18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
ASAKKU 2015-03-21, 11:22 15
Zgłoś
Avatar
MidasPL 2015-03-21, 11:43
@CbK
Wtf?! Po co mielić z piórami?
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2015-03-21, 12:25 5
MidasPL napisał/a:

@CbK
Wtf?! Po co mielić z piórami?



Bo ludzie to debile i zeżrą wszystko co im się podstawi pod ryj. Po obróbce termicznej pióra, kostki i wszystko inne zostaje wjebane np. do parówek, czy takich śmiesznych kotletów, to co niby się zwą hamburgerami drobiowymi, a czasem i cielęcymi
Zgłoś
Avatar
k................h 2015-03-21, 12:38
Tylko idiota daje małemu dziecku, małe zwierzęta do zabawy, w większości przypadków dziecko zabije zwierzątka po kilku minutach.
Zgłoś
Avatar
h................1 2015-03-21, 13:11
UkrytaPodNickiem napisał/a:

chuj mnie obchodzi za czym jesteś



Rzadko komuś jadę, ale zamknij mordę suko i się tutaj nie wywyższaj.
Zgłoś
Avatar
a................d 2015-03-21, 15:19
BongMan napisał/a:


Jesteś imbecylem, to po pierwsze. Kot to nie pies, że go skopiesz a on za 5 minut przybiegnie do ciebie i będzie merdał ogonem. Kot nie kuma, za co dostaje. Napierdalając kota tylko go zrazisz do siebie. Taki kretyn jak ty powinien co najwyżej pluszaka mieć, a nie zwierzę



Gówno się znasz, koty tak samo jak inne zwierzęta należy skarcić, jak pozwalasz kotu wejść sobie na głowę "bo się obrazi" to jesteś w jego mniemaniu poziom niżej od niego.
Zwierzę musi mieć ustaloną hierarchię, nie mówię o bezmyślnym laniu ale klapsie itp.
Koty jakoś łaszą się do mnie mimo że potrafię skarcić.
Zgłoś
Avatar
goniec94 2015-03-22, 2:38
Pamiętam jak moja 5 letnia siostra bawiła się na wsi, dziadek wtedy kupił małe kaczki i siostra je wypatrzyła po czym zaczęła je głaskać, później przyleciała do mamy i powiedziała (mamusiu, bo kaczuszka zrobiła tak [przekręciła głowę jak by miała kark skręcony])
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-03-22, 12:39
antyvlad, w dupie byłeś i gówno widziałeś. Doucz się, to wrócimy do tematu.
Zgłoś
Avatar
sietra 2015-03-22, 21:48
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.