18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
Avatar
Michal1970 2024-09-26, 23:46
Wiedziałem, że to się tak skończy!!! Zero przestrzegania zasad BHP!!! Brak kasku, kamizelki odblaskowej. Plus, za małe ciśnienie powietrza w gąsienicach ładowarki!!!
Po fakcie zdziwionego udaje, a było przepisów przestrzegać?🤔
Zgłoś
Avatar
Pawehan Wczoraj 0:42
mun66 napisał/a:

Mimo wszystko zaskoczenie Przez chwilę miednica stawiała opór i maszyna się zatrzymała. dopiero po wyrwaniu jej z kręgosłupa poszło dalej, ale i tak jestem pod wrażeniem wytrzymałości układu kostnego.



Masz gościu wyobraźnię . Miednica stawiała opór, do puki nie wyrwało z dupy - dobre Prasa robi stalowe kostki rosołowe a chińska żółta dupa stawia jej opór.
Zgłoś
Avatar
kulawiec Wczoraj 0:50 4
HAhahaha za każdym razem gdy widzę takie filmy, zaczynam coraz bardziej rozumieć dlaczego na świcie żądzą złodzieje, gnidy i bandyci. Po prostu wyborcy to bydło i łatwo ich namówić na cokolwiek, a skoro sami wchodzą do prasy hydraulicznej, to sprzedanie w niewolę siebie i dzieci to dla nich pikuś.
Gdyby konsekwencje demokracji były tak samo szybko widoczne dla wszystkich jak wejście do prasy, to bardzo szybko ludzie wyjebali by ten debilny system.
Zgłoś
Avatar
Msciwyczosnek Wczoraj 1:55 1
Selekcja naturalna dziękuję dowidzenia
Zgłoś
Avatar
Ramiell Wczoraj 2:08 1
Spychacz napisał/a:

jakby miał kask, to by przeżył



No i buty z blachą
Zgłoś
Avatar
mun66 Wczoraj 3:54
Pawehan napisał/a:

Masz gościu wyobraźnię . Miednica stawiała opór, do puki nie wyrwało z dupy - dobre Prasa robi stalowe kostki rosołowe a chińska żółta dupa stawia jej opór.



obejrzyj dokładnie nagranie. przyznasz mi rację. zobacz zachowanie prasy bez człowieka w srodku i porównaj.
Zgłoś
Avatar
Montana1 Wczoraj 7:10 1
No i do domu nie wrócił nawet chyba nie wie, że umarł
Zgłoś
Avatar
Cosmo00 Wczoraj 8:20 1
Jest szansa że go jeszcze zobaczymy w jakiejś tv.
Dostał właśnie szanse na udział w igrzyskach olimpijskich np. remis stołowy..Jeśli się ta prasę teraz nie otworzy oczywiscie
Zgłoś
Avatar
Lipiniorz25 Wczoraj 9:32
Zjeb totalny

[ Dodano 2024-09-27, 09:55 ]
rayananer napisał/a:

i nie naprawił.. ofiara na marne..



Przeciez naprawił
Zgłoś
Avatar
guestone Wczoraj 10:09
dalsza część na hardzie oby
Zgłoś
Avatar
Cymesowy Wczoraj 10:15
Za chuja nie będę nigdy pracować przy jakieś zgniatarce rozdrabniarce niszczarce
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 Wczoraj 11:08 2
Janko napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem żeby wchodzić do prasy hydraulicznej i nie zablokować jej przed samo włączeniem


Odpowiedź jest bardzo prosta: wystarczy być chińskim robolem, który ma gówno we łbie i którego życie nie przedstawia dla nikogo żadnej wartości.
Zgłoś
Avatar
Pawehan Wczoraj 11:13 1
mun66 napisał/a:

obejrzyj dokładnie nagranie. przyznasz mi rację. zobacz zachowanie prasy bez człowieka w srodku i porównaj.



To wynika nie z tego że Hińczyk stawia opór, tylko z samej konstrukcji tej prasy ( Siłownik porusza się po prowadnicy na zasadzie Dźwigni ) .
A zresztą gdyby działały identycznie i dobrze, to nie poszedł by tego naprawiać i nie mielibyśmy czego oglądać
Zgłoś
Avatar
KuBuX Wczoraj 11:34
Mam nadzieje ze ta kurwa nie zdazyla dzieci narobic
Zgłoś
Avatar
mieszał Wczoraj 12:33
O ja pierdolę. Dobre!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie