18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
p................s 2011-08-25, 2:12
Zwykły geek chce się znowu wylansować... ale fakt jest taki, że nie tylko w u nas ale cały net opanowany jest przez plastikowe gówno robione przez idiotów dla idiotów. Pozdrawiam, dziękuję dobranoc
Zgłoś
Avatar
buoba 2011-08-25, 2:17 61
Ja nienawidzę internetu właśnie za takie filmiki, gdzie ktoś bierze kamerkę przed mordę, włącza ją i myśli, że jest Sokratesem XXI wieku i wszyscy którzy ujrzą jego lica rozpływają się z zachwytu. Zamiast wrzucać takie pierdoły na youtube'a nie lepiej pisać o swoich filozofiach i wywodach o niewiadomo czym na swoim prywatnym blogu?

Co do tematu: każdy portal w miarę rozrastania się traci swoją oryginalną atmosferę, czy to będzie sadistic, nk czy demoty. Zamiast zrzeszać ludzi o podobnych poglądach robi się kompletny burdel.
Zgłoś
Avatar
The Butcher 2011-08-25, 2:26 1
Internet jest spoko, na chuj wchodzi na te strony?
Zgłoś
Avatar
MiG7 2011-08-25, 3:26 1
Jak cos nie pasi to kable poucinac -.-
Zgłoś
Avatar
Samilo 2011-08-25, 6:55 5
Akurat Niekrytemu to on by mógł obciągać lachę...
Zgłoś
Avatar
TheSadiztik 2011-08-25, 7:11 2
Nie ma to jak jechać po kimś, że siedzi ciągle w domu gdy samemu siedzi się w domu i nagrywa chujowe filmiki jak ten właśnie, odetnijcie mu internet.
Zgłoś
Avatar
Ppetel 2011-08-25, 8:17 7
Zgadzam się w 100% po prostu krew zalewa człowieka gdy widzi cały tą spedaloną rzeczywistość mediów oraz poziom stron demotywatorów itp

Działanie większości serwisów odbywa się w 5 etapach:
1. Rozwój (znalezienie pierwszych fanów)
2. Zdobycie elity która naprawdę się tym interesuje
3. Dorwanie się do tego tzw "Elity osiedlowej" lub innego gówna z IQ Ameby
4. Upadek serwisu (odejście elity z pkt.2)
5. Istnienie w stanie dzisiejszym (NK demotywatory.pl i wiele wiele innych)
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-08-25, 9:44
gówno mnie obchodzą wywody jakiegoś dziada, spójrzcie na niego - z takim ryjem tylko pod sklep
Zgłoś
Avatar
Rama 2011-08-25, 10:22
Polski internet zalała teraz fala vlog'ów , każdy pierdoli ile się da i żebrze o tego zasranego "suba" , a tak w ogóle to polskie społeczeństwo korzystające z demotywatorów , komiksów , nk i innych tego typu pierdół ma niższe IQ od kaktusa na pustyni Mojave.
Zgłoś
Avatar
wubepe 2011-08-25, 10:22
MiG7 napisał/a:

Jak cos nie pasi to kable poucinac -.-



Dokładnie. Niech odłaczy kabel, jak sie pedzlowi nie podoba. Pierdoli, że jest wkurwiony na to co widzi w necie, ale to swiadczy wyłacznie o tym jakie strony odwiedza. Nagrywa filmiki, na ktorych zali sie polsce na to jak mu źle, dołaczajac tym samym do tego samego grona, na które sam narzekał...
Zgłoś
Avatar
k................o 2011-08-25, 10:53 2
buoba napisał/a:

Ja nienawidzę internetu właśnie za takie filmiki, gdzie ktoś bierze kamerkę przed mordę, włącza ją i myśli, że jest Sokratesem XXI wieku i wszyscy którzy ujrzą jego lica rozpływają się z zachwytu. Zamiast wrzucać takie pierdoły na youtube'a nie lepiej pisać o swoich filozofiach i wywodach o niewiadomo czym na swoim prywatnym blogu?

Co do tematu: każdy portal w miarę rozrastania się traci swoją oryginalną atmosferę, czy to będzie sadistic, nk czy demoty. Zamiast zrzeszać ludzi o podobnych poglądach robi się kompletny burdel.



Nie wiem czemu blogi kojarzą mi sie ze zwariowanymi nastolatkami które mają lat... hmmm trzynaście? Bo nastolatką tez jest dziewiętnastolatka a ta już ma jakieś zalążki logicznego myślenia. Ale mniejsza o to, chętnie poczytamy Twojego bloga

Krytykujesz typa za to ze nagrał filmik o ludziach takich jak Ty, a sam popierasz jego poglądy i zgrywasz wielkiego mądrale .

yci yci hipokryci ;]
Zgłoś
Avatar
Towdi 2011-08-25, 12:42 5
Są ambitne strony i ambitni ludzie na poziomie. A, że nie potrafi ich znaleść, to świadczy tylko źle o nim, a nie o całej społeczności internetowej.

Typowa mentalność Polaka, siedzieć i narzekać.
Zgłoś
Avatar
wubepe 2011-08-25, 12:49
Papa Smerf napisał/a:



Nienawidzę skurwysynów piszących "jak się nie podoba to to i to".

Nie kurwa, jak się coś nie podoba to nalezy walczyć by to zmienić, ale to tylko pokazuje dlaczego mieszkamy w takim chujowym państwie z taką chujową władzą. Bo mamy chujowych obywateli a rosną jeszcze bardziej chujowi, pozdrawiam gimbusów.



Tylko nie skurwysynów. Cały internet i nie tylko w polsce jest pełen pajaców, szlamu i innego syfu (w polsce tego nie wymyslono, tylko to do nas przyszlo). Żyjemy w czasach, w których każdy może niby robić to co sie mu podoba - pokazywać syf w necie też. Wiec jak Ci sie cos nie podoba to nie odwiedzasz, nie oglądasz i masz w dupie (co z nimi zrobisz? wystrzelasz?!).
Na szczęscie znajdzie się w internecie również mase wartosiowych rzeczy.
Zgłoś
Avatar
Ppetel 2011-08-25, 13:11 1
Papa Smerf napisał/a:

Siedzę na sporej ilości zagranicznych stron i jak ktoś jest pajacem to jest albo z polski albo z rosji.



Zgadzam się w 100%

a na dodatek mogę stwierdzić, iż będzie jeszcze gorzej jak takie coś dorośnie
Cyt:
"Z młodych debili wyrosną starzy popierdoleni"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie