18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
silwerbalk 2020-05-17, 8:46 64
Skurwysyństwo i tyle....
Zgłoś
Avatar
John Silver 2020-05-17, 9:10 2
Chyba nie chciał oddać maybacha
Zgłoś
Avatar
Kali111 2020-05-17, 9:13 4
te dwa głupie uśmieszki odzwierciedlające poziom inteligencji owych samców
Zgłoś
Avatar
komarr0 2020-05-17, 9:58
Czyli nie tylko nasza milicja lubi się z nimi bawic.
Zgłoś
Avatar
szczurek9102 2020-05-17, 10:22 1
Zabawne wchuj...
Zgłoś
Avatar
35i 2020-05-17, 12:15
komarr0 napisał/a:

Czyli nie tylko nasza milicja lubi się z nimi bawic.



Tą wiedzę czerpiesz z własnego doświadczenia? Takiego zachowania prędzej bym się spodziewał po straży miejskiej. Tam to dopiero zatrudniają debili, całe rodziny.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-05-17, 14:29 14
Akurat bezdomni to ostatnia grupa ludzi, którym coś takiego powinno się robić. Oni i tak mają przejebane, a są za słabi żeby się bronić. Załóż piździelcu ten kubeł na głowę silnemu młodemu byczkowi. Choćby jakiemuś czarnemu "inżynierowi". Wtedy to będzie i śmieszne i pouczające.
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2020-05-17, 14:37
Strasznie słabe, strasznie
Zgłoś
Avatar
pioter84 2020-05-17, 15:04 1
Juzwa napisał/a:

Akurat bezdomni to ostatnia grupa ludzi, którym coś takiego powinno się robić. Oni i tak mają przejebane, a są za słabi żeby się bronić. Załóż piździelcu ten kubeł na głowę silnemu młodemu byczkowi. Choćby jakiemuś czarnemu "inżynierowi". Wtedy to będzie i śmieszne i pouczające.



Zdziwiłbyś się jak to bezdomni bywają roszczeniowi, wyszczekani, złośliwi i zwyczajnie niewdzięczni. Jak pracowałem lata temu w gastronomii codziennie musiałem się z tymi śmierdzącymi zapijaczonymi podludźmi użerać. Od tamtego czasu nie cierpię meneli, to podludzie, którzy swoją biedę i gównianą sytuację życiową zawdzięczają tylko i wyłącznie swojej głupocie.
Zgłoś
Avatar
komarr0 2020-05-17, 15:14
35i napisał/a:

Tą wiedzę czerpiesz z własnego doświadczenia? Takiego zachowania prędzej bym się spodziewał po straży miejskiej. Tam to dopiero zatrudniają debili, całe rodziny.



Użyłem czasu teraźniejszego nie przeszłego bo chodzi mi o obecne organa porzadkowe.
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2020-05-17, 16:00 1
silwerbalk napisał/a:

Skurwysyństwo i tyle....



Właśnie. Ma dwie ręce i nogi , dlaczego nie weźmie się do roboty i nie pomoże tym którzy naprawdę potrzebują pomocy? Skurwysyn pasożyt
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-05-17, 20:33
pioter84 napisał/a:

Zdziwiłbyś się jak to bezdomni bywają roszczeniowi,



Hmm, masz słuszność. Ale nie tyczy się to wszystkich jak leci. Zachowanie tych chujów na filmie nie jest NICZYM usprawiedliwione, podobnie jak podpalenie śpiącego bezdomnego. Co niestety się zdarza. Takie buce są mocni w grupie i do słabszego. Nie postawią się do mocnego wysportowanego kolesia, bo by złapali oklep i zbierali wybite ząbki połamanymi rączkami. Upokorzenie bezdomnego to fajna sprawa i kupa śmiechu. Coś im zrobił? Nasrał któremuś na wycieraczkę?
Zgłoś