18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Za co kupił Nas Obama?
s................o • 2011-05-30, 15:54
Ruch Palikota można popierać, lub nie.
Prawda jest jedna - Przyjaciele z USA rżną nas na prawo i lewo.

Zgłoś
Avatar
lightning 2011-05-30, 16:11 4
kurwa, jakie to smutne. a jakie prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-05-30, 16:41 41
Pies jebał USA. Ten kraj już się powoli sypie, za parę lat nikt nie będzie chciał tam jeździć.
Zgłoś
Avatar
Buubles 2011-05-30, 18:05 1
cholera, racje ma !
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-05-30, 18:32 6
Nie znoszę amerykanów i USA. To ich jebane wywyższanie się nad inne narody i pierdolenie o przewodnictwie w świecie doprowadza mnie do szału. Niemniej nie zmienia to faktu, że musimy się do nich łasić, bo dobre stosunki z nimi są ważne. Ale rzeczywiście ostatnimi laty (nie mówię tylko o rządach PO) spełniamy każdą ich pieprzoną zachciankę, a w zamian dostajemy klepanie po pleckach.
W tej całej wizycie spodobał mi się docinek Tuska, kiedy gadali o zakupach na piątej alei, a Tusk powiedział coś w rodzaju:
-"Jest jeszcze wiele miejsc na świecie, gdzie można zakupy zrobić, gdzie te pieniądze można wydać".
Obama jest dla mnie typowym czarnym nierobem z zawyżoną samooceną samego siebie.
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2011-05-30, 18:45 25
Piwo idzie: nie za tematy polityczne, bo te mam głęboko w dupie, ale za Jarka szorującego szyby swoim kotem
Zgłoś
Avatar
wihrura 2011-05-30, 19:12 1
ooo błąd jest !!! szyby w aucie Obamy się nie otwierają XD
Zgłoś
Avatar
z................0 2011-05-30, 19:15 5
Czekaj na wizyte ABW!
Zgłoś
Avatar
YeeZooS 2011-05-30, 19:20 22
@ziom810 - To że taki komentarz miał najwięcej plusów na YT, nie gwarantuje Ci wielu piw tutaj. Inna liga
Zgłoś
Avatar
R................r 2011-05-30, 19:49 3
Kurde akurat ten jeden jedyny filmik Palikota mi się podobał.

A jeśli chodzi o baraka to naprawdę szkoda, że nikt się mudżina nie spytał jak mu się grało w golfa podczas pogrzebu kaczyńskiego. Dziennikarze w tym kraju nie mają jaj...
Zgłoś
Avatar
Vercetti1988 2011-05-30, 20:14
Prawda jest taka, że nasi liżą im tyłki bez żadnego konkretnego powodu. Jedyne, do czego mogli by się nam przydać amerykanie w przyszłości to obrona przed ościennymi w związku z wydobyciem tych sławnych gazów łupkowych, o ile nei odsprzedamy im wszystkiego za wczasu.

A co do wiz- niech sobie je wsadzą w dupę, ten swój cały American Dream na kredytach pompowanych wachą z podbitych przez nich krajów. Polacy byli jedymi z wielu, którzy stawiali potęgę tego pseudo- narodu, a teraz nam łachę robią jak kowalski jedzie tam zarobić na chleb- Porażka.
Zgłoś
Avatar
marszalek1 2011-05-30, 20:20 3
Po pierwsze nasz rząd - jeżeli oczywiście można go tak nazwac - nie potrafi prowadzić jakiejkolwiek polityki, a co dopiero zagranicznej.
Najprostszy przykład: Smoleńsk. Gdyby to się Obama tam rozbił, ruscy nie mieli by nawet wstępu na miejsce katastrofy, a nie tak jak u nas oni sobie prowadzą śledztwo i dowodów nam nie udostępniają.
To jest parodia, a nie rząd.
Zgłoś
Avatar
vantage 2011-05-30, 20:24 1
kurwa jeszcze ruch palikota sie zrobi tak popularny jak jk mikke , przez te portale wszystkie.
Zgłoś
Avatar
marszalek1 2011-05-30, 20:25 1
vantage napisał/a:

kurwa jeszcze ruch palikota sie zrobi tak popularny jak jk mikke , przez te portale wszystkie.



Palikota spalić na stosie.
Jeżeli on zostanie prezydentem, to jak to, o Nas Polakach będzie świadczyć.
Zgłoś
Avatar
imperatoro 2011-05-30, 20:30 4
jestem za Palikotem! one jedyny chce zrobić porządek z tymi pieprzonymi klechami, którzy jeżdżą merolami ze złotymi felgami za nasze pieniądze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie