18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Bilonzo 2012-06-22, 1:23 11
A minister zdrowia Cię kurwa ostrzegał przed Kwejkiem i co? . I chuj Ci z tego przyszedł, dodałeś to, co już większość ludzi z pewnością widziała .
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-06-22, 1:25 7
Skądś musi być do chuja! Czy to kwejk, czy YT, czy mentalzero, jeden chuj, wiec po co się wiecznie przypierdalacie o to?
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-06-22, 1:32 5
Chciałem dać piwo ale jak zobaczyłem pasek na dole z napisem kwejk odechciało mi się!
Zgłoś
Avatar
HardY-HarD 2012-06-22, 7:44 1
@mazuch, bo kwejk jest dla dzieci
Zgłoś
Avatar
sdfgs 2012-06-22, 8:00
Na tym forum oficjalnie jedyna dozwolona i prawidłowa nazwa tego serwisu to SREJK
Zgłoś
Avatar
DonBaszajote 2012-06-22, 8:39 2
Fejk, to samo jest niby w wykonaniu grubodupnej Kardashianowej, btw. kwej to chujnia dla gimbusów, pis joł.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-06-22, 8:51 130
Ja też właśnie z tego powodu nie zamierzam się żenić. Ja będę zapierdalał w robocie na jej utrzymanie a ona będzie opierdalać w tym czasie kiełbachy innym. Mąż = rogacz. Każda zdradzi prędzej czy później, bo to po prostu nienormalne z punktu widzenia psychologii żeby spędzić całe życie z jedną osobą. Jak panna wyjdzie za mąż dajmy na to w wieku 22 lat, to po kilku lub kilkunastu latach jej się zachce odmiany. Może to zrobić w wieku lat 30, 40 albo 50. Oczywiście dużo zależy też od charakteru danej kobiety. Ta mniej odważna znajdzie sobie jednego kochanka i po cichu będzie się z nim spotykać. Ta bardziej odważna będzie się po prostu jawnie kurwić na prawo i lewo. To normalne, trzeba z tego korzystać, ale nie żenić się, bo po co? Tą zależność idealnie obrazuje pewien kawał:

Spotkali się dwaj kolesie z podstawówki.
- Ty, Genek, bogatyś w ryj. Nauczyły cię czegoś te pieniądze?
- Konstanty, pewnie że tak.
- A czego?
- Posłuchaj. Uwielbiam żeglarstwo. Kupiłem se jacht, ale fala poniosła i rozbiłem się na skałach. Kupiłem sobie samolot, ale miałem awarię w powietrzu. Samolot spłonął, a ja ledwie zdążyłem wyskoczyć ze spadochronem. Ożeniłem się z Miss Ziemi Kujawskiej, a po tygodniu znalazłem swą ukochaną w wyrku z kochankiem.
- I czego się nauczyłeś?
- Jeśli coś pływa, lata lub się pierdoli, to trzeba używać ile wlezie. Ale niekoniecznie napinać się, by być tego właścicielem.

No, teraz porządni na pokaz będą srać ogniem
Zgłoś
Avatar
c................s 2012-06-22, 8:59 13
Chciałeś BongMan, to masz.
Sram ogniem.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-06-22, 9:08
Czytam sobie, myśle o chuj chodzi. Jakieś pseudo moralizatorskie pierdolenie, w dodatku pewnie fejk. Już zacząłem się zastanawiać gdzie w internecie można aż tak chujowe prawie "prawdziwe" rozmowy znaleźć. Na szczęście na dole wyjaśnienie, oczywiście że kwejk. Jak dla mnie nie ma nic na tej stronie ciekawego, o czym najlepiej świadczy ten obrazek, równie prawdziwy jak i ciekawy.
Zgłoś
Avatar
M................s 2012-06-22, 10:34 1
a czym różni sie kwejk od sadola? i tu i tu roi sie od gimbazy, wiec skonczcie pierdolic i uwazac sie za lepszych od innych... troche pokory i szacunku do bliznich.
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2012-06-22, 10:34
1. broda
2. quejk/srejk
3. ???
4. profit
5. copypasta
Zgłoś
Avatar
Portnoy 2012-06-22, 10:37
-"Nie mowie powaznie.Zabawmy sie" Od razu widac ze fejk.Ktora kobieta ma tyle odwagi zeby tak napisac? A zreszta..... nazwa portalu mowi sama za siebie..
Zgłoś
Avatar
kelgar1992 2012-06-22, 10:49 6
I wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Laska zmieniła swoje podejście do życia, wróciła do kuchni, urodziła trójkę dzieci oraz zaproponowała anal swojemu mężowi. Facet, który zmienił jej nastawienie do życia, nadal jest nekropedofilem, ale od czasu do czasu lubi zaruchać drzewo.
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-06-22, 10:51 2
Fejk, nie ma aż takich pedałów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie