18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Zabójstwo Adama Toledo
Hyena83 • 2021-04-18, 18:08
Chicago. Policjant śmiertelnie postrzelił Adama Toledo. Nagranie pokazuje, że 13-latek miał uniesione ręce



Do tragicznego zdarzenia doszło 29 marca o godz. 2.30 w nocy w Little Village, jednym z osiedli Chicago zamieszkiwanym głównie przez społeczność meksykańską. Policja chciała zatrzymać Adama Toledo i towarzyszącego mu 21-letniego Rubena Romana po otrzymaniu zgłoszenia o strzelaninie w okolicy. Według śledczych to właśnie Roman oddał kilka strzałów w kierunku przejeżdżającego samochodu. Mężczyzna został później zatrzymany.

Na filmie widać, jak funkcjonariusz goni w alejce 13-letniego Toledo. W pewnym momencie nastolatek zatrzymuje się, a Stillman nakazuje mu "pokazać ręce", a po chwili krzyczy: "Rzuć to". Wtedy pada strzał, a Toledo osuwa się na ziemię. Policjant podchodzi do niego, a później pyta, gdzie został postrzelony i wzywa karetkę. Pomimo reanimacji, chłopiec umiera.



Znaleziono przy nim broń, lecz on zdążył się obrócić, upuścić broń i jeszcze podnieść ręce do góry. Ocenę pozostawiam Wam
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-04-18, 23:36 3
Toledo to jest doby ale seat.
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-04-18, 23:42 2
13 latek z bronią .. nawet jakby on ja położył na ziemi i sam się położył, to policjant powinien komisyjnie zastrzelić go. Takie powinno być prawo - gówniarz z bronią = kula w łeb, nie ważne czy coś zrobił czy nie
Zgłoś
Avatar
fgx2 2021-04-18, 23:49
acab
Zgłoś
Avatar
lysy78 2021-04-19, 0:24
Zobaczcie jak film opublikowany przez cbs jest przycięty z prawej strony. Na nim widać tyko gościa z podniesionym rękami. Na filmie bez przycięcia wygląda to trochę inaczej.
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-04-19, 1:40 2
To było zastrzelenie prewencyjnie. Ciekawe ilu ludziom policjant uratował życie odjebując chwasta.
Zgłoś
Avatar
KrólikBugs 2021-04-19, 2:35 1
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Ja tam widze gościa, który gwałtowanie się odwraca wyciągając ręce w stronę policjanta. A skoro wiem, że ma przy sobie broń, to według mnie on się odwraca, żeby go odstrzelić. I chuj mnie intersuje, że ma 13 lat, jak również chuj mnie interesuje, że on tą broń dopiero co rzucił na ziemię, chuj mnie interesuje, że tobię się wydaje co innego,
Policjant dostał raport o strzelaninie i podejrzanych dwóch osobnikach z bronia, goni jednego, któy nie reaguje na wezwania do zatrzymania, nie reaguje na wezwania do porzucenia broni i nie reaguje na wezwania po poddania się. Po kilku sekundach gwałtownie sie odwraca i ... pyk.... jednego debila mniej na ulicy.
A na deser masz ode mnie inną klatke z tego samego filmu- ja wybrałem taką, która mniej pasuje do twojej teorii:
I teraz powiedz- ma coś w ręku czy nie...?



Blady-34 napisał/a:

Człowieku... a gdzie reszta materiału już po zdarzeniu gdzie widać jak gówniak wyrzuca za płot pistolet? Dobrze w chuj że gówno odstrzelił jeszcze nagrode powinien dostać xddd



Wy to macie problemy, gość normalnie daje dowody jak było, a wy już na niego jedziecie. Przecież nikt nie usprawiedliwia dindunuffina, ale faktycznie podniósł pieprzone ręce i o to inne dindunuffiny pewnie mają problem i to fakt kurwa niepodważalny, ale jak raczyliście sherlocki zauważyć kontekst sytuacji jest taki, że dinunuffin miłym chłopcem z dzielnicy nie był i policjant mógł pod wpływem emocji strzelić do agresywnie poruszającego się osobnika. Piszcie na amerykańskich forach, jak tak chcecie walczyć o prawdę...
Zgłoś
Avatar
Voyton 2021-04-19, 3:24
Just do it na bluzie to co, miał nie strzelać?
Zgłoś
Avatar
Noside 2021-04-19, 7:18 5
Foxlifejenkins napisał/a:

Wy to macie problemy, gość normalnie daje dowody jak było, a wy już na niego jedziecie. Przecież nikt nie usprawiedliwia dindunuffina, ale faktycznie podniósł pieprzone ręce i o to inne dindunuffiny pewnie mają problem i to fakt kurwa niepodważalny, ale jak raczyliście sherlocki zauważyć kontekst sytuacji jest taki, że dinunuffin miłym chłopcem z dzielnicy nie był i policjant mógł pod wpływem emocji strzelić do agresywnie poruszającego się osobnika. Piszcie na amerykańskich forach, jak tak chcecie walczyć o prawdę...



Czarnuchy (nie mylić z murzynami) mają problem od zawsze i szukają tylko pretekstu.
Gnojek miał broń, ręce podniósł dopiero jak się skapnął, że w jego stronę jest wycelowana lufa i nie da rady odwinąć numeru.
Do samego końca jego 45 IQ móżdżek z pomniejszonym płatem czołowym odpowiadającym za planowanie próbował wyjść z tego bez poniesienia konsekwencji. Od groźnego obrotu sygnalizującego atak do podniesienia rąk nie minęło 1,5 sekundy, co jest średnim czasem reakcji człowieka - policjant zareagował na niebezpieczny sygnał w sposób prawidłowy, na zareagowanie na rączki w górze było za późno - i kurwa dobrze!
Policjant strzelił pod wpływem procedur, nie emocji, a pierdolenie o możliwości niezastrzelenia zwykłego niedoszłego mordercy, bo ten zamiast się zastosować to straszy policjanta i gdzieś te łapy upycha, ale jednak da łapki w górę po namyśle świadczy o zwykłym niedorozwinięciu intelektualnym i emocjonalnym. Jeszcze może jakby krzyknął "It's a prank, bro!" to by mu można było wybaczyć?
Autor pierdoli jak to zostawia wszystko ocenie widzów, a w treści zawarł, że przedstawione jest zabójstwo i strzelano do dziecka z podniesionymi rękoma - jest to wyrok i gra na emocjach, zwyczajna manipulacja, a nie tytuł zachęcający do dyskusji.
Praworządni obywatele mają niewyobrażalnie większe szanse na to, żeby ze spotkania z policją wyjść cało, no ale kurwa wspominanie o tym, że trzeba się zachowywać, żeby nie być ściganym to w ogóle wykracza poza ramy myślowe jebanych troskiliwych misiaczków.
Zgłoś
Avatar
StereoTyp 2021-04-19, 7:36 3
baronturbina napisał/a:

Chuja. W USA jest tak, że jak ktoś sięga do kieszeni albo robi dziwny ruch rękami, to może się kulki spodziewać od policjanta.



Pierdolenie - uwielbiam takie wywody typu "w dupie byłem i chuja widziałem, ale coś tam wiem".
Gdy nie jesteś o nic podejrzany ani nie zaczniesz im spierdalać, to gliniarz w USA nawet nie wyciąga broni gdy z Tobą rozmawia.
Ba - nawet jak jesteś o coś podejrzany, to gdy wykonujesz polecenia, nikt do Ciebie nawet z broni nie będzie mierzył.
Media pokazują skrajne przypadki i wypaczone mózgi serio myślą, że wszyscy gliniarze w Stanach sobie kurwa strzelają na prawo i lewo do cywili.
Zgłoś
Avatar
Xardas132 2021-04-19, 8:23 1
13-latek z bronią o 2.30. Policjant dokonał zabójstwa prewencyjnego, czyli zanim młodzik zastrzelił kogoś niewinnego.
Zgłoś
Avatar
tycho 2021-04-19, 9:00
Strzał ostrzegawczy w klatkę piersiową, normalna procedura nie żadne zabójstwo tym bardziej przy zatrzymaniu podejrzanego etnicznie.
Zgłoś
Avatar
Hyena83 2021-04-19, 9:01 1
Noside napisał/a:

Czarnuchy (nie mylić z murzynami) mają problem od zawsze i szukają tylko pretekstu.
Gnojek miał broń, ręce podniósł dopiero jak się skapnął, że w jego stronę jest wycelowana lufa i nie da rady odwinąć numeru.
Do samego końca jego 45 IQ móżdżek z pomniejszonym płatem czołowym odpowiadającym za planowanie próbował wyjść z tego bez poniesienia konsekwencji. Od groźnego obrotu sygnalizującego atak do podniesienia rąk nie minęło 1,5 sekundy, co jest średnim czasem reakcji człowieka - policjant zareagował na niebezpieczny sygnał w sposób prawidłowy, na zareagowanie na rączki w górze było za późno -
Policjant strzelił pod wpływem procedur, nie emocji, a pierdolenie o możliwości niezastrzelenia zwykłego niedoszłego mordercy, bo ten zamiast się zastosować to straszy policjanta i gdzieś te łapy upycha, ale jednak da łapki w górę po namyśle świadczy o zwykłym niedorozwinięciu intelektualnym i emocjonalnym. Jeszcze może jakby krzyknął "It's a prank, bro!" to by mu można było wybaczyć?
Autor pierdoli jak to zostawia wszystko ocenie widzów, a w treści zawarł, że przedstawione jest zabójstwo i strzelano do dziecka z podniesionymi rękoma - jest to wyrok i gra na emocjach, zwyczajna manipulacja, a nie tytuł zachęcający do dyskusji.
Praworządni obywatele mają niewyobrażalnie większe szanse na to, żeby ze spotkania z policją wyjść cało, no ale kurwa wspominanie o tym, że trzeba się zachowywać, żeby nie być ściganym to w ogóle wykracza poza ramy myślowe jebanych troskiliwych misiaczków.



No bo jakbym napisał trzynastolrtni bandzior - to byłbym stronniczy. To że faktycznie nim był, to nie znaczy że ja myślę inaczej.

Zabójstwo - bo go zabił. Taki przywilej tej pracy - czyszczenie miasta. Doszukujesz się na siłę teorii i jakiegoś spisku o manipulacji społeczności sadola
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-04-19, 9:49 2
bloodwar napisał/a:

Ciekawostka: W Chicago od 2016 roku Murzyni zabili więcej Murzynów niż biali policjanci w całej historii policji zinstytucjonalizowanej w USA. A w całym USA w przeciągu ostatnich 6 miesięcy Murzyni zabili więcej Murzynów niż KKK w ciągu całej swojej 86 letniej "legalnej" działalności


Wniosek jest prosty, straszni z n ich rasiści...
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2021-04-19, 11:34 1
RATMlover napisał/a:

Gdzie protesty? gdzie to ogólnoświatowe oburzenie ? a no tak, zaraz... był biały.


Białe to on ma co najwyżej buty.
Zgłoś
Avatar
Vinyl 2021-04-19, 12:35
Od groźnego obrotu sygnalizującego atak do podniesienia rąk nie minęło 1,5 sekundy, co jest średnim czasem reakcji człowieka - policjant zareagował na niebezpieczny sygnał w sposób prawidłowy, na zareagowanie na rączki w górze było za późno -
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie