18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
dżonyłojlker 2023-06-08, 19:18 1
Machut01 napisał/a:

Ciekawe czy wybuchła jej główka jak arbuz



Nie, bo zabrali ją do szpitala.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2023-06-08, 19:55
Kto tak nigdy nie stracił kolegi niech pierwszy rzuci kamieniem
Zgłoś
Avatar
dept1987 2023-06-08, 20:14
Środkowy pechowy
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2023-06-08, 22:17 2
trytodie napisał/a:

Kto tak nigdy nie stracił kolegi niech pierwszy rzuci kamieniem



Że co? Co ty pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-06-08, 22:34
Trzej przyjaciele z boiska: skrzydłowy, bramkarz i łącznik
Żyć bez siebie nie mogą, dziarscy i nierozłączni
Niejeden mecz już wygrali, niejeden przegrać zdążyli
Często się rozjeżdżali, lecz zawsze znów się schodzili
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2023-06-08, 23:41 6
mi kiedyś w latach 90 tych ziomek podbiegł pod chuśtawkę gdy się chuśtałem... kto wychowywał sie w tamtych latach albo kto jest ruskiem to wie jakie to chuśtawki... to nie pedalskie gumowe poddupniki na łańcuchach... to były metalowe siedziska wiszące na pręcie zbrojonym... można powiedzieć konstrukcja na sztywno... jak dostałeś tym w łeb to leciałeś na 10 m... on właśnie dostał w łeb... na jego szczęście potem jedynie było śmiechu co nie miara na podwórku... bo miał biały kask z bandaża na łbie .XD takie to zabawy na wolnym powietrzu
Zgłoś
Avatar
polokuktas 2023-06-09, 2:07 1
pazuzu napisał/a:

Szkoda chłopaka, normalny ziomek który spędzał czas na dworze jak normalny dzieciak robiąc głupoty



Nie szkoda.
Zgłoś
Avatar
vortexture 2023-06-09, 6:23 1
HermanVonSztolc napisał/a:

mi kiedyś w latach 90 tych ziomek podbiegł pod chuśtawkę gdy się chuśtałem... kto wychowywał sie w tamtych latach albo kto jest ruskiem to wie jakie to chuśtawki... to nie pedalskie gumowe poddupniki na łańcuchach... to były metalowe siedziska wiszące na pręcie zbrojonym... można powiedzieć konstrukcja na sztywno... jak dostałeś tym w łeb to leciałeś na 10 m... on właśnie dostał w łeb... na jego szczęście potem jedynie było śmiechu co nie miara na podwórku... bo miał biały kask z bandaża na łbie .XD takie to zabawy na wolnym powietrzu



jak byłem mały to z takiej skakliśmy, robiliśmy zawody kto dalej. Któregoś dnia podszedłem za blisko do rozhuśtanej, na szczęście nie było na niej nikogo. Dostałem w łeb. KO a potem biegusiem do szpitala na szycie głowy.
Zgłoś
Avatar
TomRar 2023-06-09, 7:39
Ryju1983 napisał/a:

Ostatnio było głośno o 9 -cio letniej dziewczynce na którą też spadła bramka tyle że dostała w głowę i śmierć.



Ta dziewczynka była moją "sąsiadką" z Zalasowej i miała 12 lat.
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2023-06-09, 19:49 1
Wystarczylo stawiac bramke pchajac po slupkach, a nie za poprzeczke do ktorej ciezko siegnac.
Zgłoś
Avatar
alanoo 2023-06-09, 22:31
bylo podnosic z nimi a nie
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-06-11, 2:27
jednego gówna mniej
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2023-06-14, 1:09 1
Czerwony wygrywa, czarny przegrywa
Zgłoś