18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-09-21, 15:51 12
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-09-21, 16:02 14
Coś ostatnio pisałem o kierowcach tej marki samochodów i nie zgadzaliście się z tym, że w większości kupują je >40 letni impotenci z kryzysem wieku średniego.

Ktoś z was po obejrzeniu tego zmienił może zdanie?
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-09-21, 16:05 21
Gość po wyjściu z auta ewidentnie próbuje się wtopić w tłum
Zgłoś
Avatar
Knegarn 2017-09-21, 16:10 7
Velture napisał/a:

Coś ostatnio pisałem o kierowcach tej marki samochodów i nie zgadzaliście się z tym, że w większości kupują je >40 letni impotenci z kryzysem wieku średniego.

Ktoś z was po obejrzeniu tego zmienił może zdanie?



Mój kolega ma 19 lat i posiada takie porshe i tutaj od razu wyprzedzę Twoj tekst -"Nie, nie jest bananem". W wieku 17 lat otworzył własną działalność. Co prawda w leasingu, ale spłaca sam
Zgłoś
Avatar
yebacsystem 2017-09-21, 16:33 30
@UP
ciągniesz mu banana?
Zgłoś
Avatar
kornel94 2017-09-21, 16:46 2
yebacsystem napisał/a:

@UP
ciągniesz mu banana?



Widzę, że termin "Bananowa młodzież" jest Ci obcy.
Zgłoś
Avatar
pjf 2017-09-21, 16:46 2
Wyczuwam ból dupy? Za chwilę polecą komentarze typy po co przepłacać? Samochód ma mnie przetransportować z punktu A do punktu B.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-09-21, 18:54 10
pjf napisał/a:

Wyczuwam ból dupy? Za chwilę polecą komentarze typy po co przepłacać? Samochód ma mnie przetransportować z punktu A do punktu B.


No bo kurwa na chuj ci auto za pół bańki jak za 500zł kupisz sejaka i jak się zepsuje to kolejnego i możesz za te 500tyś kupić tysiąc takich sejaków ahahah
Zgłoś
Avatar
pjf 2017-09-21, 19:09 5
Velture, istny rekin przedsiębiorczości z Ciebie
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-09-21, 21:13 2
Przyznam się do razu, że zazdroszczę im fur ale najbardziej szkoda mi właśnie w takich wypadkach samochodów. Kurwa takie cacka rozbite przed debili nieumiejących jeździć.
Zgłoś
Avatar
halles 2017-09-21, 21:17
Wasz nowy player jest zjebany - w sensie layout spoko, chomiki nawet szybko biegaja ale co 3 film odtwarza sie jak obraz o godzinie 3 rano na TVP w niedziele - po prostu _nic_ nie widac
Pisalem to ja, spec od IT
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2017-09-21, 21:22 2
Velture napisał/a:

Coś ostatnio pisałem o kierowcach tej marki samochodów i nie zgadzaliście się z tym, że w większości kupują je >40 letni impotenci z kryzysem wieku średniego.

Ktoś z was po obejrzeniu tego zmienił może zdanie?


Zupełnie z dupy obserwacja.
Znam jednego chłopa, który ma Porshe, a raczej miał, bo już sprzedał. Normalny facet. Kupił bo po prostu miał takie marzenie z dzieciństwa, by mieć Porsche. I chwała mu za to, że będąc dorosłym facetem dochował wierności temu, co postanowił gdy miał jednocyfrowy wiek. Sam przyznał, że nie było to ani racjonalne, ani potrzebne, koszty utrzymania duże, samochód w sumie jak samochód, no ale takie miał marzenie, więc je zrealizował.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-09-21, 22:00
Velture napisał/a:

Coś ostatnio pisałem o kierowcach tej marki samochodów i nie zgadzaliście się z tym, że w większości kupują je >40 letni impotenci z kryzysem wieku średniego.

Ktoś z was po obejrzeniu tego zmienił może zdanie?


Albo kupują bo ich stać.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-09-21, 23:21 3
Mówcie co chcecie. Trzeba być prawdziwym chujem, żeby komuś łbem w szybę samochodu zajebać. Zazdrościł mu tego porszaka czy co?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie