18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Majesty 2014-01-30, 15:17
Ale miał parszywą mordę ten niemiaszek
Zgłoś
Avatar
P................M 2014-01-30, 15:52
Szkoda mi Franka Mógł se jeszcze pożyć
Zgłoś
Avatar
piotrek6116 2014-01-30, 17:04 1
Nie wiem co to za moda przedstawiania w rekonstrukcjach trzymania broni za magazynek. Obyte osoby z bronią, nie obchodziły się w taki sposób.
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2014-01-30, 17:53
piotrek6116 napisał/a:

Nie wiem co to za moda przedstawiania w rekonstrukcjach trzymania broni za magazynek. Obyte osoby z bronią, nie obchodziły się w taki sposób.



Dokładnie, szczególnie jak trzymają stena, co mogło prowadzić do zacięcia magazynka.

Tak nawiasem mówiąc "zabójstwo naziola", pierwsza myśl jaka mi przeszła to jakieś pierdzielenie dzieciaka z antify. Całe szczęscie, że nie miałem racji. Piwko.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-01-30, 18:43 1
Obyte z tą konkretnie bronią. Oryginalnego angielskiego stena nie wolno było trzymać za luźno zamontowany magazynek, dlatego powstał polski z już normalnym, intuicyjnym magazynkiem pionowym.
Zgłoś
Avatar
mjrZenada 2014-02-02, 8:28
1:11 - autor filmu mówi o pistolecie maszynowym (jakim oczywiście był Sten) a wstawili zdjęcie karabinku M4. Mało konsekwentne.

Tak, wiem. Czepiam się. Sorry, taka moja natura

Swoją drogą taka ciekawostka dot. zawartych materiałów filmowych.
Do zamachu doszło przy al. Ujazdowskich 23, a rekonstrukcja filmowa została nagrana kilka ulic dalej, na złączeniu ulicy Senackiej (Kancelaria Prezydenta RP) i ulicy Frascati.
Zgłoś