18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Za co kupił Nas Obama?
s................o • 2011-05-30, 15:54
Ruch Palikota można popierać, lub nie.
Prawda jest jedna - Przyjaciele z USA rżną nas na prawo i lewo.

Zgłoś
Avatar
s................o 2011-05-30, 20:31
@up

a teraz świadczy jak, bo chyba nie jestem w temacie? :faceplam:
Zgłoś
Avatar
A................l 2011-05-30, 21:06
Cytat:

Prawda jest taka, że nasi liżą im tyłki bez żadnego konkretnego powodu


Ależ jest powód, wybory parlamentarne trzeba się polansować z najbardziej wpływowym człowiekiem świata Tusk woli igrzyska od chleba
Zgłoś
Avatar
adekk 2011-05-30, 21:23
jak dla mnie pokazywanie polityki tutaj to już przesada. Mnie już i tak huj, obchodzi polityka tego państwa.
Zgłoś
Avatar
MdoN 2011-05-30, 21:53
@marszalek1
tak, tylko Polska nie jest taką potęgą jak USA, bo nasi nie mają jak się przeciwstawić w przeciwieństwie do amerykańców.
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2011-05-30, 22:05
BongMan napisał/a:

Pies jebał USA. Ten kraj już się powoli sypie, za parę lat nikt nie będzie chciał tam jeździć.



masz rację
za kilkadziesiąt lat to te chuje z ameryki będą stać w kolejce po wizę do Polski
Zgłoś
Avatar
szachu44 2011-05-30, 22:24
Nie lubię USA od strony politycznej i to bardzo ale kurwa te hasła, które trzyma prezydent to kurwa coś chyba nie tak.
1 Jeśli chodzi o gaz to mamy rację, że chcemy współpracy (oczywiście jeśli zrobimy to mądrze, w co akurat wątpię) USA ma naprawdę bardzo rozwiniętą technologie wydobycia, która jest opatentowana, wiec nici z jej podjebania.
2 F 16 chcemy kupić a co mamy kupić tupolewy bojowe. Nie mamy funduszy ani obecnie możliwości na produkcje swoich maszyn bojowych, które by mogły konkurować z F-16.
3 To akurat rozumiem, ponieważ sam nie łapie po jakiego tam się pchać, nic z tego nie mamy dobrego. Co prawda łatwa kasa ale i łatwa kulka, której akurat im nie żałuje jeśli przytulą.

A co do wiz z jednej strony dobrze, że nie mieliśmy kiedyś z drugiej strony źle. Natomiast teraz, że ich nie mamy to jakiś dla mnie absurd zdrowy. (teraz polacy nie latają do usa po kase i prace tylko wielu przypadkach by się uczyć i zwiedzać). Takie moje skromne zdanie.
Zgłoś
Avatar
r................0 2011-05-30, 23:54 1
Pali kot pali pies pali cała polska wieś , a tak naprawdę palikot palikot ale racje ma
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-05-31, 0:23 4
@imperatoro

tylko jkm moze cos z nimi zrobic. palikot jest tylko uzyty po to zeby januszowi wyborcow zabierac. wyskoczyl z podobnym planem, wykreslil tylko te co bardziej kontrowersyjne pomysly i wszedzie w mediach trabia ze jest jedynym ktory chce zalegalizowac bake w polsce. a to gowno prawda. jest tylko ocenzurowana dopuszczona przez media wersja korwina:P
Zgłoś
Avatar
emk 2011-05-31, 2:07
piwo jest ...ale za tym co kota pali to ja nie przepadam
Zgłoś
Avatar
m................i 2011-05-31, 12:54
ehh ponażekamy ponażekam i co?
nic.............dalej robią swoje.... może w końcu trzeba coś z tym zrobić??
Zgłoś
Avatar
Mikelo 2011-05-31, 13:06
Ktoś zwrócił uwagę, że Angela Merkel trzyma flagę Belgii?
Zgłoś
Avatar
lukexd 2011-05-31, 13:31 1
Palikot to clown który może podobać się medialnie idiotom którzy lubią erotyczne zabawki w sejmie etc.

Polska jest ułomnym krajem bo wszyscy mają politykę w dupie a jak są wybory to idą głosować na jarka albo przeciw jarkowi ponieważ najczęściej widzą ich w telewizji. Jeżeli przeczytaliby programy polityczne to zauważą że programy polityczne po i pis nic się nie różnią a dodatkowo nie są realizowane.

Nie polecam żadnej formacji politycznej ani nic. Tylko chcę żeby ludzie zanim postawią krzyżyk wiedzieli co z tym krzyżykiem się wiąże.

glosujinaczej.pl/

Tam są różne programy chyba wszystkich partii ( o połowie nawet nie słyszałem ), może choć jedna osoba więcej postawi świadomie krzyżyk xD
Zgłoś
Avatar
locdog 2011-05-31, 14:30
Robster napisał/a:


W tej całej wizycie spodobał mi się docinek Tuska, kiedy gadali o zakupach na piątej alei, a Tusk powiedział coś w rodzaju:
-"Jest jeszcze wiele miejsc na świecie, gdzie można zakupy zrobić, gdzie te pieniądze można wydać".



na przykład w Moskwie. Tusk to taki polski Obama. błazen i matoł.

Zgłoś
Avatar
sober 2011-05-31, 14:44
Mnie w ogóle nie ciągnie do zadłużonego po uszy kraju, w którym iloraz inteligencji stale utrzymuje się poniżej zera i gdzie chrześcijański fanatyzm wciąż rośnie w siłę. Niemniej jednak w Polsce wciąż funkcjonuje wyśniony za komuny mit o stanach jako raju na ziemi, gdzie wystarczy być i automatycznie zaczynasz ociekać bogactwem.
Zgłoś
Avatar
imperatoro 2011-05-31, 20:03
@lapps

Jest taki burdel, że ja już sam nie wiem co ja mam sądzić ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie