dobrze placi ale w zamian chce miec swiety spokoj i nie obchodzi go ze ktorys kierowca ma sraczke czy bol dupy jedziesz i koniec. A przekrety trzeba robic zeby sie utrzymac bo na jedno miejsce jest przeciez 10 chetnych pod brama. Pozdrawiam kurierow i normalnych ludzi dzieki ktorym ta praca staje sie przyjemna
Zgłoś