18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:35
Zabójstwo Adama Toledo
Hyena83 • 2021-04-18, 18:08
Chicago. Policjant śmiertelnie postrzelił Adama Toledo. Nagranie pokazuje, że 13-latek miał uniesione ręce



Do tragicznego zdarzenia doszło 29 marca o godz. 2.30 w nocy w Little Village, jednym z osiedli Chicago zamieszkiwanym głównie przez społeczność meksykańską. Policja chciała zatrzymać Adama Toledo i towarzyszącego mu 21-letniego Rubena Romana po otrzymaniu zgłoszenia o strzelaninie w okolicy. Według śledczych to właśnie Roman oddał kilka strzałów w kierunku przejeżdżającego samochodu. Mężczyzna został później zatrzymany.

Na filmie widać, jak funkcjonariusz goni w alejce 13-letniego Toledo. W pewnym momencie nastolatek zatrzymuje się, a Stillman nakazuje mu "pokazać ręce", a po chwili krzyczy: "Rzuć to". Wtedy pada strzał, a Toledo osuwa się na ziemię. Policjant podchodzi do niego, a później pyta, gdzie został postrzelony i wzywa karetkę. Pomimo reanimacji, chłopiec umiera.



Znaleziono przy nim broń, lecz on zdążył się obrócić, upuścić broń i jeszcze podnieść ręce do góry. Ocenę pozostawiam Wam
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2021-04-18, 20:25 3
Wymowna bluza z napisem "Just do it" he he he
Skoro w wieku 13 lat zapierdalał z bronią to nic dobrego by z niego nie wyrosło.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-04-18, 20:33 14
Hyena83 napisał/a:

To najlepsze co znalazłem.
Film został upubliczniony po dwóch tygodniach dopiero



Ja tam widze gościa, który gwałtowanie się odwraca wyciągając ręce w stronę policjanta. A skoro wiem, że ma przy sobie broń, to według mnie on się odwraca, żeby go odstrzelić. I chuj mnie intersuje, że ma 13 lat, jak również chuj mnie interesuje, że on tą broń dopiero co rzucił na ziemię, chuj mnie interesuje, że tobię się wydaje co innego,
Policjant dostał raport o strzelaninie i podejrzanych dwóch osobnikach z bronia, goni jednego, któy nie reaguje na wezwania do zatrzymania, nie reaguje na wezwania do porzucenia broni i nie reaguje na wezwania po poddania się. Po kilku sekundach gwałtownie sie odwraca i ... pyk.... jednego debila mniej na ulicy.
A na deser masz ode mnie inną klatke z tego samego filmu- ja wybrałem taką, która mniej pasuje do twojej teorii:



I teraz powiedz- ma coś w ręku czy nie...?
Zgłoś
Avatar
Noside 2021-04-18, 20:37 19
Uzbrojony gnój obraca się wyciągając broń i znowu jacyś idioci szczekają.
Gdyby chciał się poddać to by się zatrzymał od razu i jej nie wyciągał.
W dodatku upuścił ją dopiero kończąc obrót, w ostatniej chwili, kiedy zobaczył lufę pistoletu i pojął, że nie ma żadnych szans.
Było już za późno. Policjant wyrwał chwasta i chwała mu za to.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2021-04-18, 20:48 1
Chuj w niego, jeżeli miał broń i uciekal nie powinien mieć szansy się odwrócić.
Zgłoś
Avatar
Hyena83 2021-04-18, 20:49 1
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Ja tam widze gościa, który gwałtowanie się odwraca wyciągając ręce w stronę policjanta. A skoro wiem, że ma przy sobie broń, to według mnie on się odwraca, żeby go odstrzelić. I chuj mnie intersuje, że ma 13 lat, jak również chuj mnie interesuje, że on tą broń dopiero co rzucił na zimię, chuj mnie interesuje, że tobię się wydaje co innego,
Policjant dostał raport o strzelaninie i podejrzanych dwóch osobnikach z bronia, goni jednego, któy nie reaguje na wezwania do zatrzymania, nie reaguje na wezwania do porzucenia broni i nie reaguje na wezwania po poddania się. Po kilku sekundach gwałtownie sie odwraca i ... pyk.... jednego debila mniej na ulicy.
A na deser masz ode mnie inną klatke z tego samego filmu- ja wybrałem taką, która mniej pasuje do twojej teorii:
I teraz powiedz- ma coś w ręku czy nie...?



Ja nic nie oceniam. Każdy z wypowiadających się tutaj po części ma rację i tyle. Zapodałem tylko filmik, no... i może niepotrzebnie dodałem ostatnie zdanie w temacie pod filmikiem.
Tak to temat świeżonka
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2021-04-18, 21:03 3
Hyena83 napisał/a:

To najlepsze co znalazłem.
Film został upubliczniony po dwóch tygodniach dopiero



Człowieku... a gdzie reszta materiału już po zdarzeniu gdzie widać jak gówniak wyrzuca za płot pistolet? Dobrze w chuj że gówno odstrzelił jeszcze nagrode powinien dostać xddd
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2021-04-18, 21:15
Ktoś tutaj wierzy w to gówno? Przecież te filmiki z kamer policjantów, które pokazują niby autentyczne zdarzenia, to inscenizowane scenki realizowane przez jankeskie stacje telewizyjne dla czarnuchów siedzących na zasiłkach przed telewizorami. Takie odpowiedniki naszych programów "997" albo "Gliny".
Zgłoś
Avatar
yomanaide 2021-04-18, 21:15 2
przecież miał na koszulce " JUST DO IT" - sam się o to prosił
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2021-04-18, 21:49 1
ziemniaki_z_koperkiem napisał/a:

Chuj z nim. Normalny chłopiec w wieku 13 lat nie popierdala z bronią... Jednego patusa mniej.



Jest w tym trochę racji, ale z drugiej strony nie może drugi patus (policjant) biegać bezkarnie z bronią. Policjanta należy zamknąć za zabójstwo i będzie dwóch patusów mniej.
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2021-04-18, 21:52
Policjant szmaciarz, nie trzymał nerwów na wodzy i się podpalił, tyle Gdyby dzieciak faktycznie wykonał niebezpieczny ruch to ok, ale nie, że strzela kiedy ma ręce ku górze i na widoku
Zgłoś
Avatar
illuminati220 2021-04-18, 21:57
To wszystko przez bluzę z napisem "Just do it"
Zgłoś
Avatar
RATMlover 2021-04-18, 21:58 1
Gdzie protesty? gdzie to ogólnoświatowe oburzenie ? a no tak, zaraz... był biały.
Zgłoś
Avatar
tomus79 2021-04-18, 22:28 3
No i wyrwal chwasta
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2021-04-18, 22:32 3
Jednego chwasta mniej.
Zgłoś
Avatar
mcclay 2021-04-18, 23:08 1
Na uj drążyć jasny temat ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie