18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
Avatar
pancerek 2012-06-22, 11:10
na 9gag.com zdemaskowali tego fake'a
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-06-22, 11:12
Tak ciężko usunąć ten pasek...? Aż gryzie w oczy
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-06-22, 11:20
Każde zdjęcie jest z jakiegoś źródła. A to akurat jest denny FAKE
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-22, 11:24
BongMan napisał/a:

Ja też właśnie z tego powodu nie zamierzam się żenić. Ja będę zapierdalał w robocie na jej utrzymanie a ona będzie opierdalać w tym czasie kiełbachy innym. Mąż = rogacz. Każda zdradzi prędzej czy później, bo to po prostu nienormalne z punktu widzenia psychologii żeby spędzić całe życie z jedną osobą. Jak panna wyjdzie za mąż dajmy na to w wieku 22 lat, to po kilku lub kilkunastu latach jej się zachce odmiany. Może to zrobić w wieku lat 30, 40 albo 50. Oczywiście dużo zależy też od charakteru danej kobiety. Ta mniej odważna znajdzie sobie jednego kochanka i po cichu będzie się z nim spotykać. Ta bardziej odważna będzie się po prostu jawnie kurwić na prawo i lewo. To normalne, trzeba z tego korzystać, ale nie żenić się, bo po co? Tą zależność idealnie obrazuje pewien kawał:

Spotkali się dwaj kolesie z podstawówki.
- Ty, Genek, bogatyś w ryj. Nauczyły cię czegoś te pieniądze?
- Konstanty, pewnie że tak.
- A czego?
- Posłuchaj. Uwielbiam żeglarstwo. Kupiłem se jacht, ale fala poniosła i rozbiłem się na skałach. Kupiłem sobie samolot, ale miałem awarię w powietrzu. Samolot spłonął, a ja ledwie zdążyłem wyskoczyć ze spadochronem. Ożeniłem się z Miss Ziemi Kujawskiej, a po tygodniu znalazłem swą ukochaną w wyrku z kochankiem.
- I czego się nauczyłeś?
- Jeśli coś pływa, lata lub się pierdoli, to trzeba używać ile wlezie. Ale niekoniecznie napinać się, by być tego właścicielem.

No, teraz porządni na pokaz będą srać ogniem


Doskonale kurwa powiedziane, doskonale...
Smutna sprawa w sumie
Zgłoś
Avatar
Wikmndfm 2012-06-22, 11:58 1
@BongMan z drugiej strony mając żonę kurwę, można się też pierdolić na prawo i lewo bez wyrzutów sumienia a i w kolejce do swojej własnej kurwy stać nie musisz...
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-06-22, 11:59
a wiecie o tym że to fejk?
Zgłoś
Avatar
kelgar1992 2012-06-22, 12:04
@up thank you capitan obvious
Zgłoś
Avatar
vladimir115 2012-06-22, 12:05
fejk, ale przesłanie dobre
panuje taki stereotyp, że to mężczyzna jest niewierny, zdradza żonę, bawi się uczuciami itd. a naprawdę jest na odwrót, oczywiscie teraz płeć żenska sie buntuje pisząc, ze jest facet zalicza laski to jest dobrze, a jak laska 'zalicza' facetów to jest dobrze, ja mam na to taką odpowiedź
"klucz który otwiera wszystkie zamki to dobry klucz ale zamek który daje się otwierać przez wszystkie klucze to zamek do d*upy"
Zgłoś
Avatar
moomin 2012-06-22, 12:10 3
BongMan napisał/a:

Ja też właśnie z tego powodu nie zamierzam się żenić. Ja będę zapierdalał w robocie na jej utrzymanie a ona będzie opierdalać w tym czasie kiełbachy innym. Mąż = rogacz. Każda zdradzi prędzej czy później, bo to po prostu nienormalne z punktu widzenia psychologii żeby spędzić całe życie z jedną osobą. Jak panna wyjdzie za mąż dajmy na to w wieku 22 lat, to po kilku lub kilkunastu latach jej się zachce odmiany. Może to zrobić w wieku lat 30, 40 albo 50. Oczywiście dużo zależy też od charakteru danej kobiety. Ta mniej odważna znajdzie sobie jednego kochanka i po cichu będzie się z nim spotykać. Ta bardziej odważna będzie się po prostu jawnie kurwić na prawo i lewo. To normalne, trzeba z tego korzystać, ale nie żenić się, bo po co? Tą zależność idealnie obrazuje pewien kawał:

No, teraz porządni na pokaz będą srać ogniem



Przykro mi z powodu Twoich doświadczeń...
Zgłoś
Avatar
ati92 2012-06-22, 12:12 8
BongMan Proponuję wyjść z domu i rozejrzeć się w poszukiwaniu KOBIETY, a nie pięknej, lecz pustej DZIWKI. Współczuje Ci tego, co przeżyłeś bądź też naoglądałeś się wśród znajomych, bo pewnie z tego wynika twój negatywny pogląd o płci żeńskiej.
Zgłoś
Avatar
mateelv 2012-06-22, 12:28
@BongMan - ale pierdolisz od rzeczy. To się kurwa dba o związek w każdym jebanym calu, w każdym okresie życia, by był fascynujący i dawał Tobie i jej radość. A nie sadza dupe przed tv, a kobieta zapitala z praniem i odkurzaniem. Trzeba dać sobie radę z codzienną szarością, tak żeby nauczyć się cieszyć najprostszymi rzeczami RAZEM. A jak jesteś taki kurwa ruchacz od 7 boleści to nigdy nie znajdziesz porządnej babki.
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2012-06-22, 12:31 5
@Up
Widzę, że Wi-Fi łapie ci w kuchni
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-06-22, 12:34
BongMan napisał/a:

Ja też właśnie z tego powodu nie zamierzam się żenić. Ja będę zapierdalał w robocie na jej utrzymanie a ona będzie opierdalać w tym czasie kiełbachy innym. Mąż = rogacz. Każda zdradzi prędzej czy później, bo to po prostu nienormalne z punktu widzenia psychologii żeby spędzić całe życie z jedną osobą. Jak panna wyjdzie za mąż dajmy na to w wieku 22 lat, to po kilku lub kilkunastu latach jej się zachce odmiany. Może to zrobić w wieku lat 30, 40 albo 50. Oczywiście dużo zależy też od charakteru danej kobiety. Ta mniej odważna znajdzie sobie jednego kochanka i po cichu będzie się z nim spotykać. Ta bardziej odważna będzie się po prostu jawnie kurwić na prawo i lewo. To normalne, trzeba z tego korzystać, ale nie żenić się, bo po co? Tą zależność idealnie obrazuje pewien kawał:

Spotkali się dwaj kolesie z podstawówki.
- Ty, Genek, bogatyś w ryj. Nauczyły cię czegoś te pieniądze?
- Konstanty, pewnie że tak.
- A czego?
- Posłuchaj. Uwielbiam żeglarstwo. Kupiłem se jacht, ale fala poniosła i rozbiłem się na skałach. Kupiłem sobie samolot, ale miałem awarię w powietrzu. Samolot spłonął, a ja ledwie zdążyłem wyskoczyć ze spadochronem. Ożeniłem się z Miss Ziemi Kujawskiej, a po tygodniu znalazłem swą ukochaną w wyrku z kochankiem.
- I czego się nauczyłeś?
- Jeśli coś pływa, lata lub się pierdoli, to trzeba używać ile wlezie. Ale niekoniecznie napinać się, by być tego właścicielem.

No, teraz porządni na pokaz będą srać ogniem



Zdołowała mnie ta brutalna prawda :/
Zgłoś
Avatar
p................l 2012-06-22, 12:37
lol.
Nowy: No jej, Franz... przecież nigdy nie znajdziesz porządnej kobiety. Tak, bo ty szukasz w rynsztoku, tak. A ja moją Mariolkę zapoznałem w bibliotece...
Franz zaczyna się śmiać.
Franz: Tak?
Nowy: Tak.
Franz: A dziewicą była?
Nowy: A żebyś wiedział, że była.
Franz: A jak z nią, tego...
Nowy: Znaczy wiesz, jak żeśmy się poznali to była, no bo potem żeśmy się pokłócili. Ty weź przestań, dobra? To jest moja żona, żona!
Franz: Żona...
Nowy: Żona.
Zgłoś
Avatar
barann 2012-06-22, 12:41
Cytat:

BongMan Proponuję wyjść z domu i rozejrzeć się w poszukiwaniu KOBIETY, a nie pięknej, lecz pustej DZIWKI. Współczuje Ci tego, co przeżyłeś bądź też naoglądałeś się wśród znajomych, bo pewnie z tego wynika twój negatywny pogląd o płci żeńskiej.


Aż dałem piwo, bo ja dalej chcę żyć w błogiej nieświadomości.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie