18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Kolejny slalomista zgłoszony przez ~REsadER
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Polak_mały 2024-09-20, 11:37
outline napisał/a:

I bardzo dobrze, jak ja was skurwysyny nienawidzę. Jak mnie oni wkurwiaja tymi hałasującymi śmieciami po nocy to nikt nie wie. Każdemu, ale to każdemu który w nocy gazuje życzę jelit na latarni.
Także, mam nadzieje że się pała już nie obudziła



Ale pierdzące syfiki 1.4 z popcornem, albo inne blachosmrody na przelotach buczące po nocach już są spoko? 😁

[ Dodano: 2024-09-20, 11:41 ]
trambulator napisał/a:

Kask z pustym łbem poleciał na koniec



Ale jesteś spierdolony jak ci co postawili ci piwo za ten durnowaty komentarz. Nawet blondynka by takiej głupoty nie pierdolnęła.

Na obrazie z kamerki 360, bądź zwykłej na kijku widać cały motocykl, do końca zadupka, tylną oponę, więc skąd miałby tam się znaleźć kurwa kask dałnie?

[ Dodano: 2024-09-20, 11:44 ]
To jest przykład na to że w korku nie powinno się jechać szybciej niż 30 więcej od puszek.

Choć wiem że znajdą się tu mistrzowie robiący w sezonie 1000km, którzy stwierdza że gdyby jechał szybciej to by się wyrobił 😁
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-09-20, 12:58
Piwko dla niego za to, że miał kamerę 🙂
Zgłoś
Avatar
yunkie 2024-09-20, 13:12
Ufff...dobrze, że miał kask
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-09-20, 13:23
sadistic.pl/kolejny-slalomista-vt582360.htm
Zgłoś
Avatar
outline 2024-09-20, 23:37
Polak_mały napisał/a:

Ale pierdzące syfiki 1.4 z popcornem, albo inne blachosmrody na przelotach buczące po nocach już są spoko? 😁



A napisałem że są spoko? CZy kurwa coś musiałeś wysrać, żeby pasowało pod komcia?

JEsteś jednym z tych szmaciarzy? Motopizda, albo jakiś gruz jebany z bmw z przekręconym tłumikiem?
Zgłoś
Avatar
trambulator 2024-09-23, 6:56
Polak_mały napisał/a:

Ale pierdzące syfiki 1.4 z popcornem, albo inne blachosmrody na przelotach buczące po nocach już są spoko? 😁
Ale jesteś spierdolony jak ci co postawili ci piwo za ten durnowaty komentarz. Nawet blondynka by takiej głupoty nie pierdolnęła.
Na obrazie z kamerki 360, bądź zwykłej na kijku widać cały motocykl, do końca zadupka, tylną oponę, więc skąd miałby tam się znaleźć kurwa kask dałnie?
To jest przykład na to że w korku nie powinno się jechać szybciej niż 30 więcej od puszek.
Choć wiem że znajdą się tu mistrzowie robiący w sezonie 1000km, którzy stwierdza że gdyby jechał szybciej to by się wyrobił 😁



Spróbowałeś zagrać specjalistę a zabłysnąłeś jak chrząstka w salcesonie
Po pierwsze i najważniejsze, jeśli nie masz wyczucia ironii, to... współczuję. Rozumiem, że nie każdy ma takie zdolności i poziom intelektualny ma górki i doliny w przekroju społecznym ale każdy ma prawo głosu... ehh... Pomijam też styl tych Twoich wypocin i emocje, które przebijają przez ten rynsztok. Napiszę Ci w Twoim języku i też z ironią, żebyś nie musiał się zastanawiać. Jak chcesz mnie obrażać, to chodź na solo - tylko Ty, ja i moja ekipa
Zgłoś