18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Payan 2022-01-30, 9:53 5
Nigdy tego nie zrozumiem. Warunki ciężkie na drodze, ale zapierdalać muszę.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-01-30, 10:16 10
Pajan napisał/a:

Nigdy tego nie zrozumiem. Warunki ciężkie na drodze, ale zapierdalać muszę.


No bo taki cebulak przykładowy myśli: „mam VW nowe od taty! Teeeechnolooogiaaaa i systemy! Będzie za mnie jechał i nic go nie pokona”
Zgłoś
Avatar
Cycu320 2022-01-30, 10:29 2
To się nazywa ładne wyjscie z poślizgu...
Zgłoś
Avatar
M_A 2022-01-30, 11:32 3
I bardzo KURWA dobrze
Zgłoś
Avatar
shiters 2022-01-30, 13:42
normalne warunki eliminujące debili.
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2022-01-30, 13:53
Mógł się zabić dla dobra ludzkości. Taki pajac predzej czy później kogoś zabije na drodze.
Zgłoś
Avatar
n................l 2022-01-30, 14:07
Pajan napisał/a:

ale zapierdalać muszę.


Ja tego nigdy nie zrozumiem po co zapierdalać jak można jechać wolniej? Szef z roboty wywali? Doszedłem do stanu takiego wyjebania na wszystko że nigdzie się nie spieszę - to na mnie najwyżej poczekają, ja nie muszę o innych dbać. Polecam wszystkim, żyje się tak dużo przyjemniej a i nie trzeba wypatrywać drogówki w krzakach.

Dodam że doszedłem do tego posiadając najmocniejsze dotychczas auto (280KM) - po prostu nie potrzebuję nikomu niczego udowadniać.
Zgłoś
Avatar
htp 2022-01-30, 14:25
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Ja tego nigdy nie zrozumiem po co zapierdalać jak można jechać wolniej? Szef z roboty wywali? Doszedłem do stanu takiego wyjebania na wszystko że nigdzie się nie spieszę - to na mnie najwyżej poczekają, ja nie muszę o innych dbać. Polecam wszystkim, żyje się tak dużo przyjemniej a i nie trzeba wypatrywać drogówki w krzakach.
Dodam że doszedłem do tego posiadając najmocniejsze dotychczas auto (280KM) - po prostu nie potrzebuję nikomu niczego udowadniać.



Zgłoś
Avatar
n................l 2022-01-30, 14:53
@htp

Jak jesteś młody i głupi to nawet lepiej żebyś na moto zapierdalał - nikt nie straci, rodziców trochę szkoda najwyżej. Jak masz dziecko czy od twojej pracy zależy byt twojej rodziny - a nadal ryzykujesz życie (bo nie da się inaczej nazwać tego co niektórzy na moto odpierdalają) to w sumie też nie szkoda - bo po chuj się ktoś z idiotą wiązał, niech cierpi
Zgłoś
Avatar
Smokw 2022-01-30, 20:18
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Ja tego nigdy nie zrozumiem po co zapierdalać jak można jechać wolniej? Szef z roboty wywali? Doszedłem do stanu takiego wyjebania na wszystko że nigdzie się nie spieszę - to na mnie najwyżej poczekają, ja nie muszę o innych dbać. Polecam wszystkim, żyje się tak dużo przyjemniej a i nie trzeba wypatrywać drogówki w krzakach.
Dodam że doszedłem do tego posiadając najmocniejsze dotychczas auto (280KM) - po prostu nie potrzebuję nikomu niczego udowadniać.



@Mam 220 koni mechanicznych i śmieszą mnie te typki w tipo i w skodach co na światłach na wielopasmowych chcą się ścigać. Przecież to jakiś absurd dobijam na tempomacie na przykład do 50 km/h szybciej od nich, bo tak to wygląda, a póżniej samochód sam przestaje przyspieszać, a te głupki prują do setki bo myślą, że podjąłem wyzwanie
Ciekawe czy później się jarają do znajomych jakie to mają przyspieszenie do setki? No porażka umysłowa.
Drugi temat to jestem zawodowym kierowca ciężarówki i rozwala mnie jak debile wyprzedzają mnie w zabudowanym na przejściu dla pieszych, gdzie przecież nie widzą czy ktoś nie wchodzi na przejście, ani pieszy nie widzi ich.
Zgłoś
Avatar
bosch86 2022-01-30, 22:36
Prędkość nie była za duża tylko zakręt był za ciasny
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2022-01-31, 9:57
Obiecał że się poprawi
Zgłoś