18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
ProVVe 2024-01-13, 5:03 5
Obrzydliwe skurwysyny... Jaki sens tych ich wpierdalań robakow, szczurow, myszy jak robia takie sosy zeby nie bylo czuc ich smaku
Zgłoś
Avatar
35i 2024-01-13, 5:33
Może niech się jakiś fachowiec wypowie, co ona ma z paznokciami?
Chodzi o przebarwienia.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-01-13, 5:56
"Koszenila to naturalny barwnik o ciemnoczerwonym kolorze. Jest on pozyskiwany z wysuszonych, zmielonych owadów, zwanych czerwcami kaktusowymi. Te pluskwiaki produkują kwas karminowy, który jest bezpiecznym barwnikiem, dlatego chętnie stosuje się go np. w jogurtach truskawkowych." - smacznego
Zgłoś
Avatar
L................z 2024-01-13, 6:57
35i napisał/a:

Może niech się jakiś fachowiec wypowie, co ona ma z paznokciami?
Chodzi o przebarwienia.


Pracuje w fabryce jeansów za dolara na miesiąc. To od chemii.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-01-13, 7:20
ProVVe napisał/a:

Obrzydliwe skurwysyny... Jaki sens tych ich wpierdalań robakow, szczurow, myszy jak robia takie sosy zeby nie bylo czuc ich smaku



Ooooo to to to !!! Trafione w dziesiątkę. Ile razy w zyciu jadłem w jakimś "chińczyku " to zawsze, zawsze trafił się jakiś debil co nie ważne do jakiego dania, wpierdalał na maksa w chuj ostrego sosu ze dzbanka...

To byli też znajomi, jak sie ich pytałem po chuj to robią to zawsze były tylko dwie odpowiedzi

- że by nie czuć smaku a ostre lubi
- bo za darmo ! Jak jest sos za darmo to trzeba brać, dużo brać !!!

(i chuj że potem taki zjeb nie czuje prawdziwego smaku dania, ale w swoim chorym mniemaniu osiągnął życiowy sukces, bo spełnił jedno lub oba wyżej wymienione założenia )
To samo tyczy się wpierdalanie do pizzy ile fabryka dała obu dodatkowych (tylko w Polsce ) sosów, zabawne ludziki
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-01-13, 8:13
A idź pan kurwa w chuj
Zgłoś
Avatar
H................y 2024-01-13, 8:18
Ja bym się umówił. Fajna, ładna i pojebana. Same plusy.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2024-01-13, 8:25 1
Dobra dupa i tania w utrzymaniu. Gdzie można taką kupić lub zamówić na aliexprres z dostawą do paczkomatu?
Zgłoś
Avatar
batiz 2024-01-13, 9:36
Oby tylko nie przenosiła jakiegoś pajęczego syfilisa robiąc loda
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-01-13, 9:47
35i napisał/a:

Może niech się jakiś fachowiec wypowie, co ona ma z paznokciami?
Chodzi o przebarwienia.



Pewnie nie raz wpadła na podpierdalaniu komuś kury co kończyło się deskoterapią pazurów, teraz zostało jej się wpierdalać pająki.
Zgłoś