18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Zabójcze selfie
Macx83wwww • 2020-07-13, 22:24
34 letnia Eugenia z regionu Krasnoyarskiego w Rosji chciała mieć fajną fotkę na klifie i prawie się jej udało, zapewne będzie miała niezłą fotkę pośmiertną.

Zgłoś
Avatar
WujekMajkel 2020-07-14, 13:44 1
Kto kurwa poluzował łańcuch i wpuścił te pizdy tępe na sadola !?
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2020-07-14, 13:47 5
Eknen napisał/a:

Facet miał szczęście, że baba spadła zanim do niej doszedł , bo skończyłby tak samo jak ona. W ogóle to jestem zdziwiona , że nie było efektu domina i wszyscy nie zginęli próbując "ratować się" nawzajem.



Efekt domina byłby, kiedy wszystkimi osobami z wyprawy były by kobiety. Weź już nie pierdol
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2020-07-14, 20:14 1
Żenia to męskie imię...
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2020-07-14, 20:27
4x4offroad napisał/a:

Żenia to męskie imię...



Otóż niekoniecznie. Żenia (Женя) to zdrobnienie od Jewgienij czyli Eugeniusz lub Jewgienia Eugenia
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2020-07-14, 23:07
Eknen napisał/a:

pojebane towarzystwo, zamiast powiedzieć jej żeby się nie ruszała i wezwać pomoc , to ci się za ratowanie wzięli , ratownicy kurwa



Pojebane myślenie masz. Zamiast siedzieć cicho na dupie i patrzeć jak ludzie sobie piszą, za pisanie komentarzy się bierzesz. Redaktorka się znalazła.

Eknen napisał/a:

W ogóle to jestem zdziwiona , że nie było efektu domina i wszyscy nie zginęli próbując "ratować się" nawzajem.



Ja się dziwię, że w ogóle potrafisz samodzielnie oddychać.
Zgłoś