18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
x................s 2012-09-25, 17:42 1
oczywiście, że nie absurd. podczas jazdy omdlejesz i zabijesz paru ludzi i gitarka ?
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-09-25, 17:47 59
xts jesteś jak te przepisy
Dajmy na to na oczach kobiety zostanie przejechane autem dziecko, kobieta była tylko świadkiem wypadku, krew tryska na lewo i prawo, ona mdleje i traci prawo jazdy
Drugi przypadek pracujesz gdzieś w warsztacie, spada blacha raniąc cię w nogę, tracisz 1,5 l krwi. Mózg, aby nie obarczać cię przykrymi doznaniami zaczyna się powoli wyłączać, przysadka mózgowa generuje środki uśmierzająca ból i zaczynasz widzieć biały tunel, w między czasie zemdlałeś 5 razy, tracisz prawo jazdy
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2012-09-25, 17:48 13
A jak najebię się za mocno w domu i przypadkiem zerwę film, to też mi zabiorą prawko? Chyba kpią...
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-09-25, 18:09
Cytat:

oczywiście, że nie absurd. podczas jazdy omdlejesz i zabijesz paru ludzi i gitarka ?



Chory na cukrzycę z tego co wiem może jeździć samochodem, a niedobór cukru(czy nadmiar, zależy od rodzaju cukrzycy) może doprowadzić do omdlenia.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-09-25, 18:19
nie nad czym dyskutować po prostu prawo jest wyciągnięte z średniowiecza czyli

Pan (a) zabił pana (b) ... pan (a) jest poszkodowany i żąda pieniędzy od rodziny pana (b) ja tak to widze.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-09-25, 21:52
kobieta nie powinna mieć prawa jazdy i to nie działa tak jak napisałeś.

Kapral Poproszek napisał/a:

xts jesteś jak te przepisy
Dajmy na to na oczach kobiety zostanie przejechane autem dziecko, kobieta była tylko świadkiem wypadku, krew tryska na lewo i prawo, ona mdleje i traci prawo jazdy
Drugi przypadek pracujesz gdzieś w warsztacie, spada blacha raniąc cię w nogę, tracisz 1,5 l krwi. Mózg, aby nie obarczać cię przykrymi doznaniami zaczyna się powoli wyłączać, przysadka mózgowa generuje środki uśmierzająca ból i zaczynasz widzieć biały tunel, w między czasie zemdlałeś 5 razy, tracisz prawo jazdy

Zgłoś
Avatar
Tradyt 2012-09-25, 22:46 1
Jakby kobiety nie miały prawka to jak ja bym z imprezy wracał ?
Zgłoś
Avatar
michu1b 2012-09-25, 23:05
Tradyt napisał/a:

Jakby kobiety nie miały prawka to jak ja bym z imprezy wracał ?



Taksówką, butem, autobusem

a co do tematu, dla mnie to wielki absurd i ogólnie polskie prawo w większości można o kant dupy obtłuc
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2012-09-26, 0:21
Ten przepis jest popierdolony,sam po częsci jestem jego ofiarą z tym że prawko zatrzymam ale musze sie zgłosić na badania które kosztuja 300zł.
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-09-26, 13:03 8
@michu1b

W bucie? Nie ma sprawy.

Zgłoś
Avatar
gangstareso 2012-09-26, 13:16
jaki kurde absurd ludzi przecież to polska tu to wszystko jest możliwe
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-09-26, 13:18
ee 1 Kwietnia już było.

A na poważnie, liczę że wjedzie czy tu rus czy niemiec i zagarnie cały ten kraj bo to nie jest normalne państwo.
Zgłoś
Avatar
Bembols 2012-09-26, 13:29 6
No chyba sobie kurwa kpią z kierowców...
Rozumiem, że zemdleć za kółkiem to poważna sprawa, ale bez przesady. Zabranie prawa jazdy na rok to jakiś absurd. I co? Po roku kurwa niby wyzdrowieje i już nigdy nie zemdleje? To prawo jest jakieś popierdolone.
Moim zdaniem powinno być inaczej. Prawko pozostaję przy właścicielu, a sam właściciel powinien być kierowany do odpowiednich organów na badania, które pokryje NFZ. Wówczas tam lekarz kompetentny, powinien dokładnie przebadać i ustalić przyczyny omdlenia i wtem jeśli zagrażają bezpieczeństwu w prowadzeniu, prawko powinno być zabrane. Nie na rok, tylko na zawsze. A jeżeli przyczyną omdlenia jest choroba, którą można wyleczyć, pacjent mógłby podjąć się leczenia, które byłoby w iluś % refundowane.
BEMBOLS na prezydenta
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-09-26, 13:29 4
Kapral Poproszek napisał/a:

xts jesteś jak te przepisy
Dajmy na to na oczach kobiety zostanie przejechane autem dziecko, kobieta była tylko świadkiem wypadku, krew tryska na lewo i prawo, ona mdleje i traci prawo jazdy
Drugi przypadek pracujesz gdzieś w warsztacie, spada blacha raniąc cię w nogę, tracisz 1,5 l krwi. Mózg, aby nie obarczać cię przykrymi doznaniami zaczyna się powoli wyłączać, przysadka mózgowa generuje środki uśmierzająca ból i zaczynasz widzieć biały tunel, w między czasie zemdlałeś 5 razy, tracisz prawo jazdy



Ale pierdolisz jak potłuczony. Tu raczej chodzi o omdlenia bez wypadków, a nie wymieniasz przykład w którym koleś traci 1,5l krwi, i kobieta która doznała szokującego obrazka jakim było rozkurwienie dziecka samochodem, nie każdy wytrzyma taki widok. Oni by prawka nie stracili. Omdlenie samoistne w przypadku gdzie nic Ci nie zagraża wszystko było z Tobą w porządku a tu jeb mdlejesz sobie nie wiadomo dlaczego. Fakt prawka nie powinni zabierać bo to mogło być jednorazowe zgaszenie światła i powinni zrobić jakąś obserwacje, i badanie czy konkretny delikwent ma predyspozycje do częstszych takich wybryków czy też nie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie