18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Zabawa w chowanego
mKlamot • 2013-10-30, 23:31
Wyszedłem dzisiaj wieczorem zapalić papierosa przed dom na podwórko. I widze jak dzieciaki u sąsiada bawią się w najlepsze w chowanego. Myślę sobie - w sumie fajnie nie spędzają dni przed komputerem jak to w zwyczaju teraz małolaci mają. Zabawa się zaczęła. Jeden z dzieciaków zaczyna kryć, odliczać i szukać pozostałych. Mówie kurde fajnie samemu sie kiedyś tak ganiało. Nagle zobaczył jednego z ukrywających się i ścigają się kto pierwszy " Zaklepie". Jeden z nich dobiegł, a ten drugi krzyczy:
-Byłem pierwszy chuju jebany!

Ich wiek nie przekraczał 10 lat... Sad but true.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-10-31, 0:18 2
Bezstresowe wychowanie plus Zachodnie wzorce.
Zgłoś
Avatar
Charles_Manson 2013-10-31, 0:42 107
No proszę was, sam pamiętam że w tym wieku też kląłem jak szewc, tak jak moi kumple. Zapomniał wół, jak cielęciem był, co?
Zgłoś
Avatar
evilbg 2013-10-31, 1:35 5
Taka młodzież dziś w Sosnowcu.
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-10-31, 4:31 23
Mnie w dzieciństwie tak babcia zrezała, że jak powiedziałam "dupa", to spocona do niedzieli chodziłam, że żyje w grzechu
Zgłoś
Avatar
szpila_forever 2013-10-31, 7:50 4
Bez spinania.
Dziesięciolatkiem byłem 20 lat temu. I takie słowa wtedy też chodziły.
Wychowałem się w małym mieście, nie na osiedlu i bez patologi.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-10-31, 8:48 14
To ja jakiś pojebany jestem. Wychowywałem się na osiedlu z częściową patologią a przeklinać zacząłem w wieku 13/14 lat i to jeszcze nie tak często.
Zgłoś
Avatar
l................5 2013-10-31, 13:06 18
Dziwne że po skończonej zabawie nie przyszli do Ciebie po ogień by szluga odpalić.
Zgłoś
Avatar
r................l 2013-10-31, 16:23
jesli tamten był rzeczywiście pierwszy to słusznie chuj zjebę dostał
Zgłoś
Avatar
BuszującyWeZwłokach 2013-10-31, 16:41 5
Ashby napisał/a:

No proszę was, sam pamiętam że w tym wieku też kląłem jak szewc, tak jak moi kumple. Zapomniał wół, jak cielęciem był, co?



Nie gadaj głupot. Pamiętam, że w tym wieku bałem się przeklinać bo jakby matka lub ojciec usłyszeli to bym dostał baty i wielu kumpli miało to samo. Teraz ludzie muszą pracować, nierzadko od rana do wieczora i myślę, że tutaj jest głównie pies pogrzebany.
Zgłoś
Avatar
rambo007 2013-10-31, 17:22
"Za moich czasów" czyli lata 80, całe dnie spędzało się na dworze. Matki zawsze przerywały zabawę okrzykiem "Obiaaaaad !" albo Kolaaacjaaa!
To były czasy, że nie było nawet domofonów, bawiło się dużymi grupami dzieciaków w podchody, regularnie graliśmy w piłkę etc. Komputery jak Amiga, Commodore czy Atari to była rzadkość. Tak czy inaczej wszyscy klneli na potęgę i większość wyrosła na normalnych ludzi
"Dzisiaj" niestety podwórka są puste, okoliczne boisko to wylęgarnia zakapturzonych dzieciaków kitrających się ze szlugami przed "dorosłymi".
Zgłoś
Avatar
wasza_mama 2013-10-31, 17:30
EdmundKemper to ja jeszcze gorzej, zaczęłam przeklinać w wieku 17 czy 18lat...
Zgłoś
Avatar
lukaszbyku 2013-10-31, 17:30 5
Ashby napisał/a:

No proszę was, sam pamiętam że w tym wieku też kląłem jak szewc, tak jak moi kumple. Zapomniał wół, jak cielęciem był, co?



No tak, ale Ty masz 12 lat... to to samo pokolenie...
Zgłoś
Avatar
C0ld 2013-10-31, 17:34 3
Nie pamiętam by ktokolwiek przeklinał z moich rówieśników (i starszych), gdy miałem 10 lat. Słowo dupa było najgorszym przekleństwem jakie znaliśmy, a taki stary wcale nie jestem. Przekleństwa zaczęły się dopiero w gimnazjum (tak, niestety chodziłem tam).
Zgłoś
Avatar
htr83 2013-10-31, 17:42
skoro pierwszy to pierwszy
i niech zaden maly skurwysyn nie odklepuje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie