18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
b3nti 2021-07-20, 12:22 9
a mama zawsze powtarzała...
"wyciągnij tą łyżeczkę z kubka bo sobie oko wydłubiesz".
Zgłoś
Avatar
Matt 2021-07-20, 12:37 4
Halman gdzie ty wygrzebujes takie filmiki? Trochu chujowy ale zawsze cos. Bez Ciebie ten potral by nie istnial. Halman ma Admina!!
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-07-20, 12:45 6
Matt napisał/a:

Halman ma Admina!!


wrodzona skromność mi nie pozwala...
Zgłoś
Avatar
kedzior242 2021-07-20, 14:19 12
Matt napisał/a:

Halman gdzie ty wygrzebujes takie filmiki? Trochu chujowy ale zawsze cos. Bez Ciebie ten potral by nie istnial. Halman ma Admina!!



Teraz kochają a niedługo ukrzyżują. Tak było z @fantastico, z @velture, z @phrontch z pewnym sławnym miłośnikiem krabów.

Im ktoś więcej wrzuca na ten portal, to po czasie znajdują się malkontenci, którym przeszkadza, że za często widzą Twój nick, raz był pedalski materiał albo za dużo słodkich kotków. Niejednokrotnie cały materiał na portalu zapewniały jednocześnie dwie osoby.
Jak się cofniesz na stronach to zobaczysz fantastico, który wypełnia 8/10 stron swoimi filmikami i chorymi opisami a później mu się przyjebali do dupy i zniknął.

Ale ja jestem tylko pasożytem, oglądam, czasem piwkuje i raz wrzuciłem materiał do sucharów.
Chuja się znam.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2021-07-20, 15:03
kedzior242 napisał/a:

Teraz kochają a niedługo ukrzyżują. Tak było z @fantastico, z @velture, z @phrontch z pewnym sławnym miłośnikiem krabów.
Im ktoś więcej wrzuca na ten portal, to po czasie znajdują się malkontenci, którym przeszkadza, że za często widzą Twój nick, raz był pedalski materiał albo za dużo słodkich kotków. Niejednokrotnie cały materiał na portalu zapewniały jednocześnie dwie osoby.
Jak się cofniesz na stronach to zobaczysz fantastico, który wypełnia 8/10 stron swoimi filmikami i chorymi opisami a później mu się przyjebali do dupy i zniknął.
Ale ja jestem tylko pasożytem, oglądam, czasem piwkuje i raz wrzuciłem materiał do sucharów.
Chuja się znam.



Ja się staram wrzucać konkretne tematy ....ale nawet ja się wypale a wrzucam tak raz na jakiś czas ....za dużo to też nie zdrowo
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-07-20, 15:25
Dla mnie piątek kojarzy się z dniem kurwiątek, ale co ja tam kurwa wiem...
Zgłoś
Avatar
X................3 2021-07-20, 15:28
aż mi się skojarzyło: sadistic.pl/czarny-doktor-vt475388.htm?highlight=czarny+doktor
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-07-20, 15:57 1
kedzior242 napisał/a:

Teraz kochają a niedługo ukrzyżują. Tak było z @fantastico, z @velture, z @phrontch z pewnym sławnym miłośnikiem krabów.



bez obaw; Halman to finalna synteza doświadczeń poprzedników...
Zgłoś
Avatar
Ciparakieta 2021-07-20, 16:02
Chłopy co to za nuta?
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-07-20, 18:02
Ciparakieta napisał/a:

Chłopy co to za nuta?



"chłopy" tu u Reymonta występowali

ale odpowiem; jakaś wersja maanamu - chcę ci coś powiedzieć
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-07-20, 18:20
Jak żółw w oceanie...
Zgłoś
Avatar
qwerty1996 2021-07-20, 21:11
Ciparakieta napisał/a:

Chłopy co to za nuta?



Maanam - Chce Ci Powiedzieć Coś (Old Spice Edit)
Zgłoś
Avatar
lukaszke 2021-07-20, 23:34
Właśnie miałem napisać, że od jakiegoś czasu słucham tej nutki.. zajebista jest
Zgłoś