18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zabij się w domu
t................e • 2013-04-15, 20:00
Ciekawa kampania Londyńskiego metra. Kampania ta ma na celu zmniejszenie liczby samobójstw w metrze.
Cytat:

With the campaign “Kill Yourself at Home“, the Mayor and the City of London hopes to reduce suicides, starting with those that occur in the subway, blocking users and traumatizing drivers of the London Underground… I do not know if the idea will work or what the impact will be, but I think it is primarily a very bad taste awareness campaign against suicide…





Ciekawe jakie by były reakcje na nią w Polsce.

I żeby nie było za dobrze: "It's a fake of course"
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2013-04-15, 20:07 25
W sumie sam gdybym miał popełnić samobójstwo to wybrałbym jakiś najbardziej chamski motyw, żeby jak najwięcej ludzi wkurwić. Na przykład rzucić się pod pociąg w dniu matur
Zgłoś
Avatar
alveanerleo2 2013-04-15, 20:30 75
Ja, jak miałbym popełnić samobója, to próbowałbym przy tym zrobić coś dobrego dla świata. Np.: wysadziłbym się w powietrze w meczecie. By miały zdziwko jebane allah akbary.
Zgłoś
Avatar
medowski 2013-04-15, 20:33
A szkoda bo w ostatnich tygodniach cos za duzo jest tych samobojcow w metrze .....

WKurwiajace jest to jak jedziesz do pracy lub z niej wracasz i chuj musisz jechac innymi liniami metra bo akurat komus sie zachcialo rzucac pod pociag i przez niego zamykaja cala nitke ;/
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2013-04-15, 21:03 4
Samobójcy to najwięksi egoiści na świecie.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-15, 21:24 2
@up
Egoizm to zdrowa postawa, dopóki mam jedną świadomość zakorzenioną w jednym ciele dopóty będę chuj wykładał na innych. Jak mi skombinujesz wielokrotną świadomość umieszczoną w wielu ciałach to też będę egoistą, ale rozłożonym na wiecej podmiotów, dziffko.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-04-15, 22:21 2
alveanerleo2 napisał/a:

Ja, jak miałbym popełnić samobója, to próbowałbym przy tym zrobić coś dobrego dla świata. Np.: wysadziłbym się w powietrze w meczecie. By miały zdz**ko j***ne allah akbary.



chuja byś zrobił, bo jakbyś chciał się wysadzić np. w Mekce to po:

1. Nie dostałbyś prawa wjazdu do Arabii jako niemuzułmanin.
2. Jakbyś wjechał to by cię zajebali jako niemuzułmanina, a nie daj Boże jakbyś miał krzyżyk na szyi to miałbyś śmierć pełna wrażeń.
3. Do Mekki jest absolutny zakaz wjazdu dla innowierców, choćby to był nawet prezydent USA.
4. Nawet jakbyś cudem przebrnął przez 3 powyższe przeszkody to w krajach islamski jest zachowana bardzo wysoka czystość rasowa i z twoim bladym europejskim ryjem zaraz by cie wychwycili i skasowali.

U nas natomiast nie wolno się krzywo spojrzeć na jakiegoś kolorowego bo zaraz rasista, nazista, katol i faszysta.
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-04-15, 22:42 9
@up.
ja pierdole napisał w meczecie a nie w mekkce, meczet to chyba nawet w warszawie jest.
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-04-15, 22:46 2
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


zakaz wjazdu dla innowierców, choćby to był nawet prezydent USA.



przede wszystkim dla niego
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-04-15, 22:53 1
Pierre d'Ollony napisał/a:

W sumie sam gdybym miał popełnić samobójstwo to wybrałbym jakiś najbardziej chamski motyw, żeby jak najwięcej ludzi wkurwić. Na przykład rzucić się pod pociąg w dniu matur


Geniusz zła.
Zgłoś
Avatar
beephe 2013-04-15, 22:53
Z puntu widzenia copywriterskiego reklama jest zajebista, breif zrozumiały, przekaz prosty.
Zgłoś
Avatar
Noktowizor 2013-04-15, 22:54 1
w sumie to pomyslcie ze prowadzicie sobie takie metro/pociag i ci tu kurwa nagle wyskakuje jakis zjeb i ty go przejezdzasz. niby hard w rl life ale niektorym moze to zjebac zycie samo przygladanie sie takiej rzeczy.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-15, 22:57 1
Fantazja was dzisiaj ponosi. Ja bym się ukrzyżował, żeby wkurwić katolików.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-04-15, 23:21
Cytat:

@up.
ja pie**ole napisał w meczecie a nie w mekkce, meczet to chyba nawet w warszawie jest.



kurwa, dzieciaku testy gimnazjalne oblejesz...napisałem np.

Po drugie jakby wyjebał się w meczecie w Warszawie to zrobiłby nam największą krzywdę z możliwych, zaraz zjebano by cały naród, że nietolerancyjny i każdy ciapaty mógłby ci na ryj nasrać a jakbyś protestował to rasista i do więzienia

Jakby nasz kolega natomiast wyjebał w powietrze źródło tego smrodu na świecie do brudasy może w końcu by zaczęły myśleć
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-04-15, 23:33 3
Koniec Świata napisał/a:

Fantazja was dzisiaj ponosi. Ja bym się ukrzyżował, żeby wkurwić katolików.



Nie wiem dlaczego miało by to mnie wkurwić. No chyba że byś nie zostawił nagrania.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie