18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Hose88 2019-11-25, 18:24 3
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:



Jebie Ci gejem, bo zes dobrze mordy nie wytarl od ssania chujow na Centralnym, ale mnie nie mieszaj w swoje ideolgie i zabawy. Pisalem do normalnej części spoleczenstwa na Sadisticu, a do takich jak Ty nie mam nic, zwlaszcza szacunku.
Zgłoś
Avatar
htp 2019-11-25, 20:01 1
A to nie Zakościelny?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-11-25, 21:37 3
Jak kogoś obchodzi co dwóch ludzi robi ze sobą w kiblu czy jakimikolwiek zamkniętymi drzwiami, to takiego kogoś trzeba uspokoić ołowiem, i wrzucić do jednego dołu ze wszystkimi ekstremistami politycznymi, religijnymi i innymi i zalać betonem.
Zgłoś
Avatar
kry.ha 2019-11-25, 22:04 4

Hose88 napisał/a:

To, że większość wsadzi sobie piórko w dupę i będzie udawać postępowość i nowoczesność, nie znaczy, że nie ostaną się jeszcze tacy ludzie jak poligon6, ja i paru innych stąd normalnych chłopów, którzy powiedzą "No kurwa nie!"
Swojego syna wychowam na wzór, jaki wychowywał mnie mój ojciec i nie pozwolę mu stać się zniewieściałą pizdą w rurkach, z toną żelu na pedalskiej fryzurce z ręką jak bociania pięta. Bo to, że zachód już ma ogromny deficyt mężczyzn, a w nadmiarze lalusiowatych gogusiów, to sprawa zachodu, ale w naszym kraju też dobrze się nie dzieje, a zaraza "postępowości" rozprzestrzenia się szybciej od wirusa HIV w Harlemowskim burdelu. Ja, Ty i każdy normalny mężczyzna powinien dołożyć wszelkich starań, aby jeśli nie w naszej teraźniejszości, to chociaż w przyszłości zapewnić temu biednemu krajowi kogoś, kto oprze się temu gównianemu tsunami zwanego potocznie poprawnością polityczną.



Bardziej pedalscy od tych pedałów są wielcy samcy alfa sadola. Sam nie chodzę w rurkach ale chuj mają rurki do bycia pizdą czy pedałem? Wiesz kto ma rękę jak bociania pięta? Taki Nate Diaz na przykład. Najbardziej męscy są narcyzi z siłki co se z kolegami walą 50 zdjęć do lustra na każdym treningu. Kłują dupę po to żeby fajnie wyglądać, no w chuj męskie. Nie bronię zniewieściałych cip, co to faktycznie chodzą ubrani jak baba, malują mordy i noszą torebki ale nazywanie wąskich spodni pedalskimi czy nazywanie chudego faceta pizdą jest zjebane. Polecam przejść się na trening MMA czy boksu tajskiego. Tam jest pełno takich, od których możesz mieć i dwa razy większą łapę, a dostałbyś wpierdol w 5 sekund.
Zgłoś
Avatar
naitsyrk 2019-11-25, 22:14
bbkacprzyk napisał/a:

W jednym z krakowsich klubów? - pewnie w Wiśle Kraków bo to klub dla pedałów



Trudno się nie zgodzić

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-11-25, 22:38
kry.ha napisał/a:

Bardziej pedalscy od tych pedałów są wielcy samcy alfa sadola. Sam nie chodzę w rurkach ale ch*j mają rurki do bycia p*zdą czy pedałem? Wiesz kto ma rękę jak bociania pięta? Taki Nate Diaz na przykład. Najbardziej męscy są narcyzi z siłki co se z kolegami walą 50 zdjęć do lustra na każdym treningu. Kłują dupę po to żeby fajnie wyglądać, no w ch*j męskie. Nie bronię zniewieściałych cip, co to faktycznie chodzą ubrani jak baba, malują mordy i noszą torebki ale nazywanie wąskich spodni pedalskimi czy nazywanie chudego faceta p*zdą jest zj***ne. Polecam przejść się na trening MMA czy boksu tajskiego. Tam jest pełno takich, od których możesz mieć i dwa razy większą łapę, a dostałbyś wpie**ol w 5 sekund.



Masz ode mnie piwko przyjacielu, bo uśmiałem się do łez (dosłownie). Jutro rano też to sobie przeczytam żeby mieć dobry humor.
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2019-11-25, 23:34 3
patitati napisał/a:

Zaściankowe myślenie, trzeba się przyzwyczajać, to są właśnie nowocześni mężczyźni - niedługo wszyscy będziemy tak robić. Zaczęło się niewinnie od krótkich skarpeteczek, potem spodnie (czyt. rajtuzy), koszulki z dekoltem, damskie fryzury, torby na ramieniu, niektórzy już malują mordy. Teraz czas wylizać kumplowi dupę, niech żyją zniewieściałe cioty i środowiska LPG.



Ale od LPG to się odpierdol. To dobre i tanie paliwo.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2019-11-26, 0:28
Ale żeby tak jęzorem po Oku Demona?
Zgłoś
Avatar
krzychuk14 2019-11-26, 0:56
Przecież to Maciej Zakościelny, widzę lubi kakaowe oko
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-11-26, 1:12 2
Hose88 napisał/a:

Jebie Ci gejem, bo zes dobrze mordy nie wytarl od ssania chujow na Centralnym, ale mnie nie mieszaj w swoje ideolgie i zabawy. Pisalem do normalnej części spoleczenstwa na Sadisticu, a do takich jak Ty nie mam nic, zwlaszcza szacunku.



Bo mi w chuj zależy na szacunku kryptogeja



Pociągałeś już koledze dzisiaj,bo cię nowa ideologia ukształtowała?
Zgłoś
Avatar
raistpol 2019-11-26, 7:07
a to nie Zakościelny?
Zgłoś
Avatar
Aiten 2019-11-26, 13:15
Może papier się skończył i trzeba sobie radzić. Od razu oceniacie, że pedały
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-11-26, 20:03
kry.ha napisał/a:

Polecam przejść się na trening MMA czy boksu tajskiego. Tam jest pełno takich, od których możesz mieć i dwa razy większą łapę, a dostałbyś wpie**ol w 5 sekund.



Czyli chcesz mi powiedzieć, że kategoria wagowa to lipa i powinni wszyscy się napierdalać w jednej? Badania o sile ciosu i wytrzymałości tez są czarna magią i masa+odpowiednie mięśnie sa gówno warte? Chcesz mi powiedzieć, że Buakaw Banchamek to jebany ogryzek, który omija siłownię jak każdy kto ćwiczy napierdalanie (zobacz sobie jego filmy z treningu i siłowni)? Skończ pierdolić... Na boksie zawsze jest budowa siły lub masy jak w każdym sporcie... Nie będę już mówił o tym, że każdemu tu chodziło o bycie facetem (jakbys umiał czytać ze zrozumieniem) czyli dobra jak mówiłem mentalność i wygląd (sport jakikolwiek rozwojowy chociażby rugby)
Zgłoś
Avatar
Das90 2019-11-27, 10:38
Czy tylko mi typ wygląd na Macka Zakościelnego?
Zgłoś
Avatar
Folur 2020-02-25, 4:10
Mi tak kolega lizał i było to bardzo przyjemne. Dlaczego wiec ma to byc odbierane jako „złe” skoro sprawia przyjemność?
Zgłoś