18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
Medikk 2024-10-07, 12:04
Babosz napisał/a:

Jeżeli chciał zostać ulubiencem sadola, to popełnił bład. Powinien wsiąść do ciężarówki zaglady i rozjechać jakiegoś "kaszojada" wtedy sadole docenili by jego czyn, a żartom nie byłoby końca.
Zamiast jednak rozjeżdżać dziecko, kopnął psa, i tego sadolowa moralność mu nie wybaczy, z wielu polskich piwnic popłyną w jego kierunku życzenia śmierci i zgnicia w piekle.



Oczywiście że tak. W czym problem?
Zgłoś
Avatar
guliusz 2024-10-07, 12:06 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Już spokojnie, nie denerwuj się. Powiedz lepiej jak się Twój kochany jamnik wabi ?



Mój by się wabił sothis
Zgłoś
Avatar
Reichsmarschall 2024-10-07, 12:18
Kurwisko za grube żeby się zmieściło w okopie więc najlepiej od razu do krematora
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2024-10-07, 12:32
turor napisał/a:

Jamnik to nie pies.



A twoja Stara kurwa to nie dama.
Zgłoś
Avatar
marcin9002 2024-10-07, 13:28
Do piachu z kacapskim grubym alkusem.
Zgłoś
Avatar
dumad 2024-10-07, 14:12
Sadistic zszedł na psy. Jakie czasy przyszly. Że na sadolu "mezczyzni" płaczą za pieskiem kopanym. Pomyliło im się coś z kwejkiem.

______________

Bóg zesłał mnie na Ziemię, żebym wkurwiał ludzi
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-10-07, 14:39
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

22ga, normiki kładą się spać w mieszkaniach, nagle z dworu słyszą przeciągłe - '' Parówaaaa do nogiii!!! ''



Jak Parówo będziesz próbował zapłodnić każdą spotkaną suka, to cie normalnie wykastruję.
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-10-07, 16:12
Babosz napisał/a:

Jeżeli chciał zostać ulubiencem sadola, to popełnił bład. Powinien wsiąść do ciężarówki zaglady i rozjechać jakiegoś "kaszojada" wtedy sadole docenili by jego czyn, a żartom nie byłoby końca.
Zamiast jednak rozjeżdżać dziecko, kopnął psa, i tego sadolowa moralność mu nie wybaczy, z wielu polskich piwnic popłyną w jego kierunku życzenia śmierci i zgnicia w piekle.



jasne że rozjdżanie jakiegoś jebanego bękarta jest spoko, mi się zawsze cieplej na sersu robi jak widzę że ktoś tłucze jakiegoś małego kaszojada i to gówno płacze tak mocno (: Jednak pies to co innego, psa zawsze szkoda. Dziecka nigdy.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-10-07, 16:21
Przecież to jamnik a nie pies.
Pies to by mu ujebał pół mordy jednym ruchem łapy i połamał 3 zebra.

______________

I tak to jest.
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-10-07, 17:36
Babosz napisał/a:

Jeżeli chciał zostać ulubiencem sadola, to popełnił bład. Powinien wsiąść do ciężarówki zaglady i rozjechać jakiegoś "kaszojada" wtedy sadole docenili by jego czyn, a żartom nie byłoby końca.
Zamiast jednak rozjeżdżać dziecko, kopnął psa, i tego sadolowa moralność mu nie wybaczy, z wielu polskich piwnic popłyną w jego kierunku życzenia śmierci i zgnicia w piekle.



Zapomniałeś że mógł jeszcze komuś na żywca przed kamerą łeb maczetą uciąć, to tutaj też jest mile widziane
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-10-07, 19:03
No i prawidłowo! Do gara z tym smalcuchem!
Zgłoś
Avatar
Sawix 2024-10-07, 20:01
Nastepna kurwa , jeden żywcem gotuje psa ,ten rozładowuje fustracje bo pewnie stara go wyjebała na spacer z psem bez piwa
Zgłoś
Avatar
Pimpekkurła 2024-10-07, 21:11
dumad napisał/a:

Sadistic zszedł na psy. Jakie czasy przyszly. Że na sadolu "mezczyzni" płaczą za pieskiem kopanym. Pomyliło im się coś z kwejkiem.



Idź zobacz! czy twój stary się nie zesrał! Na twój widok!
Zgłoś
Avatar
kumbot 2024-10-07, 22:09
Baco!! nie wolno chodzić z psem po mieście bez kagańca!
- a dyć to nie mój pies!
- jak to nie Wasz jak idzie za wami!
- on sie tak samo do mnie docepiuł jak i Wy.

pwenie go ujebał w noge i dostał kopa ...
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-10-07, 23:35
Ciekawe ile smalcu wychodzi z takiego jamnika?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie