18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
mygyry 2018-06-10, 15:36 37
Tyle kurwa drzew i krzaków a wali obok auta
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-06-10, 16:34 4
Przesrane jednym słowem. Przynajmniej dupę podtarł, a nie jak śmierdziele "uciekający przed wojną"
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-06-10, 17:16 2
mygyry napisał/a:

Tyle kurwa drzew i krzaków a wali obok auta



To samo pomyślałem.. normalnie za krzak iść i nie być gwiazdą jutuba, ale ten najwyraźniej na to nie wpadł, albo robił to celowo. Zaraz okaże się, że to ktoś z sadola robił transmisję na żywo za parę złotych.
Zgłoś
Avatar
garota 2018-06-10, 17:28

Widząc co ten kretyn odpierdala dochodzę do wniosku że nie jest jeszcze ze mną tak źle. Ponieważ to jakiś podczłowiek jest to już mógł kurwa tą dupę o ziemię wytrzeć. Jak pies.
Zgłoś
Avatar
P................n 2018-06-10, 17:38 1
@up

przecież widać że zesrał się w gacie i tylko "docierał" dupę do doprowadzenia czystości
Zgłoś
Avatar
Taz 2018-06-10, 17:44 3
srakę w korku na autostradzie, to nawet największemu wrogowi...
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-06-10, 17:45 1
mygyry napisał/a:

Tyle kurwa drzew i krzaków a wali obok auta


Zwierzęta i podludzie tak mają
Zgłoś
Avatar
AlfaCentauri 2018-06-10, 18:28 10
Żółta sraka .



Kolor ten zwykle świadczy o problemach związanych z wątrobą. Poprzez zaburzenie produkcji i przemiany żółci, jest ona wyrzucana do jelita. Kolor może być różnej postaci – od jasnego, prawie odbarwionego, do ciemnego niczym glina. W każdym przypadku należy zwrócić się do lekarza, gdyż może to być oznaka kamicy dróg moczowych czy zapalenia wątroby.

Żółty stolec może być również objawem problemów z trzustką (na przykład kamicy przewodu trzustkowego, upośledzenia funkcji trzustki, niedoboru enzymów trzustkowych, a nawet raka trzustki). Jednak wówczas kolor jest jasny, niemal biały.
Zgłoś
Avatar
chudy005 2018-06-10, 19:44
Ale był lepszy niż większość właścicieli psów, bo nasrał na shirta i zwinął, żeby oddać kolędzie z Afryki jako budulec... a większość właścicieli parzystokopytnych, udaje że nie widzi jak ich pupil oddaje stolca, aby tego nie uprzątnąć...
Zgłoś
Avatar
jbone 2018-06-10, 19:50 5
przypomniała mi się przygoda gdy na wieczór zjadłem ostrego kebsa i rano o piątej gdy wychodziłem do pracy skończył się trawić. problemy ogólnie są dwa:
-miejsce do zrzucenia pół kilo ciekłego gówna
-coś do podtarcia.

w moim przypadku to był kontener pck i 5 zużytych biletów,rachunek za paliwo,kartka z notesu,śliska ulotka.

od tamtej pory ZAWSZE noszę przy sobie paczkę chusteczek.i nie jem podejrzanego żarcia,
Zgłoś
Avatar
p................a 2018-06-10, 21:24
Ja tam po kupie lubię sobie pod ciśnieniem dupkę umyć pod prysznicem. Potem czuję się świeżo i komfortowo.
Zgłoś
Avatar
adriancium 2018-06-10, 22:11 2
pianista napisał/a:

Ja tam po kupie lubię sobie pod ciśnieniem dupkę umyć pod prysznicem. Potem czuję się świeżo i komfortowo.



A kogo to kurwa obchodzi?
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2018-06-10, 22:29
na srake niema mocnego chyba ze napierdala w gacie
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2018-06-11, 0:14 2
...co wy wiecie o sraczce ! Chlałem wóde w piątek do 24:00. O 4:00 rano przyjechali po mnie bo "manago" i targi w Poznaniu. Miałem taaką srakę że chuj. Srałem dwa razy w rowie na autostradzie. Potem na stacji i w końcu o 7:30 w centrum poznania. Wkoło bloki mieszkalne a ja jechałem na "małysza" na środku jakiejś budowy ....ja pierdole i to tylko jedna z historii o pijackim sraniu na kacu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie