18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zabawa w meczecie
Simon2020 • 2013-06-16, 19:08
Jakis Pan postanowil pobawic sie swoja maczeta w meczecie w Birmingham, przypadkowo ranil 3 brudasow i jednego policjanta

"32-letni mężczyzna ranił w meczecie w Birmingham maczetą cztery osoby, w tym policjanta. Przywódcy muzułmańscy w Wielkiej Brytanii obawiają się, że incydent wykorzystają ekstremiści."

Czyzby strach pojawia sie w ich oczach?

Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-06-16, 19:17 24
Ostatnio w Krakowie kilku Polaków kibiców [więc raczej nie arabów/lewaków/gejów] "pobawiło się" z innym Polakiem tak że najpierw stracił dłoń, a później życie. To nie pierwszy, ani drugi taki przypadek tutaj.

Tam mają jak to napisałeś "brudasów" - My ich nie potrzebujemy, sami potrafimy walczyć ze sobą. Przykre, ale niektórzy potrzebują "wroga" by istnieć.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-16, 19:22 1
Najpierw wstawa o muslimie na ukrainie, teraz kurwa to, za dużo szczęścia na jeden dzień

Edit: @up, to jest dzicz o czym mówisz, dokładnie, ale likwidacja prawdziwego wroga swojego kraju, przy bezczynności władz, póki jeszcze nie ma przewagi, to zdrowy rozsądek i obrona najbliższych.
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-06-16, 19:26 1
Albo te kebaby są niedorozwinięte, albo te zamachy robi celowo angielski wyw... a nie, wróć, przypomniałem sobie, kto tam rządzi. Czyli kebaby są niedorozwinięte.
Zgłoś
Avatar
Simon2020 2013-06-16, 19:31 1
Atreyu,

To co przytoczyles tez nie jest normalne ale jakos bardziej przelkne to niz odciecie mojemu rodakowi glowy w stolicy mojego panstwa w srodek dnia.
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-06-16, 19:33 1
Atreyu napisał/a:

Ostatnio w Krakowie kilku Polaków kibiców [więc raczej nie arabów/lewaków/gejów] "pobawiło się" z innym Polakiem tak że najpierw stracił dłoń, a później życie. To nie pierwszy, ani drugi taki przypadek tutaj.

Tam mają jak to napisałeś "brudasów" - My ich nie potrzebujemy, sami potrafimy walczyć ze sobą. Przykre, ale niektórzy potrzebują "wroga" by istnieć.



Zobligowany jestem postawić ci piwo za nick

Atreyu napisał/a:

Ostatnio w Krakowie kilku Polaków kibiców [więc raczej nie arabów/lewaków/gejów] "pobawiło się" z innym Polakiem tak że najpierw stracił dłoń, a później życie. To nie pierwszy, ani drugi taki przypadek tutaj.

Tam mają jak to napisałeś "brudasów" - My ich nie potrzebujemy, sami potrafimy walczyć ze sobą. Przykre, ale niektórzy potrzebują "wroga" by istnieć.



Zobligowany jestem postawić ci piwo za nick
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-06-16, 20:33
Kurwa,znowu te muslimy...
Zgłoś
Avatar
indrikoterium 2013-06-16, 21:08 2
dobić brudasów i po kłopocie
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-16, 21:32 6
Simon2020 napisał/a:

Jakis Pan postanowil pobawic sie swoja maczeta w meczecie w Birmingham, przypadkowo ranil 3 brudasow i jednego policjanta



Jak chuj!

Atreyu napisał/a:

Ostatnio w Krakowie kilku Polaków kibiców [więc raczej nie arabów/lewaków/gejów] "pobawiło się" z innym Polakiem tak że najpierw stracił dłoń, a później życie. To nie pierwszy, ani drugi taki przypadek tutaj.

Tam mają jak to napisałeś "brudasów" - My ich nie potrzebujemy, sami potrafimy walczyć ze sobą. Przykre, ale niektórzy potrzebują "wroga" by istnieć.



Cracovia vs Wisła - ewenement w skali kraju - nie ma co tego porównywać z kozojebcami.
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-06-16, 21:34
@up ja bym za to chętnie zobaczył kozojebców panoszących się w Krakowie. A raczej to, co by z nich zostało.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-16, 21:38
sniper9 napisał/a:

@up ja bym za to chętnie zobaczył kozojebców panoszących się w Krakowie. A raczej to, co by z nich zostało.



Zły tok rozumowania - lepiej ten margines społeczny wysłać do kozojebców ^^ np. do "pilnowania" protestów jakie kozojebcy organizują.
Zgłoś
Avatar
zymek123 2013-06-16, 21:44
dobrze że jesteśmy tak mało tolerancyjni, precz z chołotą
Zgłoś
Avatar
Glugsti 2013-06-16, 21:57
Ci debile nie rozumieją, że jak zacznie się wojna to będzie ona na ich ziemi a nie w muzułmańskim kraju i nawet jak wygrają to dostaną po dupie.
Zgłoś
Avatar
bionicle93 2013-06-16, 22:16
@Glusti, nie rozumiem problemu, zakladajac ze ewentualna wojne wygra Europa, mozna front przesunac za Turcje i stworzyc tam jakies mile kolonie z ciapatymi parobasami zakutymi w lancuchy ; ) Mysle, ze Rosja jak i Chiny chetnie by sie przylaczyly do rozbiorów brudasowa.
Zgłoś
Avatar
tico92 2013-06-16, 22:23
czyżby Wielka Brytania budziła się z muzułmańskiego letargu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie