18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Earth 2012-03-01, 23:27
Cały czas pierdolicie "chuja byś zrobił"

Kto kurwa normalny poszedłby na SAM na paru kolesi.
Dwa razy większa ekipa od tych bezmózgów = wpierdol stulecia.
Zgłoś
Avatar
own33333d7 2012-03-01, 23:31 1
sowiak92 napisał/a:

@up
I tak każdy wie co byś zrobił


wziąłby coś czym by można było im przyjebać, wziąłby ziomków, napierdalałby ich pod kolana żeby wyjebali się na glebę i cierpieli, koledzy by każdemu nasikali na pysk, napierdalałby po mordzie póki nos by się nie zrównał z policzkami, poczytałby klepsydry jakby ich zapierdolił i nalałby im na groby.
Zgłoś
Avatar
paczylok 2012-03-01, 23:31 1
Velture napisał/a:

Wiecie co z nimi zrobić.

Obrazek



Wręczyć stylowe naboje Louis Vuitton?
Zgłoś
Avatar
Konzzi123 2012-03-01, 23:39
jak kogoś obcego to w chuju to mam ale za familie zajebał bym skurwysynów .
Zgłoś
Avatar
vitiok 2012-03-01, 23:50
Dojebal bym zjebanemu ruskowi!!
Zgłoś
Avatar
amplidude 2012-03-02, 0:16
Co za śmiecie.

Black Snake napisał/a:

Zajebałbym ;| pomyśleć, że ja się wiekowo do nich mogę zaliczać i że u mnie w otoczeniu niektórzy podobnie robią (ale bez przesady jak na filmiku).



Wiesz, mi oni na 100-latków raczej nie wyglądają.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2012-03-02, 0:29
Haters_gonna_hate napisał/a:

I tu się nasuwa pytanie co byście zrobili jak by wasza matka/siostra/żona przyszła do domu w taki sposób upokorzona przez bandę idiotów



Zajebałbym. I niech nikt mi nie pierdoli, że bym nic nie zrobił ze strachu. Gdybym miał się bić ot tak to bym nie poszedł sam na kilku kolesi, ale nigdy nikomu nie pozwolę krzywdzić członków mojej rodziny, zwłaszcza w taki sposób. I chuj że pewnie dostałbym wpierdol, jednego czy dwóch kutasów zdążyłbym uszkodzić. Nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby udać że nic się nie stało.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-03-02, 1:26
Haters_gonna_hate napisał/a:

I tu się nasuwa pytanie co byście zrobili jak by wasza matka/siostra/żona przyszła do domu w taki sposób upokorzona przez bandę idiotów ? Wielu by na pewno nic nie zrobiła ale zawsze znajdzie się ktoś kto odnalazł by sprawców i wtedy zrobił by sadistic akcje .... w imię honoru skur-ysyny.



Jakbym miał gwarancję, że nie poniosę konsekwencji (czyli nie wsadzą mnie do pierdla) to bym z nimi zrobił takie rzeczy, że to co robiła hiszpańska inkwizycja wydawałoby się niczym. No ale niestety według prawa takie ścierwa też są niby ludźmi i nie można ich zajebać, chociaż powinno się to zrobić...
Zgłoś
Avatar
Allin23 2012-03-02, 3:35
W tym kraju chyba wypuścili na przestrzeni ostatnich lat całą zawartość więzień, zakładów psychiatrycznych i innych ośrodków odosobnionych dla redukcji dziury budżetowej...

To co na filmikach z Rosji widać, ciężko opisać słowami.
Zgłoś
Avatar
Kirkor 2012-03-02, 6:58
Nie spinajcie tak dupy
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-03-02, 8:12
U ruskich tak się wita.Leja na siebie ciepłym moczem
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2012-03-02, 8:29
@up nikt nie spina dupy. Oglądamy sobie filmiki z wypadków i wojen ale i tak najbardziej rusza ludzki debilizm. Jeśli nie minimum uprzejmości w nas to co nam pozostanie na tym nudnym jak pizda świecie?
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-03-02, 10:35
jakbyscie przyjebali zdrowo temu co szcza, to wydaje mi sie, ze reszta by sie grubo zastanowila, czy warto dzialac.
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-03-02, 16:57
Ja bym tego na pewno nie zostawił. Autentycznie opowiem wam historię. Siedzę kiedyś z Matką w domu i ona mówi że idzie się przejść na spacer i do biedronki podejdzie. Godzinę później wbiega cała zdyszana do domu i mówi mi że jakiś żul ją szarpał pod sklepem i biegł za nią do domu. W 10 sekund się ubrałem zszedłem do piwnicy bo kij bejsbolowy wykonany przez dziadka i sru do auta. Podjechałem pod biedronkę i faktycznie stał żul przy drzwiach i zaczepiał ludzi. Wychodzę z auta i kij trzymałem za plecami, podchodzę do niego i pytam się czy szarpał jakieś 10 minut temu taką i taką osobę, to on że nie i zaczyna się wypierać, tak się zdenerwowałem że chciałem mu zajebać tym kijem w nogi, w momencie jak ujrzał kij, kleknął na kola i zaczął przepraszać. Do teraz jak mnie widzisz to mówi mi dzień dobry mimo tego że jest z dobre 20 lat starszy.
Zgłoś
Avatar
maciasus 2012-03-02, 18:31
Ja pierdole.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie