18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
~Velture 2023-04-30, 23:02
Halman napisał/a:

weź to swojemu 5 letniemu bratankowi albo 6 letniej siostrzenicy pokaż jak takowe masz..



Nagle ci zatkao kakao? Masz coś jeszcze do dodania? Coś jeszcze błyskotliwego chcesz powiedzieć?
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-04-30, 23:04
VeIture napisał/a:

Nagle ci zatkao kakao? Masz coś jeszcze do dodania? Coś jeszcze błyskotliwego chcesz powiedzieć?



tak, małorolnym na swojej wsi to opowiadaj...
Zgłoś
Avatar
Gr0mTom 2023-05-01, 1:14 3
Że niby nasza nacja jest mądra? Wpuściliśmy do swojego kraju miliony pierdolonych banderowców. Gdzie tu mądrość ja sie pytam?
Zgłoś
Avatar
Solifugae 2023-05-01, 8:07 2
A tam pierdolenie, kto za gówniarza nie bawił się w podobny (ryzykowny) sposób niech pierwszy rzuci kamieniem.
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2023-05-01, 10:05
Lubi pierdolony ruski kaszojad w pusty łeb dostawać, jakby się tyle nie śmieli pokaż trwał by dalej aż by przytomność stracił mówię wam
Zgłoś
Avatar
orzech1991 2023-05-01, 18:02
rosyjska ruletka łopato dla biedoty
Zgłoś
Avatar
grzehuu 2023-05-02, 1:17
na wojne jako obrońca ojczyzny jak znalazł
Zgłoś
Avatar
NosaczPL 2023-05-03, 23:15
35i napisał/a:

Aż mi się dzieciństwo przypomniało. Za dzieciaka siedziało się prawie cały dzień na podwórku, to i człowiek wpadał na różne ciekawe pomysły, na przykład zabawa w kałuży lub ganianie kolegów z kijem umoczonym w psim gównie. Dodam, że nie w każdym domu był telewizor.



uuu to grubo ja się tak pojebanie z kolegami nie bawiłem. żebym ganiał z kumplami patykiem ujebanym gównie ! Mieliśmy kreatywniejsze pomysły !
Zgłoś