18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
c................a 2012-07-04, 13:40 3
Nap Limak napisał/a:

na pewno tego nie planował



gówno prawda. Taki myk nazywa się Aaltonen, od nazwiska legendy rajdów samochodowych - Rauna Aaltonena. Chodzi o to, żeby zamiast walczyć z kontrą zrobić 360 i jechać dalej.

Nawet na wiki o tym macie
pl.wikipedia.org/wiki/Rauno_Aaltonen
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-07-04, 13:42 1
Jak wytłumaczysz zatem założoną kontrę?

Info ciekawe, ale wyjście z kontrą jest znacznie bardziej efektywne i znacznie mniej się traci.
Zgłoś
Avatar
Cogito 2012-07-04, 13:49
Dżamaló napisał/a:



Zamilcz, wiochy nie rób gimbusie, na miejscu Twoich rodziców popełniłbym samobójstwo płodząc takiego pajaca


Wakacje masz i się nudzisz?
Zgłoś
Avatar
c................a 2012-07-04, 13:51 1
Było już za późno na kontrę i wtedy już bardziej efektywny był Aaltonen.
R. Aaltonen wymyślił także hamowanie lewą nogą, które uratowało mi parę razy zimą życie. Polecam poczytać trochę o tym człowieku, bardzo ciekawa osoba
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-07-04, 13:55 1
Cogito napisał/a:


Wakacje masz i się nudzisz?


Dziwne, to samo pomyślałem o tobie po twoim komencie iście gimbus-style...

ciupagaolejna napisał/a:

Było już za późno na kontrę i wtedy już bardziej efektywny był Aaltonen.
R. Aaltonen wymyślił także hamowanie lewą nogą, które uratowało mi parę razy zimą życie.


Utnij prawą, abyś już nigdy nie zginął...
Kontra była założona najpierw. Gdyby jej nie było, zrobiłby altonena z prawodpodobnie dachowaniem na bandę zewnętrzną...
Zgłoś
Avatar
Roman07 2012-07-04, 13:58
ty chyba masz wakacje, gimbusie, manewr nie jest wcale trudny, najlepiej zima pocwiczyć, kiedy zarzuci tył że nie masz wyjscia wyciagnać, wciskasz hamulce, auto obraca sie dalej zarzucone i gdy juz sie w miare naprostujesz puszczasz ham i gaz w podloge, kwestia wprawy
Zgłoś
Avatar
c................a 2012-07-04, 13:59
Nie chcę z Tobą dyskutować, ale trochę w tym siedzę, nie mam zamiaru nikomu nic udowadniać, no chyba, że spotkam się z kimś kiedyś na KJS'ie.
Pozdrawiam ; )
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-07-04, 14:07
ciupagaolejna napisał/a:

Nie chcę z Tobą dyskutować, ale trochę w tym siedzę, nie mam zamiaru nikomu nic udowadniać, no chyba, że spotkam się z kimś kiedyś na KJS'ie.
Pozdrawiam ; )


Ja preferuję sporty bardziej kontaktowe, na przykład wyścigi. Często jeżdżę na Torze Poznań, koło którego zresztą mieszkam, jeszcze częściej na niektórych torach kartingowych. Jak zbierzesz budżet i przede wszystkim odwagę na jazdę wyścigową to możesz się odezwać.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2012-07-04, 14:16
Cogito napisał/a:


Wakacje masz i się nudzisz?



Niestety nie, trudno mieć wakację w moim wieku, co najwyżej urlop, ale charakter prowadzonej przeze mnie działalności i to bardzo utrudnia Po za tym, pierdolisz takie głupoty w wieku 49 lat? W wojsku nie byłeś, po ryju porządnie nie dostałeś? Ile masz lat, powiedz mi chłopie szczerze.
Zgłoś
Avatar
dziaad 2012-07-04, 14:25 4
@up wszyscy.
się kurwa znacie!
Maciej Polody. Pierwszy polski mistrz driftu. 29.04.2005 wygrał całe zawody w Hockenheim i stał się pierwszym polskim mistrzem europy, a jechał na Fordzie Escorcie z '80 roku, z silnikiem cosworth'a bez większych przeróbek (tylko 220 koni zamiast dzisiejszej "normy" 400-500 i więcej), a wy się jakimiś zagranicznymi fujarami jaracie. Aktualnie Paweł Trela czesze WSZYSTKICH w kraju i większość drajwerów w europie. doedukujcie się, bo mamy jedną z najmocniejszych lig driftingowych w europie i skilla takiego żeby skopać dupy angolom, japońcom i hameryce!


a tutaj całkiem świeży filmik z 1szej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski w Płocku.

vimeo.com/44335707
Zgłoś
Avatar
Lukwap 2012-07-04, 14:27 1


A tutaj Jason Plato i jego umiejętności
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-07-04, 14:32
dziaad napisał/a:

@up wszyscy.
się kurwa znacie!
Maciej Polody. Pierwszy polski mistrz driftu.

a tutaj całkiem świeży filmik z 1szej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski w Płocku.


Coś chyba tematy pomyliłeś znafco... Co ma drift do wyścigów?
Zgłoś
Avatar
dziaad 2012-07-04, 14:37
to, ze zachwycacie się spinem jakiegoś gościa na nietłumaczonym kanale sportowym dostępnym w płatej kablówce. cudze chwalicie, swego nie znacie!
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-07-04, 14:39
dziaad napisał/a:

to, ze zachwycacie się spinem jakiegoś gościa na nietłumaczonym kanale sportowym dostępnym w płatej kablówce. cudze chwalicie, swego nie znacie!


Małysza też wklej... i nie zapomnij o Pudzianie!
Zgłoś
Avatar
Cogito 2012-07-04, 14:44
Dżamaló napisał/a:



Niestety nie, trudno mieć wakację w moim wieku, co najwyżej urlop, ale charakter prowadzonej przeze mnie działalności i to bardzo utrudnia Po za tym, pierdolisz takie głupoty w wieku 49 lat? W wojsku nie byłeś, po ryju porządnie nie dostałeś? Ile masz lat, powiedz mi chłopie szczerze.


Zesraj się a nie daj się, co? Szlachta co to nawet się z siebie samych śmiać nie umie. Coś was strasznie zabolał ten samochodzik z plastiku, bo krzyk i harmider jak w Sejmie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie