18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Z................w 2023-01-22, 15:04
Masturbator18 napisał/a:

Masz racje, ty tu jedyny myślisz



Wiem wiem dziękuję
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2023-01-22, 15:08
Na wojnie zabiłaby nie tylko siebie ale i swoich towarzyszy...
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2023-01-22, 18:37
Zbysław napisał/a:

Dlaczego ja płacę a inni nie? Co to za Maniana? Do pierdla tych co nie płacą



bo jesteś frajerem i umysłową amebą co nie raz nie dwa udowodniłeś tu w komentarzach. Abonament RT w dzisiejszych czasach to jakiś kurwa relikt. Dlaczego mam płacić za coś z czego nie korzystam.
Zgłoś
Avatar
mauser 2023-01-23, 9:30
daj taką zabawkę polskim cfelebrytom ... i leć po popcorn
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-01-23, 11:59
To przez to że one się jako dzieci bawią lalkami, dlatego feministki i spermiarze chcą chłopcom dawać lalki do zabawy.
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-01-23, 20:28
radek225 napisał/a:

Nic ciekawego. Jakiś pajac w kolorowym wdzianku, który chyba uciekł z cyrku biega na środku i coś z miotaczem płomieni mało się nie podpaliło. Po rysach twarzy wnioskuję, że to albo brzydka laska, albo "baba" z chujem. Coś w stylu Bęgowskiego, albo Wachowskich. Nawet się dobrze nie podpaliła, tylko smród poleciał. Już w naszej telewizorni były lepsze inby, jak typ wjeżdżający na skuterku w publikę, czy pedał w rurkach i wąsikiem przebijający jakieś typiarze łapę na wylot. Lepsze rzeczy widziałem w przedszkolu, 28 lat temu, jak iluzjonista przyjechał.



Obstawiam babę z chujem, zwykła baba z pizdą darłaby pizdę.
Zgłoś
Avatar
skarpet_starego 2023-01-26, 3:02
aż chciałoby się napisać "blondynka", ale naukowcy już dawno udowodnili, że one wszystkie są pierdolnięte
Zgłoś