18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
x................s 2012-07-24, 21:14
od dawna wiadomo, że cola to świetny odrdzewiacz

szkoda, że już nie dodają koki, byłbym pierwszym dużym konsumentem
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-07-24, 21:25 27
Kiedyś jak byłem mały ta bajka też chodziła po świecie bo o czymś takim jak internet nie słyszano i wtedy wrzuciłem jednego z ostatnich mleczaków do coca coli na tydzień. O dziwo nie wyglądał tak, był tylko bardziej żółty - nie zrobił się ani miękki ani nadtrawiony. Na logikę kości się bardzo wolno rozkładają, a prawdopodobnie tylko i wyłącznie pod wpływem obróbki termicznej lub środków chemicznych. Cocacola ma takie same zdolności trawiące co woda.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2012-07-24, 22:14 3
@up - potwierdzam ! moczę własne zęby od 20 lat w coli i innych napojach podobnych i nic. Zęby zdrowe... prędzej żołądek rozwalę cukrem z coli niż zęby.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-07-24, 22:32 1
zacznijmy od tego że polska cola, a ta zagranicą to dwie różne rzeczy
w coca-coli jest (a przynajmniej był) pewien znikomy % kwasu fosforowego, więc jest możliwość zagęszczenia w/w i otrzymamy taki efekt...
i też co innego gdy pijemy cole, wtedy ma ona kontakt z zębami przez pare sekund, a co innego gdy moczymy 2 dni nonstop
Zgłoś
Avatar
A................n 2012-07-24, 22:57 3
Ciekawostka. Policja w paru stanach USA wozi ze sobą kilka galonów coca-coli która doskonale służy do zmywania krwi z jezdni.
Zgłoś
Avatar
karollapucha 2012-07-24, 23:15 10
trzeba być debilem żeby łyk coli trzymać w pysku przez 24 godziny
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2012-07-24, 23:20 4
Zwykłe zabarwienie karmelem. Spójrz do składu swojej "zdrowej" margaryny w lodówce.
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-07-25, 0:33
Kurwa colą zmywać krew z asfaltu i co jeszcze, uryną czyszczą szyby ogarnij się i nie pisz pierdół chyba ze w dzieciństwie żeś się opowieści z krypty naoglądał.
Co do zagęszczanie to dobrze by było gdyby w górnej partii twojego ciała nastąpiło zagęszczenie zakończeń nerwowych, ale myślę że kiedyś się to stanie, przynajmniej mam nadzieję. Powiedzmy, że "zagęścimy" sobie kwas octowy do takiego poziomu, że zamiast octu będzie żrącą cieczą i wtedy też można eksperymentować, albo wiem jeżeli koleś miał cole to wyekstrahował z całej ciężarówki sam kwas fosforowy znajdujący się w znikomej ilości a potem taplał w nim zęby. To tak jak ten joke z mountain dew perhydrolem i chyba sodą oczyszczoną.
Zgłoś
Avatar
nunacz 2012-07-25, 9:02
Rozumiem że jak pijesz Coca-Colę to trzymasz ją w ryju przez 12 godzin?
Zgłoś
Avatar
MichasQ 2012-07-25, 9:07
@Kapral Poproszek
Ja także słyszałem, że w jakimś stanie w USA policja dostaję za darmo coca-cole gdy są jakieś śmiertelne wypadki i trzeba zmyć krew z jezdni.
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2012-07-25, 9:43
No niszczy zęby,nie trzymajcie cocacoli 48 godzin w ustach!Nigdy!
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-07-25, 9:55 3
Coca-Cola to świetny zamiennik WD40
Zgłoś
Avatar
Jejkob 2012-07-25, 10:14 3
Nieprawda, WD40 nie da się zastąpić, bo to magiczny płyn
Zgłoś
Avatar
no_co_Ty 2012-07-25, 10:17 8
Uff. Całe szczęście, że ja pijam Pepsi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie