18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-20, 16:32
Avatar
jasypan 2019-11-14, 17:02
Niech się cymbał cieszy, że sobie karku nie skręcił.
Zgłoś
Avatar
prasa 2019-11-14, 17:42
Potrzymaj mi piwo.... od tych słów powstaja najlepsze historie
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-11-14, 20:53 10
Co to za popierdolony format, gówno kurwa widzę! Na chuj jest to ściśnięte?!
Zgłoś
Avatar
PoyeB 2019-11-14, 23:43 2
Kiedyś miałem identyczna sytuacje, wracałem z kumplem do ośrodka turystycznego gdzie odbywalem praktyki, było już dość ciemno więc żeby zdążyć zanim opiekun będzie sprawdzał obecność to zaczęliśmy biec, ni h*ja tego łańcucha nie było widać i w tym samym momencie oboje salto w przód. Cieszę się że nie musiałem zębów zbierać z chodnika
Zgłoś
Avatar
Kryzelek 2019-11-15, 0:37 1
PoyeB napisał/a:

Kiedyś miałem identyczna sytuacje, wracałem z kumplem do ośrodka turystycznego gdzie odbywalem praktyki, było już dość ciemno więc żeby zdążyć zanim opiekun będzie sprawdzał obecność to zaczęliśmy biec, ni h*ja tego łańcucha nie było widać i w tym samym momencie oboje salto w przód. Cieszę się że nie musiałem zębów zbierać z chodnika



Dziękujemy za tak wspaniałą historię, będę opowiadać ją dzieciom i wnukom. Ho, ho, ho
Zgłoś
Avatar
htp 2019-11-15, 19:41 2
PoyeB napisał/a:

Kiedyś miałem identyczna sytuacje, wracałem z kumplem do ośrodka turystycznego gdzie odbywalem praktyki, było już dość ciemno więc żeby zdążyć zanim opiekun będzie sprawdzał obecność to zaczęliśmy biec, ni h*ja tego łańcucha nie było widać i w tym samym momencie oboje salto w przód. Cieszę się że nie musiałem zębów zbierać z chodnika



A piwo rozlałeś?
Zgłoś