18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
zabójcza ekologia
A................t • 2010-03-02, 11:37
policyjni.pl napisał/a:

Postrzelili dzieci i popełnili samobójstwo, bo... bali się globalnego ocieplenia. Niemowlę cudem uszło z życiem

Siedmiomiesięczna dziewczynka przeżyła trzy dni z kulą w piersi leżąc pomiędzy ciałami rodziców i brata.- podaje Daily Mail. Jak wynika z ustaleń policji, rodzice postrzelili dzieci i popełnili samobójstwo w obawie przed skutkami globalnego ocieplenia.

Argentyńczycy - 56-letni Francisco Lotero i 23-letnia Miriam Coletti oddali strzały do swoich dzieci, a następnie popełnili samobójstwo. Trzy dni później masakrę odkryli sąsiedzi pary. Jak się okazało, pomiędzy zwłokami rodziców i synka, leżała wciąć żyjąca, postrzelona, siedmiomiesięczna córka. Została natychmiast przewieziona do szpitala.

Niemowlę przeżyło atak, bo kula ominęła wszystkie ważniejsze organy. Obecnie jej życiu i zdrowi nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo.

Lotero i Coletti na miejscu zbrodni zostawili list pożegnalny, w którym wyjaśnili powód swojej tragicznej decyzji - obawę przed skutkami globalnego ocieplenia.

Zgłoś
Avatar
grim_wj 2010-03-02, 11:43
No proszę, WWF ma swoich męczenników. Początek nowej religii? Ciekawe co im obiecali, życie wieczne w puszczy amazońskiej?
Zgłoś
Avatar
Rufi 2010-03-02, 12:19 7
Myślę że tak może wyglądać ich raj będą żyli wiecznie...
Zgłoś
Avatar
platinum1234567 2010-03-02, 12:42 2
eko-oszołomy bierzcie z nich przykład , globalne ocieplenie nadchodzi!!
Zgłoś
Avatar
Chrząszczyżewoszyc 2010-03-02, 13:10
Idioci są wszędzie!
Zabiję się z obawy przed katastrofalnymi skutkami ludzkiej głupoty.
Zgłoś
Avatar
Mattias1 2010-03-02, 13:29 1
On 56 , ona 23 ... jednego pedofila mniej.
Zgłoś
Avatar
sensi 2010-03-02, 14:01 1
ja też się boję globalnego ocieplenia, ale nie mam jaj, żeby do siebie strzelić :C
Zgłoś
Avatar
Wraith 2010-03-02, 14:36 1
Cale szczescie, ze nie wierze w to globalne ocieplenie. Jeszcze by mi sie cos stalo :o
Zgłoś
Avatar
Oski_m 2010-03-02, 14:53 2
Mattias1
Śmieszą mnie ludzie którzy uważają że jak koleś jest z dużo młodszą laską to od razu pedofil. Na starość gust nie ulega aż takim zmianom że zamiast 20 letniej, laski z jędrnym cycem ludzi wolą starsze kobiety z pępkiem między cyckami.
Zgłoś
Avatar
Issander 2010-03-02, 21:15
zwłaszcza, że pedofilia, to choroba, która dotyczy osób, których podniecają dzieci, czyli osoby nie posiadające wyraźnych cech płciowych. zatem już pieprzenie się z 13 latką sporej częsci przypadków nie będzie pedofilią.
Zgłoś
Avatar
A................x 2010-03-03, 1:16
Mattias1 ... Jak twoja matka jest młodsza od twojego starego to też z niego pedofil? Za kraty, albo lepiej publicznie spalić, będzie ognisko będzie zabawa^^
Zgłoś
Avatar
Mattias1 2010-03-03, 2:20
tak ! spalmy mojego starego a ja wrzucę na sadola ten akt ^^
Zgłoś
Avatar
A................t 2010-03-03, 9:47 1
ironia reklam mnie zachwyca

Zgłoś