18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
Zabawa w chowanego
mKlamot • 2013-10-30, 23:31
Wyszedłem dzisiaj wieczorem zapalić papierosa przed dom na podwórko. I widze jak dzieciaki u sąsiada bawią się w najlepsze w chowanego. Myślę sobie - w sumie fajnie nie spędzają dni przed komputerem jak to w zwyczaju teraz małolaci mają. Zabawa się zaczęła. Jeden z dzieciaków zaczyna kryć, odliczać i szukać pozostałych. Mówie kurde fajnie samemu sie kiedyś tak ganiało. Nagle zobaczył jednego z ukrywających się i ścigają się kto pierwszy " Zaklepie". Jeden z nich dobiegł, a ten drugi krzyczy:
-Byłem pierwszy chuju jebany!

Ich wiek nie przekraczał 10 lat... Sad but true.
Zgłoś
Avatar
Student_z_Tomaszowa 2013-10-31, 20:31 1
Cytat:


No proszę was, sam pamiętam że w tym wieku też kląłem jak szewc, tak jak moi kumple. Zapomniał wół, jak cielęciem był, co?



Jak sie wychowywalo w patologicznym srodowisku to tak jest... niestety. Potem biegaja tacy po osiedlach z maczetami i malują po murach...
Zgłoś
Avatar
GerWaZyProtaZy 2013-10-31, 21:00 1
Ja siedziałem tylko na dworze, z wieloma kumplami, ale takich słów zacząłem używać dopiero w wieku gimbazjalnym.
Zgłoś
Avatar
f................r 2013-10-31, 21:49 1
piwko za Metallicę.
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2013-11-02, 18:24
Ashby to miałeś niezłe dzieciństwo jak w wieku 10 lat kląłeś jak szewc, do tego pewnie już byłeś największym jebaką we wsi i sam sobie kupowałeś papierosy ...
Gdzie zmierza ten świat ...
Zgłoś