18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
mianas 2024-09-23, 14:05 1
Kylpa123 napisał/a:

Ależ kto się oburza?



Bo brakuje Nacji Cyganów ..
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-09-23, 14:14 5
Pamiętam połowę lat 90 w Niemczech. Super samochody, czysto i uśmiechnięci ludzie na ulicach. Teraz osiedlowe getta, szmatogłowe brudasy i elektryczne auta
Zgłoś
Avatar
Toooomek 2024-09-23, 14:49 5
Mały gnój. Powinien był zdychać w gruzach ukochanej ojczyzny, a nie ganiać po Rzeszy...
Zgłoś
Avatar
okmont111 2024-09-23, 16:02
O, widze ze opuscil prawnie i historycznie ziemie Izraela i przyjechal w koncu do siebie. Dobry chlopak.
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2024-09-23, 17:02 2
Dajcie mi jego adres, wyślę mu w prezencie Pejdżer
Zgłoś
Avatar
Zadkiel 2024-09-23, 18:50 2
edek_kotek napisał/a:

Piszecie żeby go zastrzelić, a jak żydki tłuką to robactwo to wielkie oburzenie



ja tam akurat wolę, żeby zajebać wszystkich żydów.. palestyńczycy mi nie przeszkadzają.. zobaczycie, będzie fajnie.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-09-23, 20:35
Zlitował się nad nimi i dał się złapać.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2024-09-24, 3:35
No kurwa złapali bandytę xD a żony i córki im gwałcą kolorowi i dobrze.
Zgłoś
Avatar
Adameck 2024-09-24, 3:50
He, he, byłem pewien, że to znowu kolejny "Aryjczyk"!
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2024-09-24, 19:13
Geraldinio napisał/a:

Zastrzelić jebanego terrorystę, a nie się w berka bawią.



No co jest kurwa? Napletkolubny kolega i jego świta?
Zgłoś
Avatar
gurup 2024-09-24, 21:43
mianas napisał/a:

Prawidłowo tępić bo plenią się jak Karaluchy ..



Albo nawet gorzej... jak żymianie
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-24, 23:26 2
Zadkiel napisał/a:

ja tam akurat wolę, żeby zajebać wszystkich żydów.. palestyńczycy mi nie przeszkadzają.. zobaczycie, będzie fajnie.



jak już skończysz szkołę i dorośniesz, to dojdziesz jak wszyscy do wniosku, że byłeś skończonym chujem, tępym debilem popierając arabski styl życia, promujący likwidację demokracji, kapitalizmu, postępu i cywilizacji, która nas pcha do przodu, wyciągając ze średniowiecza.

ale do tego trzeba dojrzeć, powodzenia.

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
Michster 2024-09-25, 12:09
Geraldinio napisał/a:

Zastrzelić jebanego terrorystę, a nie się w berka bawią.



chcesz strzelać do dziecka, bo nosi flagę Palestyny? dziadek goering czy bandera?
Zgłoś
Avatar
Zadkiel 2024-09-25, 16:23
Geraldinio napisał/a:

jak już skończysz szkołę i dorośniesz, to dojdziesz jak wszyscy do wniosku, że byłeś skończonym chujem, tępym debilem popierając arabski styl życia, promujący likwidację demokracji, kapitalizmu, postępu i cywilizacji, która nas pcha do przodu, wyciągając ze średniowiecza.
ale do tego trzeba dojrzeć, powodzenia.



Tyle, że ja nie jestem jak wszyscy koleżko.. Szkołę kończyłem jak ty w pampersach chodziłeś, więc mi tu nie podskakuj, bo nisko upadniesz.. Gówno o mnie wiesz, a pierdolisz jakbyśmy się znali.. Gardzę twoim zdaniem typeczku..

Demokracja to jeden z najgorszych możliwych ustrojów politycznych, czego przykład mamy od kilkunastu lat w naszym smutnym jak pizda szpaka kraju.. Banda zidiociałych dewot głosuje w kółko na tych samych złodziei, żeby potem płakać, że ich molochy okradają, nie biorąc pod uwagę, że podwyżka wszystkiego to efekt, tylko i wyłącznie, błędnych decyzji naszego lewackiego rządu..
Demokracja hamuje rozwój cywilizacji, bo zaczyna rządzić większość, czyli debile.. I głos inteligencji zostaje przez nich zagłuszony, wręcz uchodzi za idiotyzm, bo tak najłatwiej ocenić coś, czego nie rozumiemy.. Stąd dzieje się coraz gorzej na świecie.. Garstka normalnych ludzi, która nie chce się poddać globalnemu zidioceniu jest przez idiotów uważana za idiotów..

Ty podrośniesz trochę, pożyjesz dłużej, to zrozumiesz, że żydzi, to cholerstwo, nie zostało uwolnione z egiptu, tylko zostali z niego wyjebani.. Pierdolony naród wybrany.. I ja w żadnym słowie w moim poprzednim komentarzu nie poparłem arabskiego stylu życia, gardzę wszystkimi ludźmi, którzy wpierają coś komuś, bo uważają, że wiedzą lepiej, jak np. żydzi..
Zgłoś