18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40


Kanion Provo razem z popularnym szlakiem turystycznym Big Springs to chętnie odwiedzany przyrodniczy zakątek stanu Utah. Tym większe było zdziwienie strażnika służby leśnej, który podczas patrolu dokonał bulwersującego odkrycia.

W pobliżu miejsca zwanego fortem (będącym quasi-umocnionym obozowiskiem), znalazł chałupniczo zrobione, improwizowane pułapki. Mając za sobą służbę w wojsku, strażnik leśny łatwo zauważył zasadzki, ale nie każdy turysta mógł mieć tyle szczęścia.

Pułapki były dwie. Jedną była kula na linie, wykonana z obwiązanych sznurem, obustronnie zaostrzonych drewnianych kołków, z kamieniami jako obciążnikami o masie 9 kg. Gdy turysta zrywał naciąg, zwalniał kulę z zaczepu. (fot. na samej górze)

Druga pułapka to była nisko rozpięta żyłka wędkarska, o którą turysta się potykał i upadał na zaostrzone drewniane kołki osadzone pionowo w ziemi. Całość niczym tandetna scenografia z filmu o wojnie w Wietnamie.



Korzystając z dobrodziejstw Facebooka i pomocy mieszkańców, lokalne biuro szeryfa szybko zatrzymało idiotów, którzy rozstawili pułapki. Okazali się nimi Benjamin Steven Rutkowski (19 l.) i Kai Matthew Christensen (21 l.)
baj idioci tłumaczyli się, że w swoje pułapki chcieli łapać zwierzynę. Jakie pomysły, takie tłumaczenie, ale głupi ma jednak szczęście. Skoro nikt nie ucierpiał, oskarżono ich tylko o narażenie przez lekkomyślność na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-12-22, 17:31 41
Rutkowski ty tępy chuju! (zawsze chciałem to napisać
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-12-22, 17:56
wszędzie się rutkowski wpierdala nawet do utah
Zgłoś
Avatar
LEGO 2012-12-22, 19:18
Rutkowski znowu coś spierdolił
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-12-22, 20:48
Rutkowski Traptrol
Zgłoś
Avatar
Klamecki92 2012-12-22, 20:48
Stefan Rutkowski polował na czarnych! - Polać mu!
Zgłoś
Avatar
mr.EIMIC 2012-12-22, 20:51 10
Zgłoś
Avatar
M................3 2012-12-22, 21:33
Tu się jakiś czarnuch schował??
Zgłoś
Avatar
hajme09 2012-12-22, 21:52
u nas w sejmie powinni takie coś zmajstrować
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-12-22, 21:59
Nie chcecie wiedzieć jakie pułapki budowaliśmy na poniemieckim cmentarzu po obejrzeniu pierwszej krwi;D
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-12-22, 22:11
"Dobrodziejstwa fejzbuka" sugerują, że kolesie pochwalili się tam właśnie swoim żartem. Jeśli tak powinni zostać zdekapitowani.
Zgłoś
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2012-12-22, 23:57 5
bloodwar napisał/a:

Rutkowski ty tępy chuju! (zawsze chciałem to napisać



Tym razem to nie moja zasługa!
Zgłoś
Avatar
rutek91 2012-12-23, 20:28
nic nie spierdoliłem !
Zgłoś