18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Gienek86 2021-12-07, 22:07 9
Film z cyklu -dwie tępe dzidy i fajerwerki -w dupe jebane mać
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-12-07, 22:17 10
McSadol napisał/a:

więc będzie dużo materiału na sadola



Jak ten niedojeb co odpalał fajerwerki na ulicy i go busik pierdolnął
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2021-12-07, 23:34 15
Co za szmata, mam nadzieje ze ta druga grupa przeprowadzila ostrzal odwetowy

Tak to jest. Sam bylem w sytuacji jak gimbaza rzucala bum dum'ami co srogo jebaly. Jeden dzban kopnal odpalonego buma ktory wyladowal przy mojej corce. Pech jego ze akurat spojrzalem na dzbanow co odpierdalaja. Zdazylem wykonac wykop buma w bezpieczne miejsce (wyjebane w wybuch, w salomonach bylem). W nagrode odpowiedzialnosc zbiorowa gowniakow spotkala (w sumie tych co nie zdazyli zjebac) bo wszyscy podobni o tej porze. Mam nadzieje ze wspominaja to tak samo milo jak ja dzisiaj
Zgłoś
Avatar
przemo3251 2021-12-08, 0:39 3
Najgorzej że dostaje niewinna osoba, nie ta która nie umie obsługiwać petard bo jak jej wyjebie w ręce to trudno.
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-12-08, 1:18 3
CrookerS napisał/a:

Co za szmata, mam nadzieje ze ta druga grupa przeprowadzila ostrzal odwetowy
Tak to jest. Sam bylem w sytuacji jak gimbaza rzucala bum dum'ami co srogo jebaly. Jeden dzban kopnal odpalonego buma ktory wyladowal przy mojej corce. Pech jego ze akurat spojrzalem na dzbanow co odpierdalaja. Zdazylem wykonac wykop buma w bezpieczne miejsce (wyjebane w wybuch, w salomonach bylem). W nagrode odpowiedzialnosc zbiorowa gowniakow spotkala (w sumie tych co nie zdazyli zjebac) bo wszyscy podobni o tej porze. Mam nadzieje ze wspominaja to tak samo milo jak ja dzisiaj



Jesli miło wspominasz zagrożenie zdrowia swojej córki, to albo jesteś bardzo kochającym tatusiem, albo coś ściemniasz
Zgłoś
Avatar
Carti 2021-12-08, 3:06 1
fajerwerki są dla pedałów
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2021-12-08, 6:47 2
sothis napisał/a:

Jesli miło wspominasz zagrożenie zdrowia swojej córki, to albo jesteś bardzo kochającym tatusiem, albo coś ściemniasz



Najpierw byl wkurw taki, ze jakby ktos mi polozyl na mordzie goracy recznik (chodze do barbera wiec stad te porownanie), pozniej upust nerwow - to wspominam nieraz z zona i znajomymi co byli wtedy z nami.

Nic naszczescie sie nie stalo wiec dlatego mam to w worku milych wspomnien. Tak mam
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2021-12-08, 11:45
gupia picza
Zgłoś