18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
lysout 2019-05-16, 9:01 19
Na chuj tam stał, trzeba było spierdalać.
Zgłoś
Avatar
janlew 2019-05-16, 9:28 9
W Brazylii nie ma kary śmierci i to jest ich główny problem
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-05-16, 9:32 4
latwo powiedziec nie dosc ze zlodziej to debil
Zgłoś
Avatar
~Beny 2019-05-16, 9:49 21
janlew napisał/a:

W Brazylii nie ma kary śmierci i to jest ich główny problem



Widziałeś ich więzienia? Kara śmierci byłaby wybawieniem.
Zgłoś
Avatar
GlocKs 2019-05-16, 10:03 4
Ciekawe czy te babki tez zabił
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-05-16, 10:34 8
r061071 napisał/a:

latwo powiedziec nie dosc ze zlodziej to debil


No raczej już nie jest złodziejem tylko zwykłym mordercą
Zmiana klasyfikacji czynu
Zgłoś
Avatar
twentyfree 2019-05-16, 19:37 14
jest jebana małpą , przestańcie mówić o tej kurwie jak o człowieku. zajebałbym bez mrugnięcia i spał spokojnie jak dziecko jeszcze tej samej nocy
Zgłoś
Avatar
Sruba44 2019-05-16, 19:53 2
po co taki organizm żyje ?
Zgłoś
Avatar
Shaint 2019-05-16, 20:38 7
Gdyby w Polsce był łatwy dostęp do broni to tak wyglądałaby akcja po Seby "Na chuj się patrzysz cwelu"
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-05-16, 20:43 7
Shaint napisał/a:

Gdyby w Polsce był łatwy dostęp do broni to tak wyglądałaby akcja po Seby "Na chuj się patrzysz cwelu"



Jest. Kupujesz czarno prochowca na pociski większe niż średnica twojego kutasa. Zezwolenie nie potrzebne.
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-05-16, 20:45 9
Shaint napisał/a:

Gdyby w Polsce był łatwy dostęp do broni to tak wyglądałaby akcja po Seby "Na chuj się patrzysz cwelu"


Pierdolisz takie durnoty, że można oślepnąć
Zgłoś
Avatar
AlaksanderLukaszenka 2019-05-16, 21:01 2
Shaint napisał/a:

Gdyby w Polsce był łatwy dostęp do broni to tak wyglądałaby akcja po Seby "Na chuj się patrzysz cwelu"



W każdym kraju aby dostać pozwolenie na broń musisz spełnić kilka warunków m.in. nie można być karanym. Ten punkt rozwiązuje problem dostępności broni dla patusów typu Seba.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-05-16, 22:51 1
GlocKs napisał/a:

Ciekawe czy te babki tez zabił



Raczej tak. Taki motyw napadu i zabicia wszystkich świadków to jest już znany dużo wcześniej z USA i choć tam dziś nie bardzo są warunki przy tak zinformatyzowanej przestrzeni jaka jest w USA to kiedyś 2-3 dekady jeszcze temu tego typu napady były dość często występujące że nie było po prostu świadków by ustalić kto co zrobił.

AlaksanderLukaszenka napisał/a:

W każdym kraju aby dostać pozwolenie na broń musisz spełnić kilka warunków m.in. nie można być karanym. Ten punkt rozwiązuje problem dostępności broni dla patusów typu Seba.



Daj spokój nie powiesz mi że Seba u wujka cioci i po cioci nie znajdzie broni gdyby była legalna albo że jakiś zaćpany lewak woodstokowicz u mamy nauczycielki nie znajdzie broni w domu... Ja miałem jakie miałem dzieciństwo i tak się składa że tato miał na ostre naboje i ja wiedziałem gdzie miał tyle że nie umiałem złożyć bo tato miał łeb na karku i broń była już nie pamiętam ale chyba w 10 co najmniej częściach rozłożona i schowana w różnych miejscach w domu więc nie wystarczyło mieć wiedzę gdzie są te miejsca ale jak to cholerstwo złożyć skoro się z tym styczności nie miało i internetu nie było to już inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
mikmas 2019-05-16, 23:56 2
Kurna to jest straszne. Macie pracę, rodzinę, dom, dzieci. Idziecie rano po bułki na śniadanie, dzień jak co dzień i jakiś patus przekreśla to wszystko dla paru żałosnych peso
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie