18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zabij się w domu
t................e • 2013-04-15, 20:00
Ciekawa kampania Londyńskiego metra. Kampania ta ma na celu zmniejszenie liczby samobójstw w metrze.
Cytat:

With the campaign “Kill Yourself at Home“, the Mayor and the City of London hopes to reduce suicides, starting with those that occur in the subway, blocking users and traumatizing drivers of the London Underground… I do not know if the idea will work or what the impact will be, but I think it is primarily a very bad taste awareness campaign against suicide…





Ciekawe jakie by były reakcje na nią w Polsce.

I żeby nie było za dobrze: "It's a fake of course"
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-15, 23:44
Takeda napisał/a:



Nie wiem dlaczego miało by to mnie wkurwić. No chyba że byś nie zostawił nagrania.



Przed śmiercią powiedziałbym: "Bóg nie istnieje, chuj wam w dupę, dewoty!"
Zgłoś
Avatar
bovski 2013-04-16, 0:44 3
@up coś tak czuję, że gdybyś zdechł to niewielu ludzi by się wkurwiło. Niezależnie od Twoich ostatnich słów przed śmiercią
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-04-16, 1:35
A przetłumaczy ktoś?
Zgłoś
Avatar
kuba7575 2013-04-16, 1:48
Ja ostatnio jak jechalem na bardzo wazne szkolenie do banku (Barclays) i bylem juz prawie spozniony, a tu jakis egoista jebną sie pod pociąg. Zdązylem przejechac tylko jedna stacje. Musialem zapierdalac jak osiol Overground'em i DLR' kami aby jakos dojechac. Wiec ten plakat jest jak najbardziej na miejscu, i powini go na stacjach powiesic.
Zgłoś
Avatar
Azar 2013-04-16, 7:58 3

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

1. Nie dostałbyś prawa wjazdu do Arabii jako niemuzułmanin.
2. Jakbyś wjechał to by cię zajebali jako niemuzułmanina, a nie daj Boże jakbyś miał krzyżyk na szyi to miałbyś śmierć pełna wrażeń.
3. Do Mekki jest absolutny zakaz wjazdu dla innowierców, choćby to był nawet prezydent USA.
4. Nawet jakbyś cudem przebrnął przez 3 powyższe przeszkody to w krajach islamski jest zachowana bardzo wysoka czystość rasowa i z twoim bladym europejskim ryjem zaraz by cie wychwycili i skasowali.



Pierdolisz, jakie prawo wjazdu do Arabii? Nie ma czegoś takiego. Kupuje wizę na lotnisku za 30-50 dolarów i wyjebane.
Do Mekki wstęp jest ciężki nawet dla muzułmanów, trzeba się zapisać bo wszystko musi być dobrze zorganizowane - ale pieniądze otwierają drogę wszędzie.
Co do punktu o innowiercach. Jeśli i tak mam się zaraz zabić = według każdej religii będę w piekle, to równie dobrze mogę przed śmiercią w gronie muzułmanów powiedzieć:
"(Oświadczam, że) nie ma bóstwa prócz Boga (Allaha) i oświadczam, że Mahomet (Muhammad) jest wysłannikiem Boga." Ta dam, zrobione, jestem muzułmaninem.
Co do czystości rasowej - gdyby tak było, to by tak chętnie nie mieszali się z białymi kobietami.

W sumie, wychodzi na to, że Twój post był stekiem bzdury i debilizmów.
Zgłoś
Avatar
moskal88 2013-04-16, 13:58
alveanerleo2 napisał/a:

Ja, jak miałbym popełnić samobója, to próbowałbym przy tym zrobić coś dobrego dla świata. Np.: wysadziłbym się w powietrze w meczecie. By miały zdziwko jebane allah akbary.



Jakbyś się już miał zabijać to nie szukaj tak daleko, podrzucam ci cel łatwiejszy logistycznie
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-16, 19:37
bovski napisał/a:

@up coś tak czuję, że gdybyś zdechł to niewielu ludzi by się wkurwiło. Niezależnie od Twoich ostatnich słów przed śmiercią



Transmisja w TVN i pierwsza strona w GW to sukces i śmiertelny ból dupy oraz biała gorączka prawdziwych wolaków murowane.
Zgłoś
Avatar
lumeniak 2013-04-16, 21:57 1
alveanerleo2 napisał/a:

Ja, jak miałbym popełnić samobója, to próbowałbym przy tym zrobić coś dobrego dla świata. Np.: wysadziłbym się w powietrze w meczecie. By miały zdziwko jebane allah akbary.



Dobre Wpadasz do meczetu i z uśmiechem na ustach "Pochwalony" i jeb
Zgłoś
Avatar
marian9316 2013-04-17, 0:30
@Ja-ah-qu-ub-el
Faktycznie pierdolisz jak potłuczony.. nie prawdziwe informacje no i byle meczecik można choćby w Francji sobie wybrać a nie do Mekki od razu. Satanisci też nie palą watykanu tylko skromne kościółki (chuje jebane!!)
Zgłoś