18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:07
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:19
🔥 Zacinająca się gnieciarka - teraz popularne
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
Avatar
Pawehan Wczoraj 20:12
Przestał by sobie w końcu robić jaja i wzioł by się do roboty.
Zgłoś
Avatar
Machol Wczoraj 20:13 5
Jeżeli byłby pojebem, ale ze szczątkami rozumu, to obserwowałby klapę prasy. W połowie udało mu się uciec, bo poczuł jak go smyra po plecach. Czasu żeby uciec było mnóstwo, ale okazał się pojebem bez szczątków rozumu.
Zgłoś
Avatar
imgurek500 Wczoraj 20:17 1
Przyjdzie kierownik i się spyta: Kto kurwa operatorem prasy był? Skoro nie on to po co się pchał ? A na serio, to ja ich nie rozumię, że można tak nie mieć instynktu samozachowawczego.
Zgłoś
Avatar
Namikadze Wczoraj 20:34 1
Ciekawe czy to była szybka śmierć czy jeszcze trochę pożył w tej pozie🤔
Zgłoś
Avatar
Pietrushka Wczoraj 20:34
Janko napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem żeby wchodzić do prasy hydraulicznej i nie zablokować jej przed samo włączeniem



Jeb$$na rutyna w nudnej robocie :/ Nie jednego zabiła.
Zgłoś
Avatar
Maniulek Wczoraj 20:46 1
TrajDoBuziDaj napisał/a:

Wez mi wytlumacz, jak w ogole mozna wejsc do czegos takiego ? Nie wszedl bym nawet do wylaczonej z zasilania jakims kablem czy huj wie co to tam ma. Niewoarygodne jal skretynialym dalnem mozna byc. To kest nieprawdopodobne .



Gość pewnie pracuję już kilka-kilkanaście lat w tej robocie, gdzie takie coś nie robi na niego wrażenia i dopadła go rutyna
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 Wczoraj 20:53 1
Prasa , zgniatarka gnieciarka ,upycharka miazgarka , wazne ze polak rozumie ,ale.chinczyk ni huja I wejdzie dla swiatowej slawy posmiertnej ,
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce Wczoraj 21:31
Selekcja naturalna w pełnej krasie
Zgłoś
Avatar
Sraj1 Wczoraj 21:33 2
Stworzył własne popiersie a wy przegrywy zazdrościcie.
Zgłoś
Avatar
Ziebaj Wczoraj 21:38
Co za idiota
Zgłoś
Avatar
dOpieca Wczoraj 21:45
Janko napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem żeby wchodzić do prasy hydraulicznej i nie zablokować jej przed samo włączeniem



Ona by odłączona stała na podwórku to bym dopiero do niej wszedł. Głupote życiem przypłacił i tyle.
Zgłoś
Avatar
Tomix93 Wczoraj 21:50
O kurwa co za debil przecież jak już tam właził to chyba powinien obserwować czy to sie nie uruchomi, bo czas na ucieczkę miał.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 Wczoraj 22:14 1
mun66 napisał/a:

Mimo wszystko zaskoczenie Przez chwilę miednica stawiała opór i maszyna się zatrzymała. dopiero po wyrwaniu jej z kręgosłupa poszło dalej, ale i tak jestem pod wrażeniem wytrzymałości układu kostnego.



Myślę, że kąt tej prasy ma duże znaczenie
Zgłoś
Avatar
Liczer Wczoraj 22:34
Specjalista
Zgłoś
Avatar
gdfgdf Wczoraj 22:37 1
to aż niemożliwe że taki debil dożył wieku dorosłego
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie