18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
iceman_ 2014-07-26, 0:34 17
możecie mi wytłumaczyć jakie ma znaczenie czym kto jeździ?
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-07-26, 0:46 49
Jezus Maryjo... jaki hejt na samochód..kurwa, co za dzieci, stać go? Podoba mu się to niech se ma aż tak was boli, że musicie swoimi standardowymi zapierdalać? Czy jaki chuj bo nie kumam?
BMW, Audi, Maluch, Polonez... to wszystko są zwykłe samochody, komu się co podoba to sobie kupuje...
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-07-26, 1:26 6
Psu wolno szczekać nawet jak buda nie spełnia standardowych wymogów, ale człowieka, który chce zadbać o dobro psa gryzie się w rękę.

Jebać mandaty w kraju, które istnieje tylko teoretycznie...
Zgłoś
Avatar
Mathek 2014-07-26, 1:34 3
To MATOWY... co nie zmienia faktu że takie samochody wyglądają chujowo w takim kolorze.
Zgłoś
Avatar
natking 2014-07-26, 1:53 24
Jebał pies (taki żarcik słowny) ten jego samochód. Odniosę się do sytuacji: policjant - i mówię to z bólem serca - miał rację, to on jest od kontrolowania, a nie autor filmu. Niech se idzie z tym ekstra nagraniem do sądu i oskarży policjantów. Wkurwia mnie jak ktoś nie potrafi przyjąć porażki (tutaj jakiś mandat) na klatę, tylko sprzecza się jak pizda. Przycisnąłeś gaz, złapali? Weź mandat i nie kłap dziobem.
Zgłoś
Avatar
Fuzionek 2014-07-26, 1:59 2
Wiekszosc co tak hejtuje samochod to nigdy za kolkiem nie byla
Zgłoś
Avatar
Ziaba 2014-07-26, 2:03 1
Hujdaj Cupe , wies tjuning.
Zgłoś
Avatar
Dymciu 2014-07-26, 2:08 4
Sami eksperci od aut Downy to jest mat, wiec na nim kazdy odcisk palca bedzie widac... i chuj wam do tego kto czym jezdzi i jak wyglada, i wypierdalać do szopy ciąć sprezyny w waszych golfach zeby nizej siedzial.
Zgłoś
Avatar
ziomka22 2014-07-26, 2:24 9
W sumie nie mam nic do powiedzenia, ale chciałem się pochwalić że na codzień popierdalam Ładą, a w weekendy Polonezem

Dobranoc
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2014-07-26, 2:43 4
Ale co ma do tego policjant? Jeździ takim wozem jaki mu dali, dojebac to się powinno do osoby która za taki stan odpowiada, a nie do zwykłego szeregowego.
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2014-07-26, 2:48 3
@up tak mowisz, ale jak zatrzymaja jakiegos kierowce ciezarowki i sie do niego dojebia to on ma problemy i nie interesuje ich, ze szef powiedzial 'masz i jedz, a jak nie to szukaj nowej roboty'. Niestety takie sa realia wiec imo przyjebanie sie do opon drogowcow sluszne.
Zgłoś
Avatar
Sliski 2014-07-26, 3:14 1
Hm, Ty mogłeś zabrać dowód? Od zabierania dowodu są oni i mogłeś wezwać o zgrozo policję żeby ich skontrolowali, swoją drogą to dowód tego twojego autka jest bankowo do zatrzymania ze względu na kolor świateł - kurwa, białe pozycyjne, białe migacze i jeszcze pewnie kurwa białe stopu.
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2014-07-26, 4:17
RockyWood napisał/a:

o kuuuurde czym oni ten car osmalali... zapałkami czy zapalniczką że taki brudny...


po mojemu to on sobie go nad ogniskiem uwędził
Zgłoś
Avatar
C................r 2014-07-26, 7:20 1
To ja sobie powqrwiam forumowiczów i napiszę, że może farba faktycznie... Delikatnie mówiąc dziwna na tym samochodzie, ale... Mam taki sam model (tylko normalnie pomalowany). I co? I nie boję się, że mi go ukradną (bo wszystkie niedorozwoje polują na BMW, VW i Audi, a "koreańskie gówno" ich nie interesuje), BMW z podobnych lat może mi skoczyć (chociaż się nie ścigam, nie jestem debilem) i od sześciu lat zmieniam filtry, płyny, podzespoły ulegające naturalnemu zużyciu (i tak wymieniłem np. rozrząd i klocki hamulcowe) i jeżdżę. I tym samym pozdrawiam wszystkich posiadaczy "niebanalnych" golfów III

Co do samego filmu, to nie wiem, czy policjant ma do końca rację - niby to on jest od kontrolowania, ale i od dawania dobrego przykładu. A w momencie, gdy on robi co chce, a za takie samo zachowanie zatrzymuje obywatela, to żyjemy w państwie nadużyć policyjnych i gnębienia człowieka (a to mi nowość).
Zgłoś
Avatar
betonowy_asfalt 2014-07-26, 9:26
Co za bzdura, detektyw się znalazł... Przecież policja nie jeździ takim samochodem na takich oponach, bo wybrał sobie w salonie taki kolor i taki model, a na słabych oponach porusza się, bo lubi slicki. Zakładam, że prawdopodobnie ten policjant chętnie by sobie założył jakieś dobre markowe opony i pewnie też chętnie by wymienił samochód, ale to od niego nie zależy!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie