18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
RustyRat 2015-05-12, 22:12 3
Oglądałem to gimbazowe filmidło FastAndFuries wczoraj, takiego gówna już dawno nie widziałem, w sumie te masowe filmy to coraz większe guano, już nawet efukty specjalne nie ratują tych gniotów.
Zgłoś
Avatar
sorra18 2015-05-13, 20:51 1
Gdyby filmy były realistyczne to by nie było hollywood. Jak chcesz oglądać realne tuningi to idź pod remizę w sobotę wieczorem. Z filmami jak z grami maja pobudzać fantazje i być oderwaniem od szarej rzeczywistości. Gdybym miał płacić za nudna chujnie to wolałbym pogrzebać w pępuszku w domu. Trzeba być dopiero na poziomie gim-bazy żeby ludziom próbować tłumaczyć i uzmysławiać ze te sceny to nierealne wyczyny spreparowane na potrzeby kina. Sherlocy internetów ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
RustyRat 2015-05-13, 21:01 3
sorra18 napisał/a:

Gdyby filmy były realistyczne to by nie było hollywood. Jak chcesz oglądać realne tuningi to idź pod remizę w sobotę wieczorem. Z filmami jak z grami maja pobudzać fantazje i być oderwaniem od szarej rzeczywistości. Gdybym miał płacić za nudna chujnie to wolałbym pogrzebać w pępuszku w domu. Trzeba być dopiero na poziomie gim-bazy żeby ludziom próbować tłumaczyć i uzmysławiać ze te sceny to nierealne wyczyny spreparowane na potrzeby kina. Sherlocy internetów ja pierdole.


Dzięki że wytłumaczyłeś bo myślałem że to wszystko jest na poważnie
Jak to się mówi co za dużo to niezdrowo, jak filmy teraz robione są na jedno kopyto pod publikę poniżej 18 lat, to to jest już nudne.
Zgłoś
Avatar
w................3 2015-05-13, 21:26 1
Mnie kumpel namówił żeby na to iść i dawno tak się nie bawiłem, jak za dawnych lat przy gumisiach
Zgłoś