18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Novik 2011-08-26, 1:06
Prawda może i mówi dobrze ale jak się nie podoba to wyłącz neta wyjedz kurwa do afryki tam nie ma netu kompa ani Polakow
Zgłoś
Avatar
buoba 2011-08-26, 1:15
ksio napisał/a:



Nie wiem czemu blogi kojarzą mi sie ze zwariowanymi nastolatkami które mają lat... hmmm trzynaście? Bo nastolatką tez jest dziewiętnastolatka a ta już ma jakieś zalążki logicznego myślenia. Ale mniejsza o to, chętnie poczytamy Twojego bloga

Krytykujesz typa za to ze nagrał filmik o ludziach takich jak Ty, a sam popierasz jego poglądy i zgrywasz wielkiego mądrale .

yci yci hipokryci ;]



Sądząc po treści twoich ostatnich postów właśnie dokonałeś starannej analizy swojej osoby. Nic nie wnosisz do tego portalu, a zgrywasz wędrownego mędrcę.

Krytyka dotyczy zaśmiecania internetu jakimiś beznadziejnie wykonanymi filmikami o zerowym przesłaniu. Gościu mówi po prostu o zauważalnym fakcie i nie zaprzeczam, że ów fakt nie jest fikcją.

Tymczasem zapraszam ciebie do rozwiązania próbnych testów gimnazjalnych z części humanistycznej, z pewnością przydadzą ci się w tym roku szkolnym. A jeśli nawet nie to nauczysz się chociaż czytania ze zrozumieniem.
Zgłoś
Avatar
dupaCyckDupa 2011-08-26, 2:02 1
jak Ci kurwa internet nie odpowiada to logout, disconnect i wypierdalaj.
mnie wkurwia tvn, polshit -> nie oglądam
proste.
Zgłoś
Avatar
M................k 2011-08-26, 2:03
Hahahah.. CO ZA koleś, uważa on ,że wszystko "na czasie" w necie jest ZŁEE i żałosne.. a tak na prawdę sam naśladuje "DAMIANERO" .. ahahahah
Zgłoś
Avatar
k................o 2011-08-26, 10:25
@bouba

Starasz sie pisac mądrze ale piszesz takie bzdury, że przeczytałem co napisałes tylko do połowy i mnie w żadnym stopniu to nie dotknęło, wiec wysil swoj mały móżdżek troche bardziej. HEJOOOOO
Zgłoś
Avatar
markkers 2011-08-26, 12:13
Papa, co Ty taki konfident? odpuść bezmózgowi
Zgłoś
Avatar
buoba 2011-08-26, 16:04
ksio napisał/a:

@bouba

Starasz sie pisac mądrze ale piszesz takie bzdury, że przeczytałem co napisałes tylko do połowy i mnie w żadnym stopniu to nie dotknęło, wiec wysil swoj mały móżdżek troche bardziej. HEJOOOOO



Mnie tym bardziej nie rusza co tam sobie gadasz, wręcz bawi mnie jak ktoś taki jak ty stara się zgrywać mędrca, a po paru postach ujawnia się jako pospolity napinacz. Gratulacje
Zgłoś
Avatar
Uriz 2011-08-27, 1:26 2
Cytat:

Uderz w stół, a nożyce się odezwą



Koleś wyraził swoją opinię na temat internetu, nie ukrywając, że sam ma w tym udział, czego nie boi się przyznać, a gimbusy( 'gimbusostwo' to nie wiek, tylko stan umysłu) poczuły się urażone krytyką i zamiast przemilczeć negatywną opinię, to wolą się zrelaksować bluzgając w internecie, jakie to... polskie.
Zgłoś
Avatar
D................l 2011-08-29, 2:54
Narzekacie że koleś narzeka na poziom internetu i nie odłączy sobie kabla zamiast narzekać - żałosne.

Równie dobrze wy moglibyście odłączyć kabelek od neta i nie oglądać tego typu filmów. Albo przynajmniej zamknąć filmik i iść dalej, szukać tego co was interesuje, zamiast narzekać. W tej chwili zachowujecie się nie lepiej niż GrizzMK na którego tak narzekacie. Jesteście hipokrytami.
Zgłoś