18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
jasypan 2019-03-02, 16:42 3
Taki trochę chujek z niego.

______________

Szkoda gadać.
Zgłoś
Avatar
reghar 2019-03-02, 17:14 34
Dawajcie ! Jedziemy na główną !
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-03-02, 17:32 9
Nie ogarniam tego... nigdy nie ogarniałem.
Chcesz się zabić to się kurwa zabij. Na chuj angażować w to innych? Skocz se z mostu, wieżowca, zatruj się, potnij, strzel w łeb itd. ale kurwa rób to samemu.
Nawet mnie wkurwiają ci co pod pociąg skaczą bo później ktoś się spóźni do pracy/domu/szkoły a inni muszą ten syf czyścić.

Jebany kutas z niego.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2019-03-02, 18:21 12
~Velture napisał/a:

Nawet mnie wkurwiają ci co pod pociąg skaczą bo później ktoś się spóźni do pracy/domu/szkoły a inni muszą ten syf czyścić.



W Japonii obowiązuje prawo, że po takim samobójcy co pod pociąg skoczył "sprząta" rodzina- poważnie...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-03-02, 18:40 1
Salieri16000 napisał/a:

W Japonii obowiązuje prawo, że po takim samobójcy co pod pociąg skoczył "sprząta" rodzina- poważnie...


Z jednej strony spoko z drugiej chujowe. Zależy jak bliska rodzina i w sumie... w sumie chuj mnie jebie za dużo rozpisywania

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Antitheist 2019-03-02, 18:46 2
~Velture napisał/a:

Nie ogarniam tego... nigdy nie ogarniałem.
Chcesz się zabić to się kurwa zabij. Na chuj angażować w to innych? Skocz se z mostu, wieżowca, zatruj się, potnij, strzel w łeb itd. ale kurwa rób to samemu.
Nawet mnie wkurwiają ci co pod pociąg skaczą bo później ktoś się spóźni do pracy/domu/szkoły a inni muszą ten syf czyścić.
Jebany kutas z niego.



A ja nie rozumiem samobójców którzy zabijają tylko siebie nie będąc samymi dla siebie powodem do samobójstwa, jeśli chcesz się zabić i nienawidzisz swojego życia przez kogoś, to czemu by akurat tej osoby nie odjebać i później siebie? Chociaż ten przypadek to co innego, bo gość zabił masę losowych ludzi, którzy nic mu nie zrobili. Więc chuj mu w dupę i tak.
Zgłoś
Avatar
matek87 2019-03-02, 20:02
Co on pertuił?
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2019-03-02, 20:58 1
Ło kurwa dobry troll
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-03-02, 21:09
Salieri16000 napisał/a:

W Japonii obowiązuje prawo, że po takim samobójcy co pod pociąg skoczył "sprząta" rodzina- poważnie...



Tak coś źródła nie widzę na to stwierdzenie. Jedynie znalazłem że rachunek nawet do 2 milionów może dać rodzinie firma kolejowa.
Zgłoś
Avatar
Goongan 2019-03-02, 22:12
"Eeee, my tu zjechać mieliśmy.... Malina!..."

"Eeee, my tu zjechać mieliśmy.... Malina!..."
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2019-03-03, 0:10 1
Zastanawiająca jest reakcja kierowcy. Nic nie robił, żeby ratować sytuację. Może sobie przypomniał, że też miał popełnić samobójstwo, a wcześniej o tym zapomniał?

______________

Dupa apud
Zgłoś
Avatar
kuba6969masochista 2019-03-03, 1:25
RebDomine napisał/a:

A ja nie rozumiem samobójców którzy zabijają tylko siebie nie będąc samymi dla siebie powodem do samobójstwa, jeśli chcesz się zabić i nienawidzisz swojego życia przez kogoś, to czemu by akurat tej osoby nie odjebać i później siebie? Chociaż ten przypadek to co innego, bo gość zabił masę losowych ludzi, którzy nic mu nie zrobili. Więc chuj mu w dupę i tak.



Chyba że był to wypad branży pracowniczej w której... załóżmy był gnojony. To zechciał odjebać toksyczne społeczeństwo i skończyć z marnym małym chujem ...życie.
Zgłoś
Avatar
s................s 2019-03-03, 1:49
Cytat:

A ja nie rozumiem samobójców którzy zabijają tylko siebie nie będąc samymi dla siebie powodem do samobójstwa, jeśli chcesz się zabić i nienawidzisz swojego życia przez kogoś, to czemu by akurat tej osoby nie odjebać i później siebie?



Bo w żaden sposób nie ukarzą w tej sposób osoby którą "odjebią", a co najwyżej jej bliskich. Wciąż w ludziach tkwi to chrześcijańskie postrzeganie śmierci jako "kary", czy jakiejś najgorszej potworności. Wszystko co żyje to umiera, a tą odrażającą rzecz zwaną trupem nosimy w sobie od narodzin. Naturalna kolej rzeczy.
Tak samo częste rozpatrywanie samobójstwa przez pryzmat odwagi lub tchórzostwa. To jest kurwa wolny wybór i nic więcej.

Cytat:


W Japonii obowiązuje prawo, że po takim samobójcy co pod pociąg skoczył "sprząta" rodzina- poważnie...



To lepiej niż w Korei Północnej. Tam samobójstwo traktowane jest jako zdrada, więc rodzina samobójcy trafia do obozu koncentracyjnego i jest uznana za wrogów do któregoś tam pokolenia. Świat co raz bardziej zaczyna przypominać piekło, z którego nawet spokojnie nie można się wymeldować w niebyt.
Zgłoś
Avatar
_junKY_ 2019-03-03, 6:36
no qrwa piękne, do pary z kierowcą doskakuje z miejsca pasażer i obaj patrzą na drogę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie