18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Mariano Mexicano 2010-12-07, 15:14 1
Nameless napisał/a:

@M@Ni3k
Chyba nie zrozumiałeś przesłania komentarza łosiu. Wypierdalaj pokemonie.



Kolejny inteligentny i jak zawsze błyskotliwy użytkownik sadistica. Jak już o czymś pisać to chociaż wiedzieć co to znaczy.
Zgłoś
Avatar
The Master of Tanie Wino 2010-12-07, 15:14 5
"Za krew naszej rasy bierzemy do papy kutasy!"
Zgłoś
Avatar
Nameless 2010-12-07, 15:23 1
@M@Ni3k
Nie rozumiem o co Ci chodzi. Inteligentny i błyskotliwy - owszem. Wiem również o czym piszę. Zauważ też, że pierwszy komentarz nie należy do mnie, więc nie wiem czemu kierujesz do mnie drugie zdanie.
Jeśli chodzi o moją wypowiedź to:
łoś - potocznie: osoba, która nie za bardzo ogarnia
pokemon - nick masz pokemoniasty

W moich oczach jesteś i będziesz trollem, więc nie zamierzam więcej Cię dokarmiać. Idź precz.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2010-12-07, 15:28 3
Antifa Skins! Już wiem czemu mieli swoją platofrmę na paradzie równości
Zgłoś
Avatar
Mariano Mexicano 2010-12-07, 15:39
Nameless napisał/a:

@M@Ni3k
Nie rozumiem o co Ci chodzi. Inteligentny i błyskotliwy - owszem. Wiem również o czym piszę. Zauważ też, że pierwszy komentarz nie należy do mnie, więc nie wiem czemu kierujesz do mnie drugie zdanie.
Jeśli chodzi o moją wypowiedź to:
łoś - potocznie: osoba, która nie za bardzo ogarnia
pokemon - nick masz pokemoniasty

W moich oczach jesteś i będziesz trollem, więc nie zamierzam więcej Cię dokarmiać. Idź precz.



O w mordę gościu jakie ty farmazony piszesz, omijając te 4 zdania z początku, co to kurna za słowo pokemoniasty, nick jak nic każdy ma taki jak mu się podoba, jakim kurwa trollem, co ty bierzesz i w jakich twoich kurwa oczach jak nawet nie wiesz z kim piszesz. Paranoja, nie pogadasz.
Zgłoś
Avatar
R................n 2010-12-07, 15:46 6
kidi1 napisał/a:

A skąd wiesz że to SHARP-owcy? Ja widzę 2 skinheadów, którzy nie do końca są przekonani o co walczą. Pewnie tylko na pokaz są zatwardziałymi skinheadami.



Nie wiem jak ty, ale ja widzę dwóch skinów zapinających się w dupę. Może mam jaskrę, ale żadnej walki ani przesłania tutaj nie widzę.
Zgłoś
Avatar
The Master of Tanie Wino 2010-12-07, 15:58 3
Revan napisał/a:



Nie wiem jak ty, ale ja widzę dwóch skinów zapinających się w dupę. Może mam jaskrę, ale żadnej walki ani przesłania tutaj nie widzę.



Zgadzam się z kolegą Revanem. Ruchający się skini niosą jakieś przesłanie? Walczą to oni chyba z przetartą skórką...
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-12-07, 16:05
Bleh pedały i to jeszcze łyse xd
Zgłoś
Avatar
wlochi 2010-12-07, 16:24
Kurwa, fakt, że 2 skinów to pedały, to na prawdę podstawa, żebyście napierdalali że każdy jest gejem.
Zgłoś
Avatar
The Master of Tanie Wino 2010-12-07, 18:21 2
wlochi napisał/a:

Kurwa, fakt, że 2 skinów to pedały, to na prawdę podstawa, żebyście napierdalali że każdy jest gejem.





Jakieś kurwa pytania?
Zgłoś
Avatar
Mariano Mexicano 2010-12-07, 19:53
Widzę ze kolejny inteligentny i błyskotliwy użytkownik sadistica, po czym wnioskujesz ze ta osoba odwrócona plecami to facet, kobieta nie może mieć ściętych włosów, glanów i fleka. W mordę jeża co za naród.
Zgłoś
Avatar
wlochi 2010-12-07, 20:31
Ja pierdole, pisząc tamten komentarz nie miałem na myśli, że skoro 2 to nie jest podstawa, to 4 już masz na to zajebisty dowód.
btw. wnioskując z twojego nicku to chyba nie masz ze skinami miłych wspomnień?
Zgłoś
Avatar
LadyBergamoth 2010-12-07, 20:45
kidi1 napisał/a:

A skąd wiesz że to SHARP-owcy? Ja widzę 2 skinheadów, którzy nie do końca są przekonani o co walczą. Pewnie tylko na pokaz są zatwardziałymi skinheadami.


W tym kontekście słowo "zatwardziały" nabiera nowych znaczeń
Zgłoś
Avatar
Kosamela 2010-12-07, 20:56 3
The Master of Tanie Wino napisał/a:



Obrazek

Jakieś kurwa pytania?



Tak, jedno. Który z nich to Ty?
Zgłoś
Avatar
mordrag 2010-12-07, 21:19
KurwaRomantyk napisał/a:

A skąd pewność, że to narodowcy? Pewnie SHARP'y pedały.



Co ma piernik do wiatraka to nie wiem. A zresztą niech Ci biegają narodowcy po osiedlu. Ja osobiście jednak wole SHARP\RASH
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie