18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Za dużo ketaminy
fryca88 • 2012-10-27, 19:06
Koleś zmęczony ketaminą po imprezce rave. Próbuje trzymać fason, ale ketamina sprawia, że chuja mu z tego wychodzi.

*Po tagu "ketamina" nie znalazłem, to wrzucam, bo miny ma wyborne

Zgłoś
Avatar
s................r 2012-10-28, 0:05
Uo kurwa, jak to jest zjazd to impreza byla naprawde ostra.
(PS. To ketamina, znaffcy substancji nielegalnych ;])
Zgłoś
Avatar
Kokos8 2012-10-28, 0:28 1
MDMA, MDMA panowie
Zgłoś
Avatar
kapec-k2 2012-10-28, 2:02 3
gdzie te miny bo ja tylko kwadraty widze
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2012-10-28, 2:02
Po MDMA , miałby oczy takie, ale gęba miała by szczękośćisk wiec nie robił by takich min i nie popierdalał w kółko
Zgłoś
Avatar
imbryg 2012-10-28, 2:03
dla mnie to są efekty braku snu, a nie jakieś kurwa ketaminy.
Zgłoś
Avatar
Rodzyn 2012-10-28, 2:15
Może za dużo rumianku ?
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2012-10-28, 2:52
Zamiast tej muzy to by się przydało motyw dźwiękowy z Benny Hilla wjebać
Zgłoś
Avatar
kamild 2012-10-28, 2:58
Co to za kawałek w tle? Niech ktoś powie, gdyż pożądam mieć go w całości
Zgłoś
Avatar
hailstorm 2012-10-28, 2:24 7
w tle leci The angry orts - Rave up
Zgłoś
Avatar
Dzimboludek 2012-10-28, 2:47
Przegiął z Red Bullem.
Zgłoś
Avatar
fifi 2012-10-28, 3:31
to reakcja na wcieranie w oko erekcji szczurzego gowna
Zgłoś
Avatar
urbanvo 2012-10-28, 4:07
...to nie tak. To Glasgow w Szkocji. Otóż dla tego miejsca nalezało by wymyslec nowe okreslenie, bo "stan umysłu" to za mało. Wiem, byłem, mieszkałem, poznałem, pare lat tam imrpezowałem. Przeżyłem ale swoje zwichrowanie pozostało... Piekne czasy cpuna
Zgłoś
Avatar
cayman92 2012-10-28, 5:54
takie rzeczy to tylko po mefedronie panie i panowie
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-10-28, 8:46 6
No i okazuje się, że mamy na forum znów mnóstwo znawców substancji psychoaktywnych, szkoda kurwa, że encyklopedycznych teoretyków, co wpadają na Wiki, czytają na szybkości i chcą udawać jakiś autorytet. W opisie filmu było było, że ketamina, z tego co słyszałem, bo nikt przy mnie nie przywalił kety, mógłby tak wyglądać, tu co prawda też jestem teoretykiem, ale znam oryginalny opis filmu. Choć ja bym optował, że jakaś pila tam też poszła, to znam dokładnie. Choć sam teraz nie pudruję nosa i nie zarzucam jakiegoś gówna, to lata bujania się z koleżkami tu i tam pozwalają na ocenę kto jebną tabletę, kto fetę, kto koks, kto kryształ. Nie wspomnę już o zielsku, czy dobrym haszyku-afganie, buchach z fifki, bluby, blanta ,czy wiadra. Równie trafnie mogę stwierdzić kto się upierdolił klejem, siberbronzą, butanem czy jebnął na bajzlu strzał kompotu. Na dzielni widziałem starych garusów upierdolonych pastówą, albo czajówą i młodych co próbowali gałki muszkatałowej i chodzili na grzyby pod Real, bo tam najlepsze ponoć rosły. Byłem w towarzystwie gdzie kwas poszedł, a później kilka godzin męczyłem się z kumplami zanim bania im nie zeszła. Zapodaliśmy szmaciokowi, bodajże w Pszczynie, o ile pamięć mnie nie myli, pigułę na ruchanie, w sumie nie po to żeby ją wyruchać, bo i tak większość towarzystwa nie była w stanie, zajebana była czym innym, raczej żeby sprawdzić jak się po tym w bani jebie. Osobiście nie mam nałogów, żadnych.
Zgłoś
Avatar
kurwiduplo 2012-10-28, 12:26
A może on na co dzień jest taki przyjebany, a wy go wyzywacie od cpunów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie