18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
bartman 2012-09-26, 13:30 2
Komisariat policji.
- Dzień dobry chciałem zgłosić, że 30 minut temu zostałem pobity przez dwóch dresów pod blokiem.
- Stracił pan przytomność?
- Tak, na jakieś 10 minut...
- Ma pan prawo jazdy?
- Yyy... no mam. Czy to ma jakieś znaczenie? nie zapytacie mnie o rysopisy tylko o prawo jazdy?
- No niestety proszę pana będziemy musieli odebrać panu ten dokument na okres jednego roku. Proszę zgłosić się jutro w celu oddania prawa jazdy.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-09-26, 13:46 1
SQT napisał/a:


A na poważnie, liczę że wjedzie czy tu rus czy niemiec i zagarnie cały ten kraj bo to nie jest normalne państwo.



No tak Rus to rzeczywiście "normalny".
Zgłoś
Avatar
snik0 2012-09-26, 13:50 1
Robicie wielką aferę o nic. Prawojazdy powoduje, że potraficie prowadzić samochód? Jak wam zabiorą to zapominacie jak się prowadzi? Normalnie się jeździ po pijaku, z prawkiem czy bez więc nie widzę przeszkód.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-09-26, 14:02 1
pierdolicie, samoistna urata przytomności to co innego jak utrata przytomności z powodu wypadku czy pobicia...
swoją drogą zamiast zajmować się takimi pierdołami to powinni odbierać dożywotnio prawko wszystkim burakom w suvach itp za źle wyregulowane oślepiające światła...
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-09-26, 14:05
No dobra, ale w skutek pobicia, możesz zemdleć za dwa dni, a wtedy już powiedzą, że to problem neurologiczny - nawet jesli to było wstrząśnienie mózgu(wiadomo, kilka dni w szpitalu i człowiek zdrowy), to doktor prawdopodobnie powiadomiłby policję czy tam urząd komunikacji.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-09-26, 14:08
Ja pierdolę chyba nie widzieliście jak człowiek mdleje z powodu szoku (uraz psychiczny czy coś), i nie jest to jakaś wada neurologiczna czy też sercowa, po prostu tak jest i koniec. I za to ma mieć odebrane prawko ? Niech się jebną w łeb.
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-09-26, 14:26 3
Ale kurwa łykacie te wszystkie artykuły... motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/zemdlales-tracis...
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-09-26, 14:42
@up

Cytat:

Długie to i skomplikowane, ale wniosek, wbrew alarmistycznym informacjom "Kuriera Lubelskiego", wydaje się jednoznaczny; nie ma oczywistego związku: zemdlałeś - obligatoryjnie tracisz na rok prawo jazdy. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i decyzji lekarzy.



Czyli to co wszyscy tutaj piszemy, więc nie wiem o chuj Ci chodzi.
Zgłoś
Avatar
WielkiSzuM 2012-09-26, 14:45 1
Hie hie

Cytat:

a ja mdleję podczas orgazmu.....?..teraz mam dylemat - bzykanie albo prawko ?

Zgłoś
Avatar
kroolu87 2012-09-26, 15:49
Nie rozumiem krytyki tego przepisu - wszak omdlenie we własnym domu dużo bardziej zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego niż niewinne przejechanie na czerwonym świetle, bądź dwukrotne przekraczanie prędkości w mieście w celu poprawy poziomu adrenaliny.

Mdlejący w domach, w pracy, na chodnikach to najgorszy rodzaj piratów drogowych - blokują chodniki, podłogi, czasem przejścia dla pieszych (!) - ZERO LITOŚCI DLA NICH!!!
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2012-09-26, 16:15
Dz.U.2011.88.503
ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA ZDROWIA
z dnia 15 kwietnia 2011 r.
zmieniające rozporządzenie w sprawie badań lekarskich kierowców i osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami

Polecam się zapoznać.
Zgłoś
Avatar
endriuksp666 2012-09-26, 16:16
i stracimy prawko po omdleniu spowodowanym jednorazowym przepiciem , brakiem snu , bądź zbyt małej ilości jedzenia ... takie coś się zdarza ... czasami nie mamy czasu pospać , bądź zjeść i możemy zemdeć , bądź ktoś zapije , a jak wiadomo każdy po innej ilości alko może zemdleć ...
Zgłoś
Avatar
peersil 2012-09-26, 16:24
Za dużo melasy się opił to zemdlał
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2012-09-26, 17:05
Czego to socjaliści nie wymyślą. Każdy może zemdleć. Każdemu zabrać prawo jazdy. Ulice zaorać. Tylko jak ludzie przstaną jeździć samochodami to z czego będą złodzieje ściągać podatki? Może wprowadzą opłatę za oddychanie.
Zgłoś
Avatar
haqer 2012-09-26, 17:16
Mój szwagier - identyczna sytuacja . Zemdlał jakoś w grudniu w pracy ( oczywiście nie prowadził samochodu ). Wstrzymano mu prawo jazdy którego do tej pory nie odzyskał, chociaż jest w pełni zdrowy i od tamtej pory nic mu nie jest. Jest przedstawicielem handlowym , ale na miejscu w salonie samochodowym, którego marki nie wymienię. Urlop L4 wjebali mu do marca przyszłego roku. Za każdą komisję lekarską która ma orzec czy mogą przywrócić mu prawo jazdy trzeba zapłacić około 300 zł (centrala w lublinie) . Jak by tego było mało, pozbawili go pracy i doprowadzili do skraju załamania nerwowego. Polska - Kraj debili i urzędasów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie